Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Naukowe dowody na istnienie Boga ;)
Autor Wiadomość
Styrlitz 



Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 122
Skąd: lubelskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-07-07, 15:02   Naukowe dowody na istnienie Boga ;)

Czy życie na ziemi to czysty przypadek? Czy pochodzimy od małpy, a życie powstało z kosmicznej zupy? Czy też może nasza cywilizacja to efekt romansu kosmitów z bliżej nieokreślonymi drobnoustrojami. Na te oraz wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w tej serii poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=_lKrE-L0G-8
https://www.youtube.com/watch?v=U19SxG_ZwGI
https://www.youtube.com/watch?v=71f5bgRgLmk
https://www.youtube.com/watch?v=BHARa6OFAAo
https://www.youtube.com/watch?v=NCJsLAzGNZA




"ze mną bracie nie zginiesz, bo ja, rozumiesz, jestem dziecko szczęścia, w niedzielę urodzony." Franek Dolas.
Ostatnio zmieniony przez Styrlitz 2015-07-07, 15:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Naukowe dowody na istnienie Boga ;)
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5679
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-07-07, 15:11   

Styrlitz, a może jakieś słowo komentarza od siebie, a nie same gołe linki?



:myszka:
 
 
Naukowe dowody na istnienie Boga ;)
Gość

Wysłany: 2015-07-07, 15:13   

Styrlitz, "maskara dla ewolucji" ? Chyba kpisz sobie. Pozatym Kent Hovind to oszust i idiota. Nie ma doktoratu a przedstawia sie jako Dr. I najważniejsze: właśnie odbywa kare pozbawienia wolności bo nie płacił podatków :)

Do zawartości merytorycznej sie nie odnosze bo widziałem te jego wykłady i takie bzdury gada że widać że nie ma pojęcia o nauce.

PS. Jego wywody są pokroju programu "Ancient Aliens".




 
 
Naukowe dowody na istnienie Boga ;)
Styrlitz 



Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 122
Skąd: lubelskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-07-07, 16:17   

link do CV autora:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kent_Hovind
Nusquam, i co z tego, że siedzi. Widocznie komuś bardzo przeszkadzała jego działalność. :yahoo:




"ze mną bracie nie zginiesz, bo ja, rozumiesz, jestem dziecko szczęścia, w niedzielę urodzony." Franek Dolas.
 
 
 
Naukowe dowody na istnienie Boga ;)
Gość

Wysłany: 2015-07-07, 16:38   

Styrlitz napisał/a:
Nusquam, i co z tego, że siedzi. Widocznie komuś bardzo przeszkadzała jego działalność.


No komuś przeszkadzało że popełnił przestępstwo. Jeśli Ty wierzysz w to co on mówi w tych wykładach to znaczy że nie masz pojęcia o fizyce i biologii. Zresztą nie ma co dyskutować z kimś kto uważa że świat ma 6 tysięcy lat, a na arke nie zabrali dinozaurów dlatego wyginęły :D Zresztą i tak uważam że jesteś Rozbitek tylko założyłeś nowe konto - ewentualnie jesteś jego znajomym z sekty nawracaczy. Ale to tylko moje zdanie.




 
 
Naukowe dowody na istnienie Boga ;)
Styrlitz 



Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 122
Skąd: lubelskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-07-07, 16:48   

Nusquam,
Cytat:
Zresztą nie ma co dyskutować z kimś kto uważa że świat ma 6 tysięcy lat, a na arke nie zabrali dinozaurów dlatego wyginęły :D
oj coś Ci się pomieszało. Pewnie dawno oglądałeś i pamięć już nie ta :D Mimo to zachęcam do odświeżenia wiadomości z podanego zakresu. Może coś nowego odkryjesz dla siebie. I proszę mnie nie obrażać wyzywając od rozbitków i sekciarzów. Inaczej rozmawiał byś z człowiekiem twarzą w twarz. Szanujmy się.



"ze mną bracie nie zginiesz, bo ja, rozumiesz, jestem dziecko szczęścia, w niedzielę urodzony." Franek Dolas.
Ostatnio zmieniony przez Styrlitz 2015-07-07, 16:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Naukowe dowody na istnienie Boga ;)
Gość

Wysłany: 2015-07-07, 16:49   

Styrlitz, on tam mówi wiele wiele razy że świat ma 6 tysięcy lat.



 
 
Naukowe dowody na istnienie Boga ;)
Styrlitz 



Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 122
Skąd: lubelskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-07-07, 16:51   

Cytat:
on tam mówi wiele wiele razy że świat ma 6 tysięcy lat.
Coś ty ? A ile ma?



"ze mną bracie nie zginiesz, bo ja, rozumiesz, jestem dziecko szczęścia, w niedzielę urodzony." Franek Dolas.
 
 
 
Naukowe dowody na istnienie Boga ;)
Gość

Wysłany: 2015-07-07, 16:55   

Pytasz mnie ile lat ma świat? ( w domyśle ziemia). Otóż ziemia ma 4,6 miliarda lat. Natomiast wszechświat ma 13,7 miliardów lat. Uważasz że to spisek nauki aby obalić Biblie? (co zastanawiające w Biblii nie ma podanego wieku świata - chociaż jest genealogia Jezusa w ew łukasza która idzie aż do Adama, a w ST są podane lata życia poszczególnych ludzi więc da sie to niby wyliczyć - jeśli ktoś w to wierzy.)



 
 
Naukowe dowody na istnienie Boga ;)
Styrlitz 



Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 122
Skąd: lubelskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-07-07, 17:00   

Wow. Czy byłeś świadkiem tego jak powstała ziemia i wszechświat? Czy masz dowody na to, że to kłamstwo, czy tylko słowa bez pokrycia. Interesują mnie tylko fakty. Dla odświeżenia polecam DVD nr1."Wiek ziemi" :D



"ze mną bracie nie zginiesz, bo ja, rozumiesz, jestem dziecko szczęścia, w niedzielę urodzony." Franek Dolas.
 
 
 
Naukowe dowody na istnienie Boga ;)
Gość

Wysłany: 2015-07-07, 17:07   

Styrlitz, wiesz co to datowanie radiowęglowe? Wiesz co to prędkość światła? Jeśli teleskop Hubble'a odbiera światło np z galaktyki oddalonej o 2 miliony lat świetlnych to oznacza że to światło potrzebowało 2 milionów lat żeby do nas dotrzeć. Ale widze że pan jest kreacjonistą młodej ziemi i uważa że nauka to spisek i to "tylko teorie" bez pokrycia. W takim razie nie ma co dyskutować.



 
 
Naukowe dowody na istnienie Boga ;)
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-07-07, 17:16   

Ja myślałem, że kreacjoniści są juz na wymarciu.



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Naukowe dowody na istnienie Boga ;)
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-07, 17:24   

Styrlitz napisał/a:
Na te oraz wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w tej serii poniżej.

Niestety, filmy są dla mnie zbyt długie. :P

Nusquam napisał/a:
I najważniejsze: właśnie odbywa kare pozbawienia wolności bo nie płacił podatków

Ostatnio czytałam, że już kończy odbywanie kary, ale w sumie jego nazwisko kojarzę tylko z jakiejś dyskusji o te podatki.

Nusquam napisał/a:
wiesz co to datowanie radiowęglowe?

To to: http://www.chn24.pl/opini...enia-i-bdy.html ?

Nusquam napisał/a:
uważa że nauka to spisek i to "tylko teorie" bez pokrycia

Tytuł tego tematu brzmi: "naukowe dowody", więc nie do końca uważa naukę za spisek i "teorie bez pokrycia"... ;)
Chyba do każdego swojego poglądu da radę znaleźć odpowiedniego naukowca?




 
 
Naukowe dowody na istnienie Boga ;)
Gość

Wysłany: 2015-07-07, 17:36   

Vida napisał/a:
Chyba do każdego swojego poglądu da radę znaleźć odpowiedniego naukowca?


Nie. Nie da rady. Skoro już mamy rozpracowaną szybkość rozkładu izotopów radioaktywnych więc jeśli takie znjadujemy to po ilości jesteśmy w stanie powiedzieć ile lat ma dany materiał w tym ziemia i skały itp to nie znajdzie naukowca który mu powie że ziemia ma 6 tysięcy lat, 4 tysiące lat temu był potop, Bóg stworzył dwoje białych ludzi a z nich pochodzą wszystkie rasy itp. To nie jest nauka. To jest wiara wbrew nauce. Dlatego Hovind zrobił takie kokosy w USA bo tam jest spoełczeństwo protestantów i idiotów i oni uważają że kreacjonizm jest równowaną teorią bo tak im powiedział ich pastor. Oni nie mają pojęcia o nauce świecie i naukowych teoriach. Ale żeby ktoś w europie w to wierzył? To musi być protestantem i usłyszał od pastora że ewolucja to grzech, że musi wierzyć w kreacjonizm bo tak jest w Biblii.




 
 
Naukowe dowody na istnienie Boga ;)
Styrlitz 



Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 122
Skąd: lubelskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-07-07, 18:45   

Cytat:
Nie da rady. Skoro już mamy rozpracowaną szybkość rozkładu izotopów
Niestety obecne badania naukowe kwestionują tę metodę z uwagi na różne tempo rozkładu izotopów w różnych środowiskach. Wyniki te mogą różnić się, a datowanie jest obarczone dużym błędem. więcej o tym tytaj

Nusquam,
Cytat:
Jeśli teleskop Hubble'a odbiera światło np z galaktyki oddalonej o 2 miliony lat świetlnych to oznacza że to światło potrzebowało 2 milionów lat żeby do nas dotrzeć
gdybyś to Ty stwarzał świat pewnie i tak by było. ale najwyraźniej Bóg stworzył świat nie marnując tyle czasu tak, że światło już było pierwszego dnia po stworzeniu :D
Moim zdaniem te "naukowe" dowody są po to, żeby co niektórzy ludzie mieli utrzymanie na swoich katedrach, stopnie naukowe, laboratoria wygodne życie. I co z tego mamy? Grawitację odkryto wieki temu i ją zdefiniowano, a energii z niej nadal czerpać nie możemy. Nauka powinna być użyteczna, doświadczalna i prosta. Tego gościa nawet dziecko z podstawówki zrozumie, bo to co udowadnia jest dziecinnie proste.




"ze mną bracie nie zginiesz, bo ja, rozumiesz, jestem dziecko szczęścia, w niedzielę urodzony." Franek Dolas.
 
 
 
Naukowe dowody na istnienie Boga ;)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15