Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Manicure hybrydowy
Autor Wiadomość
Złośnica 
Arcyzłośnik



Dołączyła: 26 Paź 2019
Posty: 221
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-05-23, 15:35   

Szara Eminencja, chyba wszystko zależy od wszystkiego. Też bardzo długo nie byłam przekonana, a wręcz byłam bardzo "na nie". Dopiero własny zestaw zmienił moje podejście. Nie ścieram, nie matowię płytki tylko odtłuszczam - więc ten kłopot odpada. Swojego czasu hybryda sprawiła, że właśnie paznokcie miały szansę odrosnąć i się nieco wzmocnić. Ale eksperyment z inną bazą i ogólne osłabienie sprawiło, że mam od marca przerwę. Niemniej nie winię za to samej hybrydy i za jakiś czas do niej wrócę.



De profundis clamavi
 
 
Manicure hybrydowy
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-05-23, 15:39   

Hmmm... ok. Ale nie podoba mi się też sposób utwardzania. Nie uśmiecha mi się wystawiać skóry na promieniowanie co trzy tygodnie.



 
 
Manicure hybrydowy
Złośnica 
Arcyzłośnik



Dołączyła: 26 Paź 2019
Posty: 221
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-05-23, 16:02   

Nie namawiam, żeby nie było. Ot, po prostu byłam hybrydosceptykiem, ale to, co właśnie mi przeszkadzało najbardziej, czyli ścieranie udało się przeskoczyć. No lampy już nie. :)



De profundis clamavi
 
 
Manicure hybrydowy
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-05-26, 09:59   

Szara Eminencja, są specjalne rękawiczki, które chronią przed tym światłem. Aczkolwiek same hybrydy raczej były stworzone do okazjonalnych manicure, bez ciągłości, którą wszyscy ostatnio robią. Od tego były żele.

A próbowałaś z tytanowymi? Tam chyba lampy nie trzeba :)




 
 
Manicure hybrydowy
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-05-26, 10:08   

Arche, nie próbowałam i chyba nie zamierzam, nie jestem zainteresowana. Mam - jak to określiła manicurzystka - trudną płytkę. Nie dość, że niektóre paznokcie rozszerzają się w miarę wzrostu, to jeszcze rosną jakby... pod kątem? W górę? :lol: Pogodziłam się z tym, ale efekt uboczny jest taki, że w sumie to mam gdzieś jak wyglądają, o ile są czyste i pociągnięte odżywką. Ślub był chyba jedyną okazją, kiedy naprawdę zależało mi, żeby dobrze wyglądały i tylko gruba warstwa bazy mogła w tym pomóc :lol: A teraz się męczę z odrastaniem i przeklinam moje pomysły...

Ja i manicure mamy po prostu nie po drodze.




 
 
Manicure hybrydowy
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-05-27, 00:35   

Szara Eminencja napisał/a:
to jeszcze rosną jakby... pod kątem? W górę?

A teraz dziwne pytanie: obgryzałaś kiedykolwiek paznokcie?
[Byłam w lutym zrobić paznokcie hybrydowe w salonie w zupełnie innym mieście niż zwykle i trafiłam na kosmetyczkę, która wytłumaczyła mi, że paznokcie rosnące jakby "do góry" to efekt ich obgryzania kiedyś w przeszłości. I jak tak sobie myślę to się właściwie zgadza].




 
 
Manicure hybrydowy
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-05-27, 09:50   

agogika napisał/a:
Szara Eminencja napisał/a:
to jeszcze rosną jakby... pod kątem? W górę?

A teraz dziwne pytanie: obgryzałaś kiedykolwiek paznokcie?
[Byłam w lutym zrobić paznokcie hybrydowe w salonie w zupełnie innym mieście niż zwykle i trafiłam na kosmetyczkę, która wytłumaczyła mi, że paznokcie rosnące jakby "do góry" to efekt ich obgryzania kiedyś w przeszłości. I jak tak sobie myślę to się właściwie zgadza].


Tak, od dzieciństwa. Od kiedy pamiętam. Odreagowywałam stres. Przestałam w natoletnim wieku.




 
 
Manicure hybrydowy
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-05-27, 13:59   

Szara Eminencja napisał/a:
Tak, od dzieciństwa

I to jest przyczyna tego w jaki sposób rosną Ci aktualnie paznokcie ;) .




 
 
Manicure hybrydowy
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-05-27, 14:17   

agogika napisał/a:
Szara Eminencja napisał/a:
Tak, od dzieciństwa

I to jest przyczyna tego w jaki sposób rosną Ci aktualnie paznokcie ;) .


Możliwe. Choć na stopach rosną identycznie, a nie obgryzałam :lol:




 
 
Manicure hybrydowy
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-06-01, 18:24   

Jak długo się uczyłyście robić same manicure hybrydowy? Zastanawiam się nad kupnem zestawu do początkujących, ale przy moim umiejętnościach manualnych nie wiem czy warto. Czy nie lepiej pójść do kogoś po prostu raz na jakiś czas i tyle.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Manicure hybrydowy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2082
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-06-02, 02:04   

komarymniepogryzły, Mi za pierwszym razem wyszły całkiem niezłe. Tak właściwie to jak zwykły lakier, trzeba jedynie pamiętać o właściwymi przygotowaniu płytki paznokcia i wszystko się uda.
Aktualnie i tak mam żele. Rzadko robię hybrydę na swoich własnych paznokciach.




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Manicure hybrydowy
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-02, 17:19   

W końcu trafiłam do salonu urody i zajęłam się swoimi dłońmi z wiecznie łamiącymi się paznokciami na których od lat jedyne co się znajdowała to bezbarwna odżywka. Poszłam w hybrydę i na razie mi się podoba, długo mi się pierwsza trzymała, a miałam ją nałożoną na bardzo krótkie paznokcie, teraz przyzwyczajam się do nieco dłuższych paznokci - dla mnie są już długie, a po ściągnięciu hybrydy sama płytka wyglądała też dużo lepiej. :)



 
 
Manicure hybrydowy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2082
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-12-02, 17:42   

Adenium, ja dzięki nakładaniu hybrydy pozwoliłam paznokciom spokojnie odrosnąć ;)
Ale sama sobie robię. W salonie nigdy nie byłam w sumie na paznokciach.




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Manicure hybrydowy
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-03, 19:27   

WhiteBlankPage., czyli dobrze wybrałam.
Podpytałam ostatnio o żel, a z tego co usłyszałam wolę już hybrydę.
Aż mi się pewnie znudzi.




 
 
Manicure hybrydowy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2082
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-12-06, 22:56   

Adenium, ano. Ja wcześniej sobie przedłużałam, ale któregoś razu na króciutkie pazury nałożyłam sama hybrydę i tak sobie rosną. Ale rosną jak szalone, więc każde nowe paznokcie to i nowe piłowanie/skracanie.

A co usłyszałas na temat żelu, że wolisz hybrydę?




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Manicure hybrydowy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12