Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: chiroptera
2019-01-07, 00:29
Uprzedzenie wobec drugiej płci
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2015-07-11, 14:47   

Axxie napisał/a:
Sądziłam, że nie zauważyłaś, że nus pisał iż Jacyków nie wygląda mesko.


nus z małej a Jacyków z dużej. Dzięki :D




 
 
Uprzedzenie wobec drugiej płci
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-11, 14:50   

Axxie napisał/a:
Sądziłam, że nie zauważyłaś, że nus pisał iż Jacyków nie wygląda mesko. :facepalm: Moja głowa postanowiła nie myśleć.

A ja się staram używać 'młodzieżowej nowomowy', gdzie z tego co mi wiadomo o kimś kto wygląda źle, mówi się, ze 'nie wygląda'. Czy znowu czegoś nie zrozumiałam?

Nusquam napisał/a:
nus z małej a Jacyków z dużej.

Bo ty nie musisz sobie leczyć kompleksów niczym dużym. :*




 
 
Uprzedzenie wobec drugiej płci
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-07-11, 14:54   

Dużo jest takich facetów w telewizji co kiedyś wyglądali męsko a z biegiem czasu chcąc sie odmłodzić zrobili z siebie właśnie takich " pedałów" nie obrażając nikogo. I własnie zachowują sie jak mieszanka kobieco- męska.



Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Uprzedzenie wobec drugiej płci
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-11, 15:04   

Ola23 napisał/a:
nie obrażając nikogo

Po raz już chyba czwarty piszesz w tym temacie coś ewidentnie obraźliwego i sadzisz, że wszystko będzie w porządku, jeśli dodasz do tego tekst w tym stylu. :roll: Może zamiast się tak zabezpieczać przestań po prostu obrażać ludzi (tym bardziej, że jesteś świadoma, że ktoś się może czuć urażony tym co piszesz)?




 
 
Uprzedzenie wobec drugiej płci
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-11, 16:46   

Ola23 napisał/a:
Dużo jest takich facetów w telewizji co kiedyś wyglądali męsko a z biegiem czasu chcąc sie odmłodzić zrobili z siebie właśnie takich " pedałów"

Kogo masz na myśli? Wymień kilka nazwisk.




 
 
Uprzedzenie wobec drugiej płci
Gość

Wysłany: 2015-07-11, 16:52   

Vida napisał/a:
Kogo masz na myśli? Wymień kilka nazwisk.


Nie przypuszczam by miałą na myśli Krzysia Ibisza, on zawsze wyglądał tak samo ;)





 
 
Uprzedzenie wobec drugiej płci
Wristcutter 
ennui.



Wiek: 25
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 154
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-07-11, 21:58   

Ola23, każdy może wyglądać jak chce, ubierać się w co chce, robić co chce. Wolna wola, a to, że Tobie się to nie podoba to inna sprawa.



I tak bardzo brakuje mi miłości, rozmowy. Żeby ktoś przytulił. Żeby był. Żeby rozumiał.
Że już nie mam po co żyć.
 
 
Uprzedzenie wobec drugiej płci
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-07-12, 00:34   

Czyli podsumowując całą dyskusję mam rozumieć, że samowolka jest dobra i każdy osobnik płci męskiej jak i damskiej może wszystko i nie mam prawa go oceniać nawet jeśli uważam to za niestosowne lub niosące złe konsekwencje?



Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Uprzedzenie wobec drugiej płci
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-12, 05:49   

Ola23 napisał/a:
Czyli podsumowując całą dyskusję mam rozumieć, że samowolka jest dobra i każdy osobnik płci męskiej jak i damskiej może wszystko i nie mam prawa go oceniać nawet jeśli uważam to za niestosowne lub niosące złe konsekwencje?
Jeżeli potrafisz wyjaśnić te "złe konsekwencje", to jak najbardziej możesz oceniać.



 
 
Uprzedzenie wobec drugiej płci
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-12, 10:34   

Ola23 napisał/a:
nie traktują kobiet jak coś co należy czcić i opiekować sie

W ramach "opieki" kobiety dawniej nie mogły posiadać majątku ani nim rozporządzać. Nie miały prawa głosu. Nie mogły pracować zawodowo, a rozwijać mogły się wyłącznie na polach typu muzyka, malowanie, wyszywanie itp. Uważam, że takiej "opieki" kobiecie nie potrzeba.
W ramach czczenia kobieta nie mogła spotkać się z mężczyzną bez przyzwoitki za to musiała grzecznie i bez szemrania spełniać swój "małżeński obowiązek", bo takie coś jak gwałt w małżeństwie nie istniało. Takiej czci również kobietom nie potrzeba.




 
 
Uprzedzenie wobec drugiej płci
Wristcutter 
ennui.



Wiek: 25
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 154
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-07-12, 18:54   

Ola23, oczywiście, że możesz oceniać kogo chcesz i jak chcesz, ale proszę, zachowaj to dla siebie. Nie musisz od razu wylewać na forum obraźliwych zwrotów :)



I tak bardzo brakuje mi miłości, rozmowy. Żeby ktoś przytulił. Żeby był. Żeby rozumiał.
Że już nie mam po co żyć.
 
 
Uprzedzenie wobec drugiej płci
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-07-12, 21:37   

Podsumowując zdanie niektórych osób: prawdziwy męski mężczyzna nie powinien dbać o swój wygląd?




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Uprzedzenie wobec drugiej płci
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-07-12, 22:13   

Moi Drodzy po to jest dyskusja żeby wymieniać sie opiniami. Cieszę sie , że ten temat został poruszony. Pozwoliło mi to zrozumieć inne postawy wobec tej sprawy, co mam nadzieje pomoże w głębszej analizie wewnętrznej.

Czuję jednak, że gdyby nie monitory to zostałabym przez Was pogryziona lub zepchnięta w przepaść.

Dziękuje, nie mam nic więcej do dodania.




Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Uprzedzenie wobec drugiej płci
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-12, 22:15   

Nie no, powinien. Ale nie do przesady, bo tak jak i przesadzone kobiety są niefajne tak i przesadzeni panowie. Myć się, fryzjer co jakiś czas, nawet maniuciurzystka, jeśli ma taką potrzebę. Ale makijaż u panów do mnie kompletnie nie przemawia.



 
 
Uprzedzenie wobec drugiej płci
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-12, 22:28   

Ola23 napisał/a:
Czuję jednak, że gdyby nie monitory to zostałabym przez Was pogryziona lub zepchnięta w przepaść.
Sprawdź to i zawitaj na jakiś zlot.



 
 
Uprzedzenie wobec drugiej płci
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12