Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Nienawisc do samego siebie
Autor Wiadomość
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-09-28, 18:28   Nienawisc do samego siebie

Własciwie wszystko jest nie takie... Zarowno cialo ja i charakter... Nawet gdy przez chwile cos wydaje sie atutem, w rezultacie zmienia sie w wade...
Czy Wy tez patrząc na siebie odwracacie wzrok? Czy kiedy myslicie: co w sobie lubię?? Najprostszą odpowiedzią jest: nic? Czy "walczycie" ze sobą godzinami nie mogąc pogodzić się z tym, jacy jestescie/jak sie zachowaliscie? Dlaczego istnieja ludzie idealni i tacy totalnie do niczego, ktorzy nie umieja nawet przestac zabierac innym przestrzeni do zycia :ściana:




Z dnia na dzień silniejsza
Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2015-09-28, 19:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nienawisc do samego siebie
CandleTea 



Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 108
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-28, 20:27   Re: Nienawisc do samego siebie

księżycowa napisał/a:
Czy Wy tez patrząc na siebie odwracacie wzrok? Czy kiedy myslicie: co w sobie lubię?? Najprostszą odpowiedzią jest: nic? Czy "walczycie" ze sobą godzinami nie mogąc pogodzić się z tym, jacy jestescie/jak sie zachowaliscie?

Ehe. Dokładnie tak.




 
 
Nienawisc do samego siebie
hektor 



Wiek: 34
Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 72
Skąd: opolskie

Wysłany: 2015-09-28, 21:54   

Też mogę się pod tym podpisać. Nie widzę w sobie nic pozytywnego, a przez nienawiść do siebie nie działam w żaden sposób, żeby coś zmienić. Jestem żałosny i będę żałosny.



"Nie mamy snów, lecz majaki.
Nie mamy myśli, lecz szał.
Dlatego los byle jaki.
Dlatego głos łka, jak łkał."
Ostatnio zmieniony przez hektor 2015-09-28, 22:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Nienawisc do samego siebie
akleks 



Dołączył: 20 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-28, 22:00   

Ja nie mam kompleksów, ja jestem całym kompleksem.



Możesz jak pies wściekać się, że coś poszło źle. Zaklinać albo przeklinać los. Ale gdy koniec nadchodzi, po prostu odpuść.
 
 
Nienawisc do samego siebie
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-29, 10:32   

Też tak mam, najgorzej jak mogę gdzieś zobaczyć swoje odbicie, np. w lustrze... Bardzo często odwracam wtedy wzrok, byleby tylko nie zobaczyć siebie. A jak już się przemogę to czuję obrzydzenie.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Nienawisc do samego siebie
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-10-03, 22:09   

Dziś siebie nienawidzę, tego jaka jestem. Wszystkie relacje między ludzkie których się dotknę legną w gruzach. Jestem zaborcza, nieufna, muszę mieć pełną kontrole.
Ale bywam też za dobra i dlatego dostaje po dupie.
Jestem wściekła na wszystkich i na siebie.




Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Nienawisc do samego siebie
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-10-03, 23:27   

Ola23, :czochra2: . Mogłabym się pod tym podpisać.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Nienawisc do samego siebie
akleks 



Dołączył: 20 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-10-03, 23:33   

Lepiej wszystkich nienawidzić, bo nie zrobią ci tym samym krzywdy, niż wszystkich kochać, bo można się na tym przejechać.
A gdy nienawidzisz siebie, kochasz wszystkich, nienawidzących ciebie.
Bo nie ma nic piękniejszego niż kompleksy.
~~




Możesz jak pies wściekać się, że coś poszło źle. Zaklinać albo przeklinać los. Ale gdy koniec nadchodzi, po prostu odpuść.
 
 
Nienawisc do samego siebie
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-05, 01:00   

Nienawidze siebie... :krzyk:
Nienawidze siebie aż tak dziś! Że z chęcią bym się rozszarpał na kawałki, obdarł ze skóry bo to,wszystko moja winna moja wina! Nienawidze siebie wlasnego otoczenia wyprowadziłbym wszystkich swoich bliskich i zniszczył wszystko w wokół. Tak by oni nie ucierpieli,rzecz jasna.
Nienawidze siebie za to i,tylko za to że jestem że żyje i zabieram czas swoja osobą i tlen odbieram. Mam w sobie tyle nienawiści... Że aż sie wylewa ona ze mnie, rzygam sobą, mam ochote to roz********ć.




 
 
Nienawisc do samego siebie
Wolf
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-09, 00:30   

Kruk, próbowałeś obmówić temat z jakimś specjalista?



 
 
Nienawisc do samego siebie
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-12-08, 19:06   

Czy mieliście kiedyś tak, że patrząc w lustro czy szybę lub cokolwiek, gdzie możecie się przejrzeć, czuliście wręcz odrazę, wstydziliście gdzieś iść, podnieść głowę? Mieliście wrażenie, że ludzie patrzą na was niczym na ohydnego robala? Czuliście się tak?



Z dnia na dzień silniejsza
Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2015-12-08, 20:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nienawisc do samego siebie
Bartek 
Osamělý Vlk



Wiek: 31
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 402
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-12-08, 19:09   

księżycowa, oj tak. Bardzo, bardzo często.



"Gdybym kiedyś odszedł stąd, nie obrażaj się na śmierć."
 
 
Nienawisc do samego siebie
bartek441 


Wiek: 24
Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 34
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-12-27, 00:02   Re: Nienawisc do samego siebie

księżycowa napisał/a:
Własciwie wszystko jest nie takie... Zarowno cialo ja i charakter... Nawet gdy przez chwile cos wydaje sie atutem, w rezultacie zmienia sie w wade...
Czy Wy tez patrząc na siebie odwracacie wzrok? Czy kiedy myslicie: co w sobie lubię?? Najprostszą odpowiedzią jest: nic? Czy "walczycie" ze sobą godzinami nie mogąc pogodzić się z tym, jacy jestescie/jak sie zachowaliscie? Dlaczego istnieja ludzie idealni i tacy totalnie do niczego, ktorzy nie umieja nawet przestac zabierac innym przestrzeni do zycia :ściana:


Mam to samo, dziś się to nasiliło.




Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2015-12-27, 00:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Nienawisc do samego siebie
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-12-27, 13:15   

księżycowa napisał/a:
Czy mieliście kiedyś tak, że patrząc w lustro czy szybę lub cokolwiek, gdzie możecie się przejrzeć, czuliście wręcz odrazę, wstydziliście gdzieś iść, podnieść głowę? Mieliście wrażenie, że ludzie patrzą na was niczym na ohydnego robala? Czuliście się tak?

Tak. Mam tak praktycznie codziennie z wyjątkiem ostatniej części - przyglądam się ludziom i nie widzę, by jakoś dziwnie na mnie patrzyli. Mijają mnie jak każdego normalnego człowieka. Chociaż tyle...

Ostatnio moja nienawiść do siebie się nasiliła. Trudno mi patrzeć na swoje ciało, więc szybko przebieram ciuchy, staram się sobie nie przyglądać.
Mój umysł jest brudny. Nienawidzę tego jak myślę, co mówię, jak gestykuluję, robię miny czy też jak nawiązuję relacje.

Nienawidzę siebie. Brzydzę się sobą.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Nienawisc do samego siebie
Jeremi 
człowiek hasztag


Wiek: 30
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 657
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-12-27, 17:27   

Nienawidzę siebie za to, że nie radzę sobie "z ludźmi". Święta świetnie to pokazują. Powinnam jechać odwiedzić chrześnicę, ale wolałam siedzieć w domu. Wczoraj byli goście, siedzieli przy stole, ja na kanapie, już samo to pokazuje moje outsider'stwo. Nie potrafię przebić się, żeby coś dodać do rozmowy od siebie, kiedy ktoś zadał jakieś pytanie plątał mi się język i nie wiedziałam jak odpowiedzieć. Marzę, żeby już wrócić na studia i zaszyć się w wielkim mieście. Ale jak wrócę, będę musiała porozmawiać z wujkiem, z którym tam mieszkam. I znowu problem. Ja p...

Społeczny niedorozwój.
Pieprzony egoista.




czas czasami przytłacza - mnie też...
 
 
Nienawisc do samego siebie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16