Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Autor Wiadomość
wiktoriafigura 
Corseofyou


Wiek: 25
Dołączyła: 16 Sie 2016
Posty: 40
Skąd: dolnośląskie

  Wysłany: 2016-08-16, 16:27   Rodzina to rodzina

Z obserwacji wiem, że rodziny homoseksualne nie są na pewno gorsze niż hetero. Rodzice przecież są tylko jednej płci! Przecież nie umniejsza to miłości jaką żywią do dziecka. Nie sądzę również, że istnieje jakieś zagrożenie. W rodzinach hetero są problemy jak : alkoholizm, przemoc lub inne. Wątpię żeby zdarzało to w rodzinach homoseksualistów. Sama nie miałabym nic przeciwko takim rodzicom.



 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-16, 16:40   

wiktoriafigura, czyli orientacja wyklucza występowanie patologii? Pierwsze słyszę.



 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-16, 16:41   

wiktoriafigura napisał/a:
W rodzinach hetero są problemy jak : alkoholizm, przemoc lub inne. Wątpię żeby zdarzało to w rodzinach homoseksualistów.

Dlaczego miałyby nie zdarzać się i w przypadku rodziców 'nieheteronormatywnych'? Wszakże i w tej, i w tej sferze życia mogą się zdarzyć, w równym stopniu, akty przemocy i alkoholizmu, a preferencje seksualne nie muszą wynikać z tego faktu. Według mnie to niepotrzebne "upiększanie" mniejszości.




 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-16, 16:54   

Akurat osobiście dzwoniłam na policję, kiedy mój sąsiad bił i wyzywał swojego partnera, więc nie, homozwiązki nie są wolne od takich "atrakcji". Co nie zmienia faktu, że małżeństwo ewidentnie przemocowe ma raczej niewielkie szanse przejść procedurę adopcyjną. Zakładam, że tę samą procedurę przechodziłyby pary homo, więc też niewłaściwi ludzie by odpadali.

Mam pewną hipotezę: Tak silny opór przeciwko adopcji przez nietypowe pary to "zasługa" tego, że wszystkie ośrodki adopcyjne w Polsce prowadzone są przez kościół (kto i dlaczego na to pozwolił?!). A to jak wiemy powoduje dostosowywanie procedur do ideologii.

Poza tym pamiętajmy, że temat dotyczy "osób nieheteronormatywnych", czyli nie tylko homoseksualnych.




 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-08-20, 08:52   

Chochlik napisał/a:
Mam pewną hipotezę: Tak silny opór przeciwko adopcji przez nietypowe pary to "zasługa" tego, że wszystkie ośrodki adopcyjne w Polsce prowadzone są przez kościół (kto i dlaczego na to pozwolił?!). A to jak wiemy powoduje dostosowywanie procedur do ideologii.

Dodam do tego jeszcze, że politycy jeszcze przez dziesiątki lat nie zgodzą się na takie adopcje, bo pilnują własnych stołków. A elektorat, jak widać, prawicowy, wręcz kościelny. No czyli w sumie i tak wszystko sprowadza się do KK.




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
wiktoriafigura 
Corseofyou


Wiek: 25
Dołączyła: 16 Sie 2016
Posty: 40
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-08-20, 21:34   

KrólowaSzczurów, Sharnathos, Chochlik, Niedotykalna,
Dziękuję za wyprowadzenie z błędu :)
Jeszcze dużo muszę się nauczyć ...




Nie opłakuje niczego, biorę wszystko
 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-21, 22:28   

Cytat:
Para homoseksualistów doczekała się trojaczków. Zaskoczeni byli nawet lekarze

W RPA dwóch mężczyzn zostało ojcami trojaczków
• Dzieci urodziła surogatka, to dwie dziewczynki i chłopiec
• Lekarze użyli materiału genetycznego obu mężczyzn


Świeżo upieczeni ojcowie Theo and Christo Menelaou mieszkają w Republice Południowej Afryki. Trojaczki - dwie dziewczynki i chłopca - urodziła im surogatka, kobieta mieszkająca w sąsiedztwie. Do zapłodnienia lekarze użyli materiału genetycznego obu mężczyzn. Wśród trojga dzieci - dwoje to bliźnięta jednojajowe.

"To pierwszy taki przypadek w RPA, prawdopodobnie też na świecie" - pisze "The Telegraph".

Lekarze byli zaskoczeni

Podczas zabiegu lekarze użyli dwóch komórek jajowych. Jedna z nich została zapłodniona materiałem genetycznym Theo, druga Christo.

Początkowo lekarze spodziewali się więc, że kobieta urodzi dwoje dzieci. Jednak jedna z komórek jajowych podzieliła się, co było ogromnym zaskoczeniem dla prowadzących ciążę. Lekarze obawiali się, że może być to niebezpieczne dla kobiety i dla dzieci. Ostatecznie tylko jeden ginekolog podjął się opieki nad kobietą, która razem z ojcami podjęła decyzję, że chce, by na świat przyszły wszystkie dzieci.

Trojaczki są w domu, ojcom pomagają pielęgniarki


Dzieci urodziły się przed terminem - każde z nich ważyło tylko nieco ponad kilogram. Jedno z trojaczków ma przejść operację serca - zabieg odbędzie w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Po kilku tygodniach pobytu w szpitalu stan maluchów poprawił się na tyle, że lekarze pozwolili ojcom zabrać dzieci do domu. Trojaczki są monitorowane przez specjalistyczne urządzenia, w opiece pomagają też dwie pielęgniarki.

zrodlo

Jakim cudem trojaczki są jakimś ewenementem? Pierwszy przypadek na świecie? Serio?




 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-22, 07:28   

Chochlik napisał/a:
Jakim cudem trojaczki są jakimś ewenementem? Pierwszy przypadek na świecie? Serio?

'Rzetelne dziennikarstwo'. :lol: Koszmarna manipulacja z tym 'materiałem genetycznym od obojga ojców'. De facto jeden jest ojcem chłopca, a drugi ojcem dziewczynek. Każde dziecko ma materiał genetyczny tylko od jednego ojca. Zrobili tanią sensację z niczego.




 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-22, 07:47   

Zerkałaś ostatnio na Frondę i 'odrażający film o paradzie równości gdzie złe geje pokazują prącia przed kościołem'? To dopiero manipulacja. :lol: Nie dam linka, bo na telefonie to zbyt skomplikowane, ale artykuł ma tytuł w stylu' szambo wybiło w Poznaniu'.



 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Neter 



Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 20
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-08-22, 19:45   

Tytuł brzmi: "Szambo wybiło w Poznaniu. Homo-obsceniczni lewaccy zboczeńcy wylegli na ulice i wzbudzają odruch wymiotny"
http://www.fronda.pl/a/sz...otny,77166.html

Odruch wymiotny to mam jak czytam ten ziejący nienawiścią artykuł. Nadal nie mogę zrozumieć tej katolickiej miłości, ale to nie temat na to, więc przepraszam xp




Okrutne zimno
 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-22, 20:41   

Neter, słowo klucz: 'katolickiej'. <3



 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Firuze 
vanitas vanitatum...



Wiek: 39
Dołączyła: 06 Maj 2015
Posty: 11
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-08-28, 13:22   

Odpowiem przez swój pryzmat czy ja bym chciała być wychowana przez homoseksualną parę. Odpowiedz brzmi nie. Nie chciałabym mieć dwóch ojców czy dwie matki.



:voodoo: Ab alio exspectes, alteri quod feceris
Aequat omnes cinis; impares nascimur, pares morimur
 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-08-28, 14:24   

Cytat:

Odpowiem przez swój pryzmat czy ja bym chciała być wychowana przez homoseksualną parę. Odpowiedz brzmi nie. Nie chciałabym mieć dwóch ojców czy dwie matki.

Firuze, a jakoś uzasadnisz swoje zdanie? Nie, bo nie, bałabyś się prześladowań, czy co za tym stoi?

Jeszcze odniosę się do artykułu bo mnie świerzbi. Jeśli już oblewają to całe "homo lewactwo" szambem, to mogliby przynajmniej zadbać o poprawność językową w publikowanych artykułach, bo waląc literówki w internetowej prasie, która podaje o tak "ważnych i gorszących" sprawach, mogą wywoływać co najmniej litość do swoich umiejętności "dziennikarskich".




Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-11-17, 16:39   

Nie mam ochoty się o tym rozpisywać, ale uważam że pary homoseksualne nie powinny mieć praw do tego, by adopotować/mieć dzieci. Toleruję takie związki ale uważam że nie powinni mieć dzieci, mogą sobie kupić pieska.



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-17, 17:03   

Cirnellé, mogłabyś jednak oprzeć na czymś swój pogląd?
Owszem, mogą (cóż za pozwolenie...) kupić sobie pieska, równie dobrze mogliby zapłacić za kota i jednako zaadoptować dziecko i je wychowywać. Nie rozumiem, dlaczego według Ciebie nie, toteż proszę o umotywowanie tego.




 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11