Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak powstał wszechświat
Autor Wiadomość
Riley 
saved.



Wiek: 26
Dołączyła: 16 Kwi 2015
Posty: 298
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-07-25, 19:54   

W przyrodzie istnieją mutacje, dobór naturalny, ale czy naprawdę udało się zaobserwować ewolucję jednego gatunku w inny i to naukowo potwierdzić? Nie sądzę.



I give my life to follow
Everything I believe in
 
 
 
Jak powstał wszechświat
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-25, 20:05   

Riley napisał/a:
czy naprawdę udało się zaobserwować ewolucję jednego gatunku w inny i to naukowo potwierdzić?

Tak. Popatrz:

Wilk:


A z niego powstały psy:


Ponadto weź sobie poczytaj o dowolnej rasie psa/kota/kury/gołębia itp. Będziesz tam miała zazwyczaj szczegółowo objaśnione z jakich innych ras powstały. No, może poza tymi najstarszymi.

Powiedz mi, Riley, jakie masz wykształcenie?




 
 
Jak powstał wszechświat
Riley 
saved.



Wiek: 26
Dołączyła: 16 Kwi 2015
Posty: 298
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-07-25, 21:02   

Chochlik, jak myślisz, jakie mam wykształcenie w wieku 18 lat?

I naprawdę, doceniam Twoje zaangażowanie, ale nie musiałaś wstawiać zdjęć, wyobraź sobie, że ja wiem jak wygląda pies, mimo, że w kościele mi nie powiedzieli!




I give my life to follow
Everything I believe in
 
 
 
Jak powstał wszechświat
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-25, 21:11   

Riley napisał/a:
Chochlik, jak myślisz, jakie mam wykształcenie w wieku 18 lat?

Czyli jesteś świadoma, że twoja wiedza ma się nijak do wiedzy biologów, biotechnologów, chemików itd. itp. którym próbujesz wmówić oczywiste bzdury? Może się doucz, a potem porozmawiamy.

Riley napisał/a:
wyobraź sobie, że ja wiem jak wygląda pies

A mimo to masz jakiś straszny problem ze zrozumieniem czym jest pies. Czy może rozumiesz czym jest pies?




 
 
Jak powstał wszechświat
Riley 
saved.



Wiek: 26
Dołączyła: 16 Kwi 2015
Posty: 298
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-07-25, 21:15   

Chochlik, rozumiem, że jesteś dyplomowanym biotechnologiem czy coś?

Tak, wiem, że pies to jeden z gatunków wilka.




I give my life to follow
Everything I believe in
 
 
 
Jak powstał wszechświat
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-25, 21:19   

Riley napisał/a:
Chochlik, rozumiem, że jesteś dyplomowanym biotechnologiem czy coś?

Zootechnikiem (pokazać ci dyplom?). To taki ktoś, kto się zajmuje hodowlą zwierząt. I właśnie tworzy jedne rasy z innych. I to działa!!!

Biotechnologiem jest Scarlet Halo. Idę o zakład, że nie rozumiesz połowy jej postów, bo się nie pie* w upraszczanie języka, żeby prosty lud zrozumiał. W sumie racja - skoro ktoś się porywa na takie dyskusje, to powinien mieć odpowiednią wiedzę.

Riley napisał/a:
Tak, wiem, że pies to jeden z gatunków wilka.

:facepalm:
Idź jednak do swojej pani od biologii i z nią poważnie porozmawiaj o tym dlaczego ci daje promocję do kolejnej klasy.
Pies jest gatunkiem wilka tak samo jak kot jest gatunkiem lwa.Albo ty jesteś gatunkiem małpy.
Opanuj choć PODSTAWY biologii, a potem dopiero dyskutuj. A nie spałaś w szkole, a teraz bzdury pleciesz.




 
 
Jak powstał wszechświat
Riley 
saved.



Wiek: 26
Dołączyła: 16 Kwi 2015
Posty: 298
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-07-25, 21:24   

Chochlik napisał/a:
prosty lud


Fajnie wiedzieć, że ludzie bez dyplomu to bezwartościowy proletariat o ograniczonych horyzontach myślowych...


<<< Dodano: 2015-07-25, 21:25 >>>


Chochlik napisał/a:
Idź jednak do swojej pani od biologii i z nią poważnie porozmawiaj o tym dlaczego ci daje promocję do kolejnej klasy.


Nie mam biologii.




I give my life to follow
Everything I believe in
 
 
 
Jak powstał wszechświat
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-25, 21:37   

Riley napisał/a:
Nie mam biologii.

To tym bardziej - o czym my gadamy? Może jeszcze porozmawiamy o technologii wydobycia węgla? Obie nie mamy o tym zielonego pojęcia, ale będziemy się mogły kłócić jaka metoda jest najlepsza. Najlepiej z jakimś górnikiem się pokłóćmy.

Gdzie ja napisałam coś o bezwartościowości? Weź nie wmawiaj mi dziecka w brzuch, bo zaraz ja powiem, ze mnie w tym poście wyzwałaś od k* i ch* i skończy się rumakowanie.




 
 
Jak powstał wszechświat
Riley 
saved.



Wiek: 26
Dołączyła: 16 Kwi 2015
Posty: 298
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-07-25, 22:17   

Chochlik, proponuję zakończyć tą dyskusję, bo nie wydaje mi się, by miała ona jakikolwiek sens.
I tak swoich poglądów nie zmienię.




I give my life to follow
Everything I believe in
 
 
 
Jak powstał wszechświat
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-25, 22:25   

Riley napisał/a:
I tak swoich poglądów nie zmienię.

Tak, tupnij nóżką i się obraź, bo rzeczywistość przeczy temu, co ci się wymyśliło.

Ja też uważam, że nie ma sensu dyskusja o genetyce z kimś, kto nie ma o niej bladego pojęcia i uparcie wygłasza bzdury, zamiast się uczyć.




 
 
Jak powstał wszechświat
Riley 
saved.



Wiek: 26
Dołączyła: 16 Kwi 2015
Posty: 298
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-07-25, 22:58   

Chochlik, możesz myśleć, że wiesz lepiej, ale zobaczymy na co Ci się ta wiedza przyda w dniu Sądu Ostatecznego! Będę się modlić o Twoje zbawienie!



I give my life to follow
Everything I believe in
 
 
 
Jak powstał wszechświat
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-25, 23:05   

Riley napisał/a:
Będę się modlić o Twoje zbawienie!

Spoko. Ja będę za ciebie myśleć.




 
 
Jak powstał wszechświat
MadM 
only a man



Wiek: 28
Dołączył: 22 Paź 2014
Posty: 216
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-07-25, 23:25   

Odpowiedzią może być relatywizm.
I jak każda odpowiedź na tego typu pytanie - rodzi kolejne.
Np. taka teoria względności postrzegania czasu.
Z tego co wiem nauka zakłada możliwość istnienia ciała w pewnej superpozycji(nie wiem czy to dobre słowo?) tudzież mówiąc prościej jej rozciągnięcie na wymiar czasu. Taka czterowymiarowa istota widziała by cały czas tak jak my widzimy jego punkt, czyli... punktowo. Przeszłość, przyszłość, wszystko w jednym.
Idąc tym tropem, cała historia wszechświata wydarzyła się jednocześnie. Nie było żadnego początku ni końca.
I choć ktoś może chcieć to obalić myśleniem typu "akcja-reakcja", to zazwyczaj przy tego typu sprawach należy wziąć poprawkę, że fizyka konwencjonalna tutaj nie działa.
I tak jak taka teoria daje nam odpowiedź "jak powstał wszechświat?" - nie powstał, po prostu jest - tak nie odpowiada to nijak na pytania religijne.
Czyli w skrócie - uja wiemy, miejmy to w dupie.




There's something inside You.
It's hard to explain.
They're talking about You, boy.
But You're still the same...
 
 
Jak powstał wszechświat
Styrlitz 



Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 122
Skąd: lubelskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-07-26, 00:48   

Szanowna Pani DrChochlik spokojniej proszę, zaprezentowany przez Ciebie dowód nie jest bynajmniej dowodem na ewolucję gatunku.
Riley,
Cytat:
Tak, wiem, że pies to jeden z gatunków wilka.

Wilk i pies ciągle należą do tego samego gatunku to tylko inne rasy:) https://pl.wikipedia.org/wiki/Pies_domowy. Dziewczyna ma zupełną rację i nie potrzebuje do tego dyplomu :D Czy u twoich zwierząt które hodujesz pojawiają się całkiem nowe cechy odmienne dla danego gatunku? Np. psu wyrastają skrzydła i lata jak orzeł, lub u gołębi pojawiają się skrzela i płetwy z możliwością do pływania pod wodą? Gdzie ta ewolucja? Przecież idziemy do przodu ku chwale jedynej słusznej sprawie ;)

Nusquam,
Cytat:

Nie. Przytocz jedne. Jeden naukowo potwierdzony fakt który przeczy ewolucji, przeczy wiekowi wszechświata, lub potwierdza że ludzi ktoś stworzył. Jeden.


Plolecam tą stronę http://www.creationism.org.pl/. Znajdziesz tu więcej niż jeden naukowo potwierdzony fakt przez prawdziwych naukowców z całego świata ;)




"ze mną bracie nie zginiesz, bo ja, rozumiesz, jestem dziecko szczęścia, w niedzielę urodzony." Franek Dolas.
 
 
 
Jak powstał wszechświat
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-26, 02:03   

Styrlitz napisał/a:
Czy u twoich zwierząt które hodujesz pojawiają się całkiem nowe cechy odmienne dla danego gatunku? Np. psu wyrastają skrzydła i lata jak orzeł, lub u gołębi pojawiają się skrzela i płetwy z możliwością do pływania pod wodą? Gdzie ta ewolucja?

Ewolucja to proces długoterminowy. Obserwuje się go na przestrzeni wielu lat, zapewniam Cię, że człowiek w ciągu kilkudziesięciu lat swojego życia nie dostrzeże go gołym okiem.




 
 
Jak powstał wszechświat
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12