Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Manicure hybrydowy
Autor Wiadomość
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2020-02-13, 22:11   

Polecacie hybrydy, gdy płytka paznokcia jest bardzo osłabiona? Paznokcie strasznie mi się łamią. Nie wiem co by było lepsze - hybrydy czy manicure japoński? :)



 
 
Manicure hybrydowy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1412
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-02-14, 06:30   

20września, ja nie polecam, hybryda ci nie odbuduje paznokci a na słabych i zniszczonych paznokciach, nie za bardzo cokolwiek chce się trzymać. Manicure japoński jest spoko ale nie zauważyłam żeby jakoś szczególnie dbał o paznokcie. Fakt mega się błyszczą po nim ale nie odczuwam różnicy. Ja żeby odbudować paznokcie, zrezygnowałam całkowicie z hybryd i cały czas używam odżywki do paznokci z Eveline ale typowo do paznokci po zdjęciu hybrydy. Bardzo pomogła i mogę ją polecić.



 
 
Manicure hybrydowy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2073
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-02-14, 11:52   

Ja z kolei na słabą płytkę i łamiące się paznokcie właśnie nakładałam hybrydę i później miałam mocniejsze paznokcie. Teraz sobie już przedłużam, więc ciężko stwierdzić, w jakim konkretnie stanie są moje paznokcie, bo zwykle mam na nich żel. :) Ale jak ostatnio go ściągałam to były w dość dobrym stanie. :)

Ja na odżwykach z Eveline tak bardzo się przejechałam, że już nigdy nie użyję :( Ale tej typowo do paznokci po hybrydach nie znam, więc w sumie na temat tej konkretnej się nie wypowiem.

A to przy okazji się pochwalę pazurami, które mam teraz :)







Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Manicure hybrydowy
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2020-02-14, 14:25   

WhiteBlankPage., piękne masz paznokcie! I jakie śliczne kolory <3

A jakiej odżywki używałyście? Ja zakupiłam też jakąś z tej firmy Eveline, ale raczej wielkich efektów nie widziałam.




 
 
Manicure hybrydowy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2073
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-02-14, 14:53   

20września, dziękuję :)

Jeśli chodzi o odżywkę to swego czasu używałam tej https://www.cocolita.pl/o...FxoCqu8QAvD_BwE




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Manicure hybrydowy
Złośnica 
Arcyzłośnik



Dołączyła: 26 Paź 2019
Posty: 221
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-02-14, 18:07   

Na osłabione też nakładałam hybrydę, nie łamały się wtedy, nieco wzmocniły. Mogły spokojnie odrosnąć.



De profundis clamavi
 
 
Manicure hybrydowy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2020-02-15, 13:07   

Używała któraś bazy proteinowej?
Jestem uczulona na zwykłą i kosmetyczka próbowała mnie przekonać, że proteinowa nie uczula. Przyznam, że nie chcę kolejny raz przechodzić palącej gehenny na palcach a nie przepadam za częstym malowaniem paznokci.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Manicure hybrydowy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1412
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-02-15, 17:22   

Szamanka, ja przetestowałam bazy z różnych firm, proteinowe też i do teraz leczę alergię na lakiery hybrydowe, nie wiem czy kiedykolwiek do nich wrócę. Plus jest taki, że już nie bolą i nie pieką, minus, że tęsknię za kolorowymi lakierami.



 
 
Manicure hybrydowy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2073
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-02-15, 22:56   

Szamanka, każdemu z alergią polecam wszystko marki Kabos jeśli chodzi o hybrydy. Próbowałaś?



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Manicure hybrydowy
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2020-02-16, 13:56   

Ja używałam tej odżywki i jakoś średnio byłam zadowolona. :/



Pytanie -

Czy według Was opłaca mi się mieć hybrydę, jeśli pracuję na produkcji?
Chodzi o to czy trzeba jakoś specjalnie uważać na te paznokcie?
Np myję maszyny, używam parownicy itd.




 
 
Manicure hybrydowy
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-16, 14:21   

20września, z tą odżywką jest taki myk, że jednym pomogła (np. mi kiedyś), a drugim totalnie zniszczyła paznokcie, wiec jak nie zaobserwowałaś pogorszenia to w sumie też miałaś farta.
Więcej na temat tej odżywki: https://blogkokoszki.eu/eveline-8w1-total-action-szkodzi-czy-pomaga-analiza-skladu-odzywki-do-paznokci-eveline-id218.html




 
 
Manicure hybrydowy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2020-02-17, 05:46   

WhiteBlankPage. napisał/a:
Szamanka, każdemu z alergią polecam wszystko marki Kabos jeśli chodzi o hybrydy. Próbowałaś?

Kabos nie próbowałam, toteż może się rzucę. Dzięki za radę! :)

Jednobarwna, mnie też to bardzo zraziło, ale lubię mieć pomalowane, to drążę i szukam dalej.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Manicure hybrydowy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2073
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-02-17, 09:29   

Szamanka, no znajoma nie wiedziała wcześniej o istnieniu Kabos i jest zachwycona, bo palce jej po prostu puchły przy każdej hybrydzie.

Także polecam mocno! :)




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Manicure hybrydowy
needy
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-19, 20:15   

20września, moim zdaniem warto. Hybryda jest twarda i powinna ochronić paznokieć przed urazami mechanicznymi. Możliwe, że będzie mniej trwała, ale to już sama zobaczysz.



 
 
Manicure hybrydowy
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-05-23, 13:58   

Miałam założoną hybrydę w lutym. Do dziś odrastają mi paznokcie. W ogóle nie rozumiem popularności tego manicure - owszem, jest trwały i długo wygląda ładnie, ale to niszczy paznokcie i jest drogie w utrzymaniu! Nie mówiąc już o tym, że sam manicure... nieprzyjemny (mam delikatne ręce), a "matowienie" płytki (czyt: zdzieranie wierzchniej warstwy naturalnego paznokcia), to już w ogóle nie wydaje mi się rozsądne...

Mówię za siebie ofkors.
To nie dla mnie. Nie przedkładam zdrowia i naturalności nad urodę.




 
 
Manicure hybrydowy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12