Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Piłka nożna
Autor Wiadomość
Geralt 
Biały Wilk



Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 63
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2016-07-06, 22:33   

KrólowaSzczurów, Za dużo chyba wśród niemców przebywasz, mówisz prawie jak ich były imperator :D



"Najważniejsze w życiu jest, żeby od czasu do czasu, nie za często, ale od czasu do czasu bywać szczęśliwym."
 
 
Piłka nożna
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-06, 22:42   

Geralt, wyższa jestem i wąsika nie mam!



 
 
Piłka nożna
Geralt 
Biały Wilk



Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 63
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2016-07-06, 23:05   

KrólowaSzczurów, No wysoki to on nie był :D Przykro mi stwierdzić iż dzisiaj byli lepsi...



"Najważniejsze w życiu jest, żeby od czasu do czasu, nie za często, ale od czasu do czasu bywać szczęśliwym."
 
 
Piłka nożna
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-06, 23:12   

Geralt, i do tego bramkę Ronaldo strzelił. Jakby nie mógł na tyłku siedzieć i szminek L'Oreala reklamować. :lol:



 
 
Piłka nożna
Geralt 
Biały Wilk



Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 63
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2016-07-06, 23:23   

KrólowaSzczurów, Hehehe na takiej reklamie by pewnie więcej zarobił niż na tym całym ojro :P



"Najważniejsze w życiu jest, żeby od czasu do czasu, nie za często, ale od czasu do czasu bywać szczęśliwym."
 
 
Piłka nożna
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-06, 23:30   

Geralt, teraz dalej będzie grał, więc reklamy lakierów do włosów zrobi Pazdan.



 
 
Piłka nożna
Geralt 
Biały Wilk



Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 63
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2016-07-06, 23:33   

KrólowaSzczurów, Ten to powinien reklamować czepki na basen :D



"Najważniejsze w życiu jest, żeby od czasu do czasu, nie za często, ale od czasu do czasu bywać szczęśliwym."
 
 
Piłka nożna
Hades 
Persona non grata.



Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 236
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-07, 08:10   

Prawda jest taka, że Portugalia do tego finału się doczłapała. Zaliczając pod drodze kilka cudów. Bardziej wolałbym Walię, bo to jak i co grali było przyjemne. Widać, że mieli wolę walki. I najważniejsze - nikt nie spodziewał się po nich cudów. Nie było autobusu w polu karnym, nie było nastawiania się na strzelenie bramki i bronienie. Cieszyli się tym, jak grali. To najważniejsze.

Dziś liczę na Francuzów. Lubię tę drużynę. Mam nadzieję, że Payet znów coś wyczaruje. :D

Jeszcze trochę i Euro się skończy. A potem... potem zacznie się największa batalia od lat w BPL! Mourinho, Conte, Guardiola, Klopp, Wenger. To chyba będzie gorący sezon. Ostatnio zniszczyła mnie konferencja Mou. Wszedł, pojechał po każdym. Wbił szpilę Wengerowi, nawiązał do padaki van Gaala, nawet Giggs dostał w czerep. Ten człowiek nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. A do tego ściągnęliśmy Ibrę! Wydaje mi się, że od czasów Cantony nie było w United zawodnika z taką charyzmą. Niech tylko jeszcze transfer Pogby wypali i będę szczęśliwy. :3
Tak na marginesie - ponoć Liverpool chce Błaszczykowskiego. Pszypadeg? Nie sondze.




I am not in danger.
I am the danger.
 
 
Piłka nożna
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-07, 08:48   

Błaszczykowskiego chce każdy, tylko nie każdego stać.

Ja dziś, jak patriotyzm lokalny nakazuje, za Niemcami.




 
 
Piłka nożna
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-07, 09:16   

KrólowaSzczurów, i ja za Niemcami, francuska drużyna wygląda jak legia cudzoziemska. :D

A potem niech Niemcy utrą nos Portugalczykom bo oni na tegorocznym euro to z przypadku są...




 
 
Piłka nożna
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-07, 09:32   

Akyrp Ratavuli, ja tam nic rasistowskiego nie chcę powiedzieć, ale to miało być Euro... xD
A tak pomijając moje rasistowskie poczucie humoru, to w sumie fajnie popatrzeć, jak ktoś, kto jest dzieciakiem imigranta/uchodźcy ma możliwość dojść wysoko, bez wywalania na ławkę rezerwowych ze względu na kolor skóry.

Mam paskudne wrażenie, że Portugalia jedzie bardziej na sławie kilku piłkarzy, niż na prawdziwych umiejętnościach reprezentacji. Ale to tylko moje babskie zdanie. ;-)




 
 
Piłka nożna
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-07, 09:37   

KrólowaSzczurów, chodzi mi bardziej o to, że moim zdaniem reprezentacja narodowa powinna składać się, bardziej z rodowitych piłkarzy, a nie ludzi którzy dostali 2 miesiące wcześniej obywatelstwo danego kraju tylko dlatego, żeby tam grać. To strasznie dziwne, i zaczynam się zastanawiać po co podział na kraje. :D

I nic dziwnego, że niektóre drużyny grają jak grają skoro dany kraj jest w stanie zwerbować elitę piłkarzy ze świata i przypisać im obywatelstwo.




 
 
Piłka nożna
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-07, 09:46   

Akyrp Ratavuli, no to jest lekko zabawne - aż mi się pierwszy polski Murzyn przypomniał.

"My" mamy Boatenga, ale on się przynajmniej w Niemczech urodził.




 
 
Piłka nożna
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-07, 10:14   

KrólowaSzczurów, akurat jego kolor skóry nie jest tutaj istotny, tylko to że ktoś całe życie gra na innym kontynencie przychodzi euro i nagle robią z niego obywatela chociaż z krajem nie ma nic wspólego i zna dwa słowa w lokalnym języku. :D



 
 
Piłka nożna
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-07, 10:19   

Akyrp Ratavuli, co mistrzostwa, to samo. Nie u nich pierwszy raz i nie ostatni.



 
 
Piłka nożna
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11