Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Piłka nożna
Autor Wiadomość
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-30, 22:36   

Fenoloftaleina, zobaczymy, jak to będzie, ale ja jednak bardzo liczę na karne.



 
 
Piłka nożna
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-30, 22:52   

No i mamy kolejną dogrywkę.



 
 
Piłka nożna
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-30, 22:56   

Akyrp Ratavuli, i jak myślicie? Kto wygra? Będą rzuty karne?



 
 
Piłka nożna
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-30, 23:07   

Opuszczona, czy rzuty będą nie wiem, co do wygranej to trzymam oczywiście kciuki za naszych.


<<< Dodano: 2016-06-30, 23:51 >>>


Przegraliśmy... szkoda, naprawdę szkoda. No ale karne to bardzo często czysta loteria. Bardzo mi szkoda Kuby bo będzie sobie teraz wyrzucał, że nie udało mu się strzelić bramki. Ważne jest, żeby go tam chłopaki pocieszali tak samo jak Fabiańskiego, bo bardzo chciał wybronić chociaż jeden rzut.

Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony z ogromnych osiągnięć naszej drużyny! Było super i liczę na kolejne sukcesy w przyszłości.




 
 
Piłka nożna
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-30, 23:52   

Ja już wiem kto za to spłonie. Za kibicowanie Portugalii - stos. ;>



 
 
Piłka nożna
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-30, 23:56   

Brawo Portugalia !
5 : 4 w rzutach karnych :sloneczko:




 
 
Piłka nożna
Aisza91 



Dołączyła: 06 Mar 2016
Posty: 540
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-07-01, 00:07   

No nie powiem: a nie mówiłam, ale... :P
Trudno, pięknie zagrali (jak przewidziałam :D ) ale jednak to Portugalia. Dodam tylko, że gdyby nie ogromny pech bądź jakiś zły dzień CR7, to nie byłoby dogrywki ani karnych.
Szkoda Kuby... na kogoś musiało paść.




Dlaczego żółw jest taki twardy?
 
 
Piłka nożna
Geralt 
Biały Wilk



Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 63
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2016-07-01, 00:15   

Też wróżyłem przegraną chociaż Portugalia nic ciekawego nie zaprezentowała, graliśmy jak równy z równym, brawo dla chłopaków za wielkie osiągnięcie.
Aisza91, Ronaldo ma gorszy dzień od początku mistrzostw :P a jak widzę jego rzut wolny to natychmiast przechodzi mi po głowie myśl że i tak walnie w mur (już od roku) :D Jeśli trafiłem na fankę to od razu dodaję że uważam go za super zawodnika :P




"Najważniejsze w życiu jest, żeby od czasu do czasu, nie za często, ale od czasu do czasu bywać szczęśliwym."
 
 
Piłka nożna
Aisza91 



Dołączyła: 06 Mar 2016
Posty: 540
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-07-01, 00:20   

Geralt, nie, fanką nie jestem ale fakt, że Ronaldo jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie jest niepodważalny.
Geralt napisał/a:
Ronaldo ma gorszy dzień od początku mistrzostw

Nie oglądałam wcześniejszych poczynań Portugalii na mistrzostwach, więc wierze na słowo. :)
Portugalia jest po prostu lepsza. Mimo wszystko zgadzam się, że grali jak równy z równym. Widać było, że dali z siebie wszystko.




 
 
Piłka nożna
Geralt 
Biały Wilk



Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 63
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2016-07-01, 00:32   

Aisza91 napisał/a:
fakt, że Ronaldo jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie jest niepodważalny.
Kobieta która tak pewnie mówi o piłce nożnej, niespotykane :D



"Najważniejsze w życiu jest, żeby od czasu do czasu, nie za często, ale od czasu do czasu bywać szczęśliwym."
 
 
Piłka nożna
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-01, 00:36   

Aisza91, polemizowałbym czy byli jakoś szczególnie lepsi na tych mistrzostwach. W fazie grupowej nie wygrali żadnego spotkania, 3 punkty. Wszyli z 3 miejsca tylko dlatego, że inni byli jeszcze gorsi. :D


A z nami wygrali na karnych, gdzie to jest przeważnie czysta loteria.




 
 
Piłka nożna
Geralt 
Biały Wilk



Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 63
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2016-07-01, 00:44   

Akyrp Ratavuli, Co racja to racja, ledwo wyszli z grupy, Kuby nie można winić, super mecz zagrał, jakieś takie mam przeczucie że dalej nie zajdą :P
Pozostaje mi tylko trzymać kciuki za ostatnią ulubioną ekipę która pozostała, Italię :D




"Najważniejsze w życiu jest, żeby od czasu do czasu, nie za często, ale od czasu do czasu bywać szczęśliwym."
 
 
Piłka nożna
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-07-01, 00:54   

Fabiański jest bardzo przystojny! Sam mecz w moim odczuciu był na naprawdę wysokim poziomie. Wejść do półfinału z samymi remisami w regulaminowym czasie gry to dopiero sztuka!



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Piłka nożna
an angel
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-01, 01:10   

No i weźmy pod uwagę, że cały mecz szliśmy łeb w łeb. A zagrać tak z Portugalią... czysta poezja. Karne to rzeczywiście loteria, miejmy nadzieję, że następnym razem będziemy mieli więcej szczęścia. Piękne były te akcje, zwłaszcza na obronie - serce rosło widząc to zgranie naszych zawodników, i to, jak grali na chłodno, kalkulując niemal każdy ruch. Swoją drogą, czy tylko ja mam alergię na Ronaldo? :P



 
 
Piłka nożna
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2016-07-01, 01:17   

Szkoda, bo do półfinału weszła drużyna grająca anty-futball. Oni nie potrafili wygrać ani jednego meczu na tych mistrzostwach. W meczu z Chorwacją nie oddali ani jednego celnego strzału - dopiero w dogrywce udało im się raz strzelić w kierunku bramki chrowatów i mieli tony szczęścia, bo piłka do bramki wpadła.
Z nami też nie pokazali niczego szczególnego. Gdybyśmy mieli odrobinę więcej szczęścia, to by karnych nie było. No i gdyby nasi napastnicy byli w formie, to by w ogóle dogrywki nie było. Szkoda, bo zagraliśmy przeciwko drużynie, która nic nie pokazała na tych zawodach.




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Piłka nożna
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11