Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Portale sprzedażowe
Autor Wiadomość
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-13, 16:26   Portale sprzedażowe

Zdarza Wam się robić zakupy przez internet? Na jakich stronach najczęściej szukacie przedmiotów, które Was interesują?
A może sami sprzedajecie różne rzeczy? Jeśli tak, to na jakich portalach?

Ja byłam ostatnio bardzo zaskoczona, kiedy okazało się, że pewne "lokalne portale" typu olx, gumtree i inne podobne mają większe liczby wyświetleń niż allegro (które zdawało mi się najpopularniejsze).




Ostatnio zmieniony przez 2016-02-26, 18:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Portale sprzedażowe
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-08-13, 16:36   

Dosyć często kupuję na Allegro - książki, sprzęt elektroniczny, ubrania. Jest tam większy wybór i niższe ceny. Czasami wystawiam samochody na Olx i na tym kończy się moja przygoda z polskimi portalami sprzedażowymi.

Znam też Aliexpress i Gearbest (chińskie).





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Portale sprzedażowe
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-13, 16:42   

Kupuję tam, gdzie sprzedają. Elektronikę w sklepie z elektroniką, książki w sklepie z książkami, a koci żwirek w sklepie z kocimi żwirkami.



 
 
Portale sprzedażowe
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-08-13, 20:10   

Najczęściej kupuję przez Allegro. W sumie prawie wszystko, bo i ubrania, i telefon, i jakieś rzeczy do kuchni, bo po prostu jest taniej.

Czasami kupię coś z eBay'a albo Amazona ewentualnie AliExpress.
Ogólnie mam całą listę zakładek na Chromie ze sklepami internetowymi, które mają fajne rzeczy. Głównie chodzi o buty i ubrania.

Ach, i mam jeszcze konto na Vinted i sobie chwalę, bo można upolować fajne perełki.

[ Komentarz dodany przez: Adriaen: 2015-08-13, 20:12 ]
Nazwy własne piszemy wielką literą.







平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2015-08-13, 20:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Portale sprzedażowe
Bezbarwna 
weltschmerz



Wiek: 26
Dołączyła: 01 Kwi 2013
Posty: 682
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-08-13, 22:50   

Ja jestem ostatnio zakochana w Vinted. Praktycznie nigdzie indziej nie kupuję ubrań. W sklepach nigdy nic dla siebie nie znajdę, a tam nie raz trafiłam już na unikatowe perełki w okazyjnych cenach.



"Ja i tak przecież nie zmienię się
Choćbym nie wiem naprawdę jak chciał" :wiewiór:
Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2015-08-14, 13:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Portale sprzedażowe
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-08-13, 23:03   

Też polecam Vinted, chociaż jak wszędzie, niektóre panienki mogą być dość chamskie i niezbyt uczciwe. Pojedyncze przypadki.
Bardzo też lubię kupować... Na fejsbuku. Jestem w kilku grupach i często kupuję od pań w podobnych rozmiarze ciuszki, tak jest wygodnie. Ale i tu jest wiele oszustw. Więc trzeba mocno uważać, mi się nigdy nie zdarzyło, ale ciągle o tym słyszę.




Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2015-08-14, 13:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Portale sprzedażowe
Aniam
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-14, 15:39   

Arya napisał/a:
Zdarza Wam się robić zakupy przez internet?

Bardzo często. Lubię szperać w internecie w poszukiwaniu przedmiotów, które mnie interesują.

Arya napisał/a:
Na jakich stronach najczęściej szukacie przedmiotów, które Was interesują?

Przyłączam się do zachwytu nad Vinted. Można znaleźć bardzo dużo ciekawych rzeczy, szczególnie jeśli szuka się ubrań, które w jakiś sposób się wyróżniają. Ostatnio jest to sposób zakupów ubraniowych z jakiego najczęściej korzystam. Nie muszę wychodzić z domu, mogę kupić tanie i niepowtarzalne rzeczy, a sparzyłam się tylko jeden raz.
Kiedyś też należałam do grup na facebooku, ale niezbyt odpowiadała mi atmosfera tam panująca.
Często przeglądam też stronę DaWanda, ale kiedy przyszło do transakcji, jakoś nie mogłam się tam odnaleźć...

Jednak jeśli potrzebuję konkretnej rzeczy, to najczęściej wpisują nazwę produktu w wyszukiwarkę i przeglądam strony, na których jest możliwość sprzedaży wysyłkowej. :)




 
 
Portale sprzedażowe
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-14, 15:55   

Widzę, że temat zmierza w kierunku innego, który już mamy. Tego o kupowaniu ciuchów przez internet...



 
 
Portale sprzedażowe
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-14, 17:40   

Chochlik, niekoniecznie. Dziewczyny właśnie podpowiedziały mi nazwę portalu, o istnieniu którego nie miałam pojęcia - a który na pewno mi się przyda. ;)



 
 
Portale sprzedażowe
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-08-14, 21:19   

Jest jeszcze wish.com - tutaj nie masz do końca pewności co kupujesz, ale z tego co widziałam wiele osób jest zadowolonych. Tylko radzę poczytać komentarze, ludzie opisują, co było złego w tych produktach. Czasem mają bardzo niską ocenę wyłącznie przez to, że był źle dobrany rozmiar czy niedoczytanie opisu.



Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2015-08-18, 12:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Portale sprzedażowe
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-08-14, 23:25   

Jeśli już korzystam z tego typu portali to zaglądam na olx. Allegro jest mi obce, nie korzystam z niego w ogóle. Choć muszę zaznaczyć, że bardzo rzadko kupuję coś za pośrednictwem stron internetowych.



 
 
Portale sprzedażowe
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-11, 17:50   

Czy znacie może jakieś dobre sklepy meblowe prowadzące sprzedaż przez internet na własnych stronach lub przez portale?

Chciałabym kupić mamie meble do pokoju z dostawą, przez internet właśnie.




 
 
Portale sprzedażowe
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-11, 18:05   

Kojarzy mi się tylko klasyczna IKEA.



 
 
Portale sprzedażowe
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-11, 18:29   

W Ikei niestety nic ciekawego nie znalazłam. Przejrzałam też:
- Black, Red, White
- agata meble
- gama meble

Chciałabym mamie pokazać wiele ofert, żeby wybrała sobie, jakie najbardziej jej pasują.




 
 
Portale sprzedażowe
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-11, 19:21   

To jeszcze zobacz na "sklepy meblowe Abra", ja lubię ich meble... chociaż nie wiem, czy mają sprzedać z dostawą. ;)



 
 
Portale sprzedażowe
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16