Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wyzwanie książkowe:)
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-30, 22:59   Wyzwanie książkowe:)

Długo zastanawiałam się czy dopisać się po prostu do tematu w rozwoju osobistym, czy może założyć nowy. ;) Pomyślałam jednak, że może ktoś będzie chciał się dołączyć.

1. To wyzwanie trwa od pierwszego dnia stycznia do ostatniego dnia grudnia roku 2016, jednak temat może być wykorzystany w latach następnych do kolejnych edycji. ;)
2. Temat proszę traktować z przymrużeniem oka, bo oczywiście nie o ilości przeczytanych książek w ciągu roku chodzi, a o to co czytamy i jak bardzo to kochamy. <3
3. Zakładam ten temat oraz przyjmuję to wyzwanie również z czysto egoistycznych pobudek. Mianowicie bardzo często zastanawiam się co przeczytać najpierw lub po jaki gatunek dzisiaj sięgnę, a tworząc dyskusję z Wami i korzystając z Waszego polecenia będę miała uproszczoną sprawę. :)
4. Jeśli tylko ja podejmę się tego wyzwania - trudno. Cel tego tematu to również dyskusje o przecytanych książek, wymienianie się wrażeniami oraz pomaganie sobie (w przypadku mojego osamotnienia - mi) w wyszukiwaniu książek z listy. :)

Mam nadzieję, że zakocham się w jakichś znaleziskach szukając książek spełniających te kryteria. :)





 
 
Wyzwanie książkowe:)
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-12-30, 23:02   

Naamah, bardzo ciekawe. Spróbuję podołać temu wyzwaniu. :D



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Wyzwanie książkowe:)
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-12-30, 23:12   

Naamah, już jakiś czas temu znalazłam to wyzwanie i oczywiście się podejmuję. :3 Przy okazji być może odkryję jakieś ciekawe pozycje. :)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Wyzwanie książkowe:)
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-12-30, 23:38   

To może być ciekawe! :D
Zobaczę co mi z tego wyjdzie. :3




Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Wyzwanie książkowe:)
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-12-31, 02:24   

Ja zamierzałam wziąć udział w tym:




Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Wyzwanie książkowe:)
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-31, 06:47   

EverPaiin, bardzo podoba mi się Twoja wersja, choć pewnie i tak nie wezmę udziału, bo mam już listę tego, co chcę przeczytać łącznie z nowościami, które wychodzą w tym roku. ;)



 
 
Wyzwanie książkowe:)
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-12-31, 09:19   

EverPaiin, fajna wersja! Połączę obie i stworzę swoje wyzwanie. :D



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Wyzwanie książkowe:)
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-01-01, 13:52   

Pewnie będę sobie zerkać na te obrazki w trakcie roku i patrzeć, czy któraś z lektur pasuje do któregoś z punktów. Znając siebie, jeśli się nie zawezmę na realizację takiego wyzwania... prędzej je wypełnię, niż stawiając je sobie za cel, bo wtedy wejdzie element "przymusu" wobec którego moja podświadomość będzie dawała opór. XD



Disqualified as a human being.
 
 
Wyzwanie książkowe:)
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-01, 14:13   

Podpisuję się! :)



 
 
Wyzwanie książkowe:)
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-01, 20:22   

Mustela Nivalis, ja w poprzednim roku zerknęłam na podobne wyzwanie i okazało się, że zrobiłam niemal całe. :) Zabrakło mi tylko takich punktów, jak: Książka wydana w roku Twoich narodzin (musiałabym sprawdzić rok wydania wszystkich, które przeczytałam, nope :D ) i coś w stylu: Autor ma takie same inicjały, jak Ty. ;D

Dziś sięgnęłam po "Coś pożyczonego" Emily Giffin, czyli przy okazji mam autorkę kobietę - jeden punkt z listy. ;)
Ogólnie strasznie mi historie tej Pani przypadły do gustu, mimo że tak często opierają się na tym samym schemacie. Chyba za bardzo identyfikuję się z bohaterkami. :drapanie:




 
 
Wyzwanie książkowe:)
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-01-02, 01:32   

A ja nie rozumiem tych list. Dlaczego mam się zmuszać do czytania książek z gatunku, którego nie lubię? Przecież czytanie ma być przyjemnością.



 
 
 
Wyzwanie książkowe:)
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-01-02, 01:35   

Evi, nie masz się zmuszać, nie musisz przecież robić tych wyzwań. :) To tylko propozycja dla kogoś kto np.uwielbia czytać, ale nie ma pomysłu za co się zabrać i może robić sobie wyzwanie, dzięki temu pozna jakąś ciekawą pozycję. :) Dzięki takim wyzwaniom można spróbować czegoś nowego. ;)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Wyzwanie książkowe:)
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-01-02, 01:37   

Nadal nie rozumiem tej koncepcji. :P Uwielbiam czytać, ale są gatunki, których zwyczajnie nie cierpię i nie przebrnę przez taką książkę. No, chyba, że są osoby, które lubią wszystkie gatunki, wtedy rozumiem.



 
 
 
Wyzwanie książkowe:)
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-01-02, 01:40   

Evi, nie lubię wszystkich gatunków i pewnie gdyby coś mi z wyzwania nie podpasowało to bym to olała, bo wolę czytać dla przyjemności. :P Ale dla mnie to fajne urozmaicenie i dzięki temu naprawdę znalazłam ciekawe książki, na które normalnie bym nie wpadła. :3



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Wyzwanie książkowe:)
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-01-02, 01:41   

Bardziej rozważam, o co chodzi pomysłodawcy, który każe sięgnąć mi po książkę z gatunku, którego nie lubię. :D



 
 
 
Wyzwanie książkowe:)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12