Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Piłka nożna
Autor Wiadomość
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-07-01, 08:18   

Jak dla mnie Portugalia podczas meczu z naszymi lepsza nie była... Ronaldo jedyne co pokazał to umiejętności aktorskie, co było zabawne. :roll: Nasi chłopcy walczyli dzielnie, a te karne to kwestia szczęścia... Tylko tak ciężko było na nich patrzeć, szczególnie na Kubę i Fabiańskiego, jacy byli załamani... :cry:



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Piłka nożna
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-01, 08:32   

Najbardziej chyba MediaMarkt się ucieszył z takiego wyniku. :P
(link)

Fenoloftaleina napisał/a:
Ronaldo jedyne co pokazał to umiejętności aktorskie, co było zabawne.

Ja to już na niego patrzeć nie mogę. :P


To był pierwszy mecz w Euro 2016, który obejrzałam. Za dużo emocji wzbudza we mnie oglądanie meczy, więc unikam ich. :D




 
 
Piłka nożna
Ijon
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-01, 09:02   

Fabiański nie powinien bronić karnych... Na 10 rzutów karnych nie wybronił ani jednego, mało tego, ani razu (?) nie wyczuł strony :cry:

Ale jeśli już odpaść to właśnie tak, do nikogo nie można mieć pretensji, kuba nie trafił ale zdobywał bramki, bardzo dobry wynik na euro!




 
 
Piłka nożna
Aisza91 



Dołączyła: 06 Mar 2016
Posty: 540
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-07-01, 09:44   

Geralt napisał/a:
Kobieta która tak pewnie mówi o piłce nożnej, niespotykane
Spotykane, właśnie masz z tym z styczność. ;)

Akyrp Ratavuli, tak jak wspomniałam wcześniej, nie śledziłam poczynań Portugalii na mistrzostwach. Mówiłam ogólnie, w sensie, że to dobra drużyna, lepiej wyszkolona technicznie. To, że teraz im nie szło, nie dyskwalifikuje ich wcześniejszych sukcesów. :)




Dlaczego żółw jest taki twardy?
 
 
Piłka nożna
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-01, 10:32   

Aisza91, nie dyskwalifikuję ich, po prostu się nie zgadzam, że byli lepsi na tym Euro. :)

Ijon, a kto powinien? Szczęsny? Nie wiadomo jak z jego nogą. Boruc tym bardziej nie, ani razu nie zagrał wątpię żeby go ktoś wystawił do rozstrzygania takich karnych. Poza tym pamiętaj, że nie widziałeś sesji treningowych, skoro Fabiański bronił karne widocznie był do tego najodpowiedniejszy. Nie mieszałbym się Nawałce w robotę, serio. :D Bo on z nimi spędził miesiące a my po 90 minut przy meczach. Łatwo nam osądzać i tyle. :)




 
 
Piłka nożna
Aisza91 



Dołączyła: 06 Mar 2016
Posty: 540
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-07-01, 10:46   

Akyrp Ratavuli, nigdzie nie pisałam, ze byli lepsi "na tym Euro". :)



Dlaczego żółw jest taki twardy?
 
 
Piłka nożna
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-01, 10:50   

Aisza91, napisałaś, że Portugalia jest lepsza. Uznałem, że chodzi o obecne rozgrywki Euro 2016.



 
 
Piłka nożna
Ijon
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-01, 11:06   

Akyrp Ratavuli,
Zdecydowanie Boruc, nie siedziałem na treningach to prawda. Nawałka też nie jest znowu jakimś profesorem, bo jakby nie patrzeć piłkarzy mamy bardzo dobrych. Powinien wziąć przynajmniej pod uwage karne ze Szwajcarią. Poza tym Boruc bardzo dobrze broni karne. Ale to takie gdybanie po fakcie jak zwykle...




 
 
Piłka nożna
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-01, 11:11   

Ijon, profesura mu do tej posady niepotrzebna. :) Piłkarzy mieliśmy dobrych już i na poprzednich turniejach Euro/Mundial, niewiele to dało bo trenerzy nie dawali rady zrobić z nich drużyny.

Myślę jednak, że Nawałka ma znacznie lepsze kompetencje od Ciebie i mnie do oceniania kto powinien bronić tych karnych. ;) Wstrzymałbym się z mówieniem co by było lepsze, bo ani mnie tam nie było ani Ciebie i śmiem twierdzić, że gówno się na tym oboje znamy. :D

Ps. A jak jesteś pewien swojego, to proponuję zgłosić się na selekcjonera kadry narodowej jak zwolni się miejsce. :P




 
 
Piłka nożna
Ijon
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-01, 11:24   

Ja jestem jedynie rozżalony, bo można było osiągnąć więcej. Fabiański nie powinien bronić karnych po meczu ze Szwajcarią, mimo, że to loteria. Takie jest moje zdanie. Może i krytykuje ale też cieszę się, że tak daleko doszliśmy.



 
 
Piłka nożna
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-01, 11:26   

Ijon, trzymaj teraz kciuki za kwalifikacje do Mundialu 2018 bo to już po wakacjach. :)



 
 
Piłka nożna
Hades 
Persona non grata.



Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 236
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-01, 16:50   

Ijon napisał/a:
Fabiański nie powinien bronić karnych po meczu ze Szwajcarią, mimo, że to loteria.


Skoro twierdzisz, że to loteria, to jakie znaczenie ma kto będzie bronił? Moim zdaniem wrzucenie Boruca w miejsce Fabiańskiego byłoby strzałem w plecy dla tego drugiego. To wbrew pozorom też ma wpływ na psychikę. No i trzeba tu jeszcze brać pod uwagę, czy Boruc by nie protestował.

Co do samego meczu. Ja jestem cholernie dumny, bo zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie. Jedyne czego brakowało, to szczęście na końcu. Cały turniej też można zaliczyć do jak najbardziej pozytywnych wydarzeń w naszej piłce od lat. Nie było klasycznego trójmeczu, nie daliśmy ciała i mam wrażenie, że nasi nie bali się rywali.
I to chyba była najpiękniejsza akcja w ich wykonaniu. Jarałem się, jak mały gówniarz.
https://streamable.com/ay29
Szkoda tylko, że Grosik nie zdecydował się na strzał.




I am not in danger.
I am the danger.
 
 
Piłka nożna
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-01, 16:53   

Hades, dokładnie... jak to zobaczyłem to okrzyknąłem to akcją turnieju! Świetna była.



 
 
Piłka nożna
Ijon
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-01, 17:03   

Hades napisał/a:
Moim zdaniem wrzucenie Boruca w miejsce Fabiańskiego byłoby strzałem w plecy dla tego drugiego.

I to jest chyba jedyny powód dlaczego go Nawałka nie zmienił, takie mam odczucie i jeśli tak, to...
Hades napisał/a:
Skoro twierdzisz, że to loteria

Loteria ale nie do końca. Bramkarze mają jakąś skuteczność bornienia jedenastek. Z tego co zapamiętałem, Fabiański nigdy nie słynął z jakiejś wysokiej za to Boruc tak.
Hades napisał/a:
I to chyba była najpiękniejsza akcja w ich wykonaniu. Jarałem się, jak mały gówniarz.

Akcja kosmos, tam chyba w środku Mączyński był czy jędrzejczyk? Mógł tam zagrywać, tak jak w 2 minucie.




 
 
Piłka nożna
Aisza91 



Dołączyła: 06 Mar 2016
Posty: 540
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-07-01, 20:17   

Akyrp Ratavuli napisał/a:
napisałaś, że Portugalia jest lepsza. Uznałem, że chodzi o obecne rozgrywki Euro 2016.
Nie, źle doczytałeś, no ale mniejsza
Ja pamiętam ten mecz, jak Ebi Smolarek strzelił Portugalii dwie bramki, jedna po drugiej w Chorzowie. To jeszcze było za czasów Janasa. Oczywiście wtedy mieliśmy wyłącznie szczęście. Tym razem mieliśmy szczęście i umiejętności.
W ogóle słyszał ktoś jak Maryla Rodowicz skrytykowała naszych po meczu? Aż śmiać mi się chciało, jak tego słuchałam. :D




Dlaczego żółw jest taki twardy?
 
 
Piłka nożna
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11