Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiony zwierzak w avku! :)
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-31, 22:10   Ulubiony zwierzak w avku! :)

1. Co przedstawia mój avatar? (Można wstawić)
2. Dlaczego akurat ten zwierzak?
3. Znajdź jakieś trzy cechy, które z owym zwierzakiem Cię łączą. :D

Zabawa trwa od dziś do przyszłej soboty (08.08.15). Polega ona oczywiście na ustawieniu sobie minimum na tydzień avka, którzy przestawiać będzie nasze ulubione zwierzątko. :)

Niech przez ten czas nasze forum zmieni się w małe Zoo. :D

(Masz więcej pytań? :) Pytaj, Dopiszę do pierwszego postu. :)




 
 
Ulubiony zwierzak w avku! :)
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-31, 22:44   

Naamah napisał/a:

1. Co przedstawia mój avatar? (Można wstawić)


Jest to labrador o imieniu Sam. :)
Naamah napisał/a:
2. Dlaczego akurat ten zwierzak?

Uwielbiam labradory, jak je widzę to mam ochotę tulić i tarmosić w nieskończoność. Właściciele tych psów nie chcą mnie spotkać w trakcie spaceru. :D
Naamah napisał/a:
Znajdź jakieś trzy cechy, które z owym zwierzakiem Cię łączą.

Łagodność i masa miłości. Lgną do ludzi, jak ja. No i ten konkretny zwierzak ma duuużo pluszaków, też mam dużo pluszaków.




 
 
Ulubiony zwierzak w avku! :)
Surev
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-31, 22:46   

1. Mój avatar przedstawia psa rasy alaskan malamute. A dokładniej to szczeniak. :lol:
2. Wybrałam akurat to zwierzę, bo od zawsze chciałam mieć malamuta. Ale jak narazie mam dwa kundle (i nie narzekam). No i oczywiście wielbię psy. <3
3. Nie znajdę chyba aż trzech cech, ale jedna na pewno nas łączy: upartość.




 
 
Ulubiony zwierzak w avku! :)
YukikoSayuri
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-31, 22:48   

Awwww, zwierzątka. :love:

1. Mój avatar przedstawia słodkiego, małego kotka, o takiego.
2. Kocham koty. Mają w sobie mnóstwo gracji i wdzięku, są zwinne, szybkie, dynamiczne, z drugiej strony potrafią przespać prawie cały dzień. I awww, to mięciutkie futerko! Nic tylko głaskać. <3
3. Chadzanie własnymi ścieżkami, niezależność, ostre pazurki. :D




 
 
Ulubiony zwierzak w avku! :)
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-07-31, 23:11   

Ja zachowawczo. Avatar zgodny z nickiem, tematem zabawy i tym, jak na mnie woła monsz. Rzekomo przypominam taki okaz, coś może w spojrzeniu, może w zdolności do zaatakowania większego od siebie, agresywności. A może to o niepozorność i drapieżność chodzi. Nieistotne. Lubię łasiczki.



Disqualified as a human being.
 
 
Ulubiony zwierzak w avku! :)
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-31, 23:16   

Mam w avku szczura. To przypadkowy obrazek z internetu, a nie jakiś mój ukochany szczur. Moje ukochane szczury dokonały już żywota i długo jeszcze nie będę mogła mieć kolejnych szczurków. Urzeka mnie ich 'interaktywność', że potrafią przekazać mową ciała i kilkoma piskami co myślą o twoich zakazach. ;) A propos mowy ciała, to ona sama też mnie urzekła. Zakochałam się w moim pierwszym szczurze, kiedy zobaczyłam, że je trzymając ziarenka w łapkach.
A co mnie łączy ze szczurami? Na pewno budzę mieszane uczucia w ludziach, lubię mizianie i jedzenie. Dużo jedzenia.




 
 
Ulubiony zwierzak w avku! :)
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-07-31, 23:34   


Jak na załączonym obrazku widać, mam w avku surykatke. Dlaczego? Są to moje ulubione zwierzątka, pół dzieciństwa spedziłam na oglądaniu "Meerkat manor" czyli "Rezydencji surykatek". Są przecudowne, świetnie pracują w grupie, dzielą sie zadaniami. Organizacja zajeć i hierarchia są bardzo jasno i dokładnie określone, każdy zna swoje miejsce. Są też niebywale oddane - pamietam jeden z odcinków w.w. serialu, w którym przywódczyni grupy została zjedzona przez weża broniąc przed nim młode. Nie wiem czy mamy jakiekolwiek cechy wspólne. :drapanie:




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Ulubiony zwierzak w avku! :)
Aniam
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-01, 00:14   



W moim avatarze pojawiła się pliszka siwa. Pliszki mają zwyczaj "atakowania" swoich odbić na szklanych powierzchniach w celu ochrony swojego terytorium przed innymi ptakami. I właśnie takimi odgłosami zostałam kiedyś obudzona nad ranem przez pliszkę uparcie walczącą ze swoim odbiciem w oknie mojego pokoju. Od tamtej pory bardzo polubiłam te ptaki i zaczęłam się z nimi niejako utożsamiać. Lubię myśleć, że przylatują ze względu na mnie, a nie na właściwości szkła. ;)
Pliszki cenią sobie spokój, ciszę i naturę, dlatego rzadko można spotkać je w miejskim zgiełku. Są delikatne (bardzo ostrożnie stąpają po trawie), cierpliwe (taka pliszka potrafi dziobać okno naprawdę przez długi czas) i trochę naiwne (cały czas nie przyjmują do wiadomości, że szkło jest tylko szkłem). Cóż... zupełnie jak ja. ;)

I pochwalę się Wam, jaką "pliszkę" od Chochlika dostałam dzisiaj rano. :)
Pliszka




 
 
Ulubiony zwierzak w avku! :)
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-01, 00:51   

1. Żaba rogata.
2. Bo jest zajebista.
3. Jest flegmatyczna. Ma rogi. Starczy.




 
 
Ulubiony zwierzak w avku! :)
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-01, 00:53   

Zaq, masz rogi? :D



 
 
Ulubiony zwierzak w avku! :)
wisielec
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-01, 06:59   

1. Leniwiec
2. Leniwce są super ze swoim "luźnym" podejściem do życia i uśmiechem na pysku
3. Jestem leniwy, kudłaty i mam ryj jak małpa ;D




 
 
Ulubiony zwierzak w avku! :)
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-08-01, 10:30   

Naamah napisał/a:
1. Co przedstawia mój avatar? (Można wstawić)

Lis Rudy

Naamah napisał/a:
2. Dlaczego akurat ten zwierzak?

Bo tak mnie nazywają. :D
Naamah napisał/a:
3. Znajdź jakieś trzy cechy, które z owym zwierzakiem Cię łączą.

- rudość
- podstępność, przebiegłość
- skradanie się




Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Ulubiony zwierzak w avku! :)
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-01, 11:28   

Naamah napisał/a:
1. Co przedstawia mój avatar? (Można wstawić)
2. Dlaczego akurat ten zwierzak?
3. Znajdź jakieś trzy cechy, które z owym zwierzakiem Cię łączą.

1. Kameleon.
2. Bo... bo kameleon. :) Kameleon jest super :) Ma to co ja chciałabym mieć, co chciałabym umieć a nie potrafię.
3. Żyją z daleka od ludzi, nie są stadne, ich kolor jest odzwierciedlaniem ich stanu fizycznego i emocjonalnego.





 
 
Ulubiony zwierzak w avku! :)
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-08-01, 12:30   

1. Na moim avatarze jest moja piesia Nesia. :)
2. Kocham psy i wiem, że mogłam wstawić zdjęcie jakiegokolwiek psa z internetu, ale to właśnie Nesia jest moim ukochanym zwierzęciem. :)
3. 3 wspólne cechy... Z Nesią mamy dużo, bo w końcu pies upodabnia się do właściciela, ale podam 3 cechy wspólne z psem: nieufnośc, wierność, przyjacielskość do kogo trzeba i kły do kogoś, kto zasłużył. ;]




 
 
 
Ulubiony zwierzak w avku! :)
Vitter 
without commitment



Wiek: 31
Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 736
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-08-01, 12:42   



1. Owczarek niemiecki, nie mój tylko z internetu, sam nigdy takiego pieseła nie miałem.
2. Mój następny pies, to na pewno będzie właśnie ww owczarek. Z jednej strony uwiedli mnie "czterej pancerni i pies", z drugiej są to bardzo mądre, usłuchane i wierne stworzenia. Sam miałem już i kundelki, jamnika, dalmatyńczyka, oprócz tego teraz mam też szczury i wszystkie je uwielbiam, ale gdybym miał wybierać, to zdecydowanie te avkowe stworzonko byłoby moim następnym. Teraz nie mam warunków i czasu aby takim psem się opiekować.
3. Jakieś wspólne cechy? Pewnie wierność- ale to tylko do osób do których już się "przywiążę" w sumie tak samo jak ten pies. Tak samo z tym usłuchaniem :P .




:vitter:
 
 
Ulubiony zwierzak w avku! :)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11