Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Rozpoczęcie rozmowy
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-18, 17:07   

Arya napisał/a:
To angielskie "how are u" jest chyba funkcjonalnie zbliżone do polskiego "co tam". I właściwie na każde z tych pytań można odpowiedzieć, opowiadając o jakichś mało ważnych zdarzeniach z ostatniej godziny czy dnia.

Zgadza się. Spotkałam się jednak w sklepie z sytuacją, w której gościu na pytanie co słychać, zaczął opowiadać o swoim rozwodzie i kłótniach z żoną. o.O :D




 
 
Rozpoczęcie rozmowy
Chambers
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-19, 14:41   

https://www.youtube.com/watch?v=XOWpvdV1EDk
Najlepszy sposób na rozpoczęcie rozmowy




 
 
Rozpoczęcie rozmowy
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-23, 13:50   

Rzadko kiedy zaczepiam kogoś na portalach randkowych, jeżeli już to używam standardowego "Hej, jak mija dzień?", i tak korespondencja wykrystalizuję się w ciągu kilku minut, wiadomo, czy z drugim mężczyzną łapię kontakt czy to takie pisanie na siłę i nie wiadomo zbytnio o czym.



 
 
Rozpoczęcie rozmowy
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-23, 18:56   

Samotnik napisał/a:
Rzadko kiedy zaczepiam kogoś na portalach randkowych, jeżeli już to używam standardowego "Hej, jak mija dzień?", i tak korespondencja wykrystalizuję się w ciągu kilku minut, wiadomo, czy z drugim mężczyzną łapię kontakt czy to takie pisanie na siłę i nie wiadomo zbytnio o czym.

O tak, najgorsze to zwrot typu "hejka cotam?" (pisownia oryginalna)...





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Rozpoczęcie rozmowy
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-01-23, 20:40   

Ja podtrzymuję tekst o misiu polarnym. :D
Najbardziej trafia do mnie gra słów. Druga osoba może napisać coś zupełnie z czapy, ale jeśli będzie się to fajnie kleiło i niosło jakieś podwójne, potrójne, poczwórne znaczenie - jestem oczarowana. :)




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Rozpoczęcie rozmowy
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-23, 23:07   

Axxie napisał/a:
Najbardziej trafia do mnie gra słów. Druga osoba może napisać coś zupełnie z czapy, ale jeśli będzie się to fajnie kleiło i niosło jakieś podwójne, potrójne, poczwórne znaczenie - jestem oczarowana.

Tak, jak mój z mamutem? :D

No i tak - po tym można poznać, czy ktoś myśli. :D





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Rozpoczęcie rozmowy
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-24, 09:40   

Ja wysyłałem takie wiadomości:
Kod:
Witaj, nieznajoma. Jestem najgorszym człowiekiem jakiego możesz poznać. Totalną gnidą posiadającą iloraz inteligencji tak niski, że książki zamykają się same na mój widok; obrzydliwcem, który dłubie w nosie i sika do zlewu; brzydalem, o krzywej twarzy i nierównych oczodołach; aspołeczną mendą, która nic nie robi oprócz leniuchowania; osobą obdarzoną zerowym poczuciem humoru; ignorantem, którego nie obchodzi los osób mi bliskich.
Nie chcesz mnie poznać, więc zapraszam do kontaktu.


Działało, ale znudziła mi się zabawa w wirtualne znajomości. Nie poznałem nikogo z kim - w moim odczuciu - warto było się umówić. Później z nudów wysyłałem już tylko wiadomości z hasłami typu: "Gdybym był policjantem zaaresztował bym Twoje oczy".




 
 
Rozpoczęcie rozmowy
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-01-24, 09:45   

Ryba, kogoś to zachęciło?



 
 
 
Rozpoczęcie rozmowy
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-24, 09:55   

Yup, sporo dziewczyn odpisało.



 
 
Rozpoczęcie rozmowy
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-01-24, 11:00   

Ja bym na to raczej nie poleciała, ale rozumiem zamysł. Wolę tekst o policjancie. :D



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Rozpoczęcie rozmowy
Chambers
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-24, 11:22   

Rozmowa to fajna rzecz, szczególnie jeśli chodzi o takie w internecie. W przeciwieństwie do tych w prawdziwym życiu z którymi zwykle mam problem, internetowe rozmowy zwykle przychodzą mi z łatwością. Pozostaje kwestia tego czy rozmówca zaakceptuje mój sposób wypowiedzi.
Kiedy mam coś ważnego do przekazania staram się używać języka potocznego, ale kiedy chodzi o takie typowe pogadanki, na przykład na szałcie staram się pisać na swój sposób. Myślę, że jajogłowi naczelni w okularach zdążyli już coś takiego skategoryzować, nazwać i wrzucić do odpowiedniej przegródki językowej, ale chodzi mi o to że nie lubię nazywać rzeczy po imieniu.
Zwykle opieram swoje wypowiedzi na grze skojarzeń. Kiedy chcę napisać "polityk" nie piszę "polityk". Piszę pingwin w gajerku. Pingwin bo polityka kojarzy mi się ze sztywniactwem i chodem podobnym do tego jakim poruszają się te ptaki. Gdyby ludzie tak chodzili to wyglądałoby jakby mieli kij w zadzie. Kij w zadzie - sztywniactwo. Mamy pingwina, pingwina trzeba ubrać w gajerek, bo on w moim skromnym mniemaniu oznacza pozycję w stadzie. Masz gajerek, jesteś politykiem, panem młodym albo adwokatem. Witam w świecie Chambersa :lol:
To, czy ludzie się domyślą o co chodzi to już indywidualna sprawa. Ludzie którzy nie mają mnie za idiotę gadającego o pingwinach gdy ktoś pyta o sytuację polityczną mają szczęście być w gronie moich owieczek, które Pasterz Chambers karmi potokiem słów w dowolnej, wybranej przez nich chwili.
Nie szlajam się po portalach randkowych ale siedziałem kiedyś na 6obcy. Z początku zaczynałem rozmowę recytując Odę do młodości, potem zapewniałem że mieszkam w New Yersey, podawałem adres domu i prosiłem żeby dzwonili na policję, bo w mojej kuchni jest wielki, włochaty "sasquatch" (yeti, wielka stopa). W ten sposób poznałem jedną dziewczynę, przenieśliśmy się na GG i sporo gadaliśmy, opowiadała o studiach i kłopotach z chłopakiem. I tak w sumie od trzech lat czasami coś do siebie skrobniemy, wiadomo, każdy ma swoje życie i kto normalny poświęcałby więcej niż godzinke czasu w tygodniu na gadanie z randomem z New Yersey którego napastuje sasquatch?
Jak dla mnie dość zabawny sposób na rozpoczęcie znajomości, no nie? Czasami sobie o tym przypominamy i śmieszkujemy.
Na 6obcy takie akcje akurat były obowiązkowe, jeśli masz trochę oleju w głowie i chcesz odstraszyć napalonych 16 latków którzy atakują każdego nowego rozmówcę wklejką z "Zdjęcie penisa za zdjęcie cycków, kontakt GG: 66666666" .




 
 
Rozpoczęcie rozmowy
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-24, 18:05   

Axxie, wiesz co... na początku starałem się pisać kreatywne wiadomości bijące gdzieś tam w kontekst korelacji pomiędzy zainteresowaniami. Skutek był taki, że żadna nie odpisywała, więc już miałem na to wszystko "wywalone" - stąd wiadomości o takiej treści. Już nigdy nie wracam do tych wszystkich portali. Poznałem tutaj naprawdę wspaniałych ludzi, a jedyne co potrzebowałem żeby ich do siebie przekonać to biało-szara czapka. I trzymam się ich, a nevermore dostanie ode mnie flaszkę za to, że przekonał mnie do tego forum.



 
 
Rozpoczęcie rozmowy
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-01-25, 13:27   

Generalnie wolę rozmawiać w realu aniżeli w necie. Lubię widzieć mimikę i język ciała rozmówcy.
Mój ulubiony zwrot to Witam plus uśmiech od ucha do ucha :) Ludzie naprawdę na to lecą :)
Potrafię gdziekolwiek i z kimkolwiek rozpocząć dyskusję na każdy temat. W mojej pracy to naprawdę przydatne.




Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Rozpoczęcie rozmowy
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-01-25, 14:11   

LadyRed napisał/a:
Ludzie naprawdę na to lecą


Na uśmiech ładnej dziewczyny to i ja bym poleciała, ale na "witam" już niekoniecznie - zboczenie zawodowe. :P




Disqualified as a human being.
 
 
Rozpoczęcie rozmowy
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-01-26, 00:50   

Mustela Nivalis, Słowo : "witam" moim zdaniem jest szacowne, ale z odrobiną luzu co ludzie odbierają jako : " Mam do ciebie szacunek ale czuj się jak u siebie :) " gdy dodam swój milutki ton :)



Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Rozpoczęcie rozmowy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 11