Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie czyli jak inni nas widzą
Autor Wiadomość
Ejber 
B.A.D



Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-12-19, 21:31   

Cytat:
B.A.D, ale są też ludzie (typu ja :D ) którzy lubią tylko "inne" osoby. Te, które wnoszą coś sobą i reprezentują jakieś postawy czy wartości. Stawiają na indywidualizm i są sobą łącznie ze swoim barwnym charakterem :) .
Jestem pewna, że jesteś wartościową osobą i niektórzy tego poprostu nie doceniają doceniają ;) .


Pewnie masz rację. Ale mnie się nie chce szukać takich ludzi.




Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
Ostatnio zmieniony przez Ella 2015-12-19, 21:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-12-19, 22:35   

B.A.D napisał/a:

Pewnie masz rację. Ale mnie się nie chce szukać takich ludzi.

A jeśli to taki ludź znalazłby Ciebie to otworzyłbyś się na niego?




Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Ejber 
B.A.D



Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-12-19, 23:17   

księżycowa napisał/a:
A jeśli to taki ludź znalazłby Ciebie to otworzyłbyś się na niego?

Nie zastanawiałem się nigdy nad tym.




Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-12-20, 17:17   

B.A.D napisał/a:
Nie zastanawiałem się nigdy nad tym.

Może warto. Nigdy nie wiesz kiedy zycie może Cię pozytywnie zaskoczyć :tuli: .




Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
winyl 


Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 522
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-14, 19:59   

Jak reagują ludzie na wieść że ktoś nie ma drugiej połówki? Czy wam też jest to wypominane jak mi? Jesteście z tego powodu traktowani inaczej?



Ostatnio zmieniony przez Fenoloftaleina 2016-02-14, 20:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-02-14, 20:41   

winyl, mi to babka ciągle wypomina.



Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Buber
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-14, 20:49   

Ech ciężki temat. Przeważnie jestem z tego powodu wyśmiewany głownie przez moją siostrę. Reszta osób raczej dużo o mnie wie wiec głownie tylko siostra niszczy moją samoocenę. Staram się to tłumić ale ciężko jest żyć samemu szczególnie teraz kiedy poznałem osobę na której mi zależy. Podsumowując. Szara osoba chowająca się pod kapturem bojąca się krytyki. :(



 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
feels3 


Wiek: 28
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 459
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-02-14, 21:54   

winyl napisał/a:
Jak reagują ludzie na wieść że ktoś nie ma drugiej połówki? Czy wam też jest to wypominane jak mi? Jesteście z tego powodu traktowani inaczej?


Cała rodzina uczepiła się tego już od paru ładnych lat. Temat wraca jak bumerang niezależnie od tego co powiem. Ostatni raz poruszyli tę kwestię jakieś... 10 minut temu... Może nie uznają mnie za dziwaka, ale irytuje mnie to strasznie. Jak długo można mielić ten temat to nie wiem, ale czuję, że z wiekiem presja będzie coraz większa. A chyba nikt nie lubi być pod presją.

Kiedy miałem z tego powodu kompleksy, teraz tylko mnie to wkurza. Jakoś nikomu z rodziny, mimo mojej całej miłości i sympatii do nich nie może przejść przez myśl, że związek to nie jest coś co można załatwić ot tak i z byle kim.




 
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Reaper 
to hell and back



Wiek: 23
Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 385
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-02-14, 23:09   

O mnie ludzie tylko czasem powiedzą coś złego. Dostaje, a przynajmniej do niedawna dostawałem dużo komplementów. Niestety przeszłość niepozwala podnieść sie samoocenie. Rodzina jak mówi o mnie źle to aby pożartować. Brak drugiej połówki u mnie na szczęście nie ma wpływu, ale możliwe, że to ze względu na młody wiek.



"- Pokaż mi blizny.
- Dlaczego?
- Chce zobaczyć ile razy mnie potrzebowałaś, a mnie nie było."
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
winyl 


Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 522
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-15, 17:09   

feels3 napisał/a:
związek to nie jest coś co można załatwić ot tak i z byle kim.

feels3 dobrze mówisz,100% racji.




 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
pannanikt 



Wiek: 32
Dołączyła: 11 Lut 2016
Posty: 116
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-02-15, 22:49   

winyl napisał/a:
Jak reagują ludzie na wieść że ktoś nie ma drugiej połówki? Czy wam też jest to wypominane jak mi? Jesteście z tego powodu traktowani inaczej?


Matka mojej koleżanki (która notabene jest w podobnej sytuacji sercowej) myślała w wakacje, że jesteśmy w związku bo codziennie się widywałyśmy. Tak jakby nie można było być bez pary. Dwie dziewczyny bez chłopaków, które spotykają się codziennie. To takie oczywiste nie? Moja babcia wyje, że nie dożyje prawnuków, że nieszczęśliwa jestem. Ale mi jest dobrze tak jak jest, jest mi na tyle dobrze, że nawet przestałam już szukać. Jeśli ktoś się znajdzie sam i okaże się, że przy nim jest mi dobrze a przynajmniej nie gorzej niż jest teraz to może zmienię swoje podejście do związków, ale wiele razy życie udowadniało mi, że związki nie mają żadnej dobrej przyszłości.




 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
feels3 


Wiek: 28
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 459
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-02-15, 23:12   

pannanikt napisał/a:
Moja babcia wyje, że nie dożyje prawnuków, że nieszczęśliwa jestem.


O prawnukach też się już nasłuchałem. :D Pozostaje mi jeszcze poczekać, aż rodzice zaczną wspominać coś o wnukach. Trochę tego nie rozumiem, że od początku jestem wpychany do obowiązku stworzenia rodziny, posiadania dzieci itd. Nie twierdzę, że na pewno nie będę mieć bo za 5-10 lat może mi się niesamowicie poprzestawiać we łbie. Ale to ma być moja świadoma, własna decyzja. Nie chcę realizować czegoś, do czego sam nie poczuję się zmotywowany.




 
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-15, 23:21   

To tak, jakby człowiek mógł być szczęśliwy jedynie w związku i obowiązkowo z dziećmi. A co z tymi, którzy w związkach są tłuczeni, gwałceni i traktowani jak zero? Ci niby też są obowiązkowo szczęśliwi?

Ja wiecznie o dzieciach słyszę. O tym, że na pewno mi się za chce, że powinnam ich chcieć, by być w pełni kobietą, o tym, że nie będzie miał mi kto szklanki wody na starość podać, o tym, jakie moje życie jest bezwartościowe, bla bla bla. Bo nie mam i nie planuję dzieci. -.-




 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
winyl 


Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 522
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-15, 23:35   

Czyli nie jestem jedyny który ma przechlapane.



"Jak tu żyć? Kiedy iść nie mamy już dokąd i po co,
O czym śnić? Kiedy najgorsze koszmary przychodzą nocą"
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
pannanikt 



Wiek: 32
Dołączyła: 11 Lut 2016
Posty: 116
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-02-15, 23:41   

winyl napisał/a:
Czyli nie jestem jedyny który ma przechlapane.


Bo wszystkim się wydaje, że istnieje tylko jedna normalność. Wzór na życie mąż/żona+dzieci to coś co nam wmawiano od zawsze. Nikt nie wierzy i nie chce uwierzyć, że człowiek aby być szczęśliwym nie musi być z kimś. Ci którzy nigdy nie znajdą swojej połówki na starość będą wyśmiewani, stara panna z kotami. I być może niektórzy nie są szczęśliwi samotnie, ale to nie znaczy, że każdy singiel płacze po nocach bo nie ma partnera. Ja na przykład mam masę innych zmartwień i powodów do płaczu. Nie chciałabym nikogo obarczać tym absurdem który toczy się w moim życiu od dnia moich narodzin.




 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13