Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paplanina polityczna
Autor Wiadomość
Arsonix 
D001883



Wiek: 26
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 188
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-10-10, 15:33   

Przypominam, że wybory są już w tę niedzielę. I obojętnie, na kogo chcecie głosować, idźcie zagłosować.



Ty nie chcesz się zabić, bo nie chcesz żyć. Ty się chcesz zabić, bo nie wiesz jak żyć dalej
 
 
Paplanina polityczna
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-10, 15:40   

Suicider, nie powiem. :lol: Ale na szczęście nawet wg testu nie wyszła mi bliskość do POPiS. ;)



 
 
Paplanina polityczna
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-10-10, 17:47   

Jak wiem na kogo zagłosuje do sejmu, tak do senatu oddam nieważny głos, bo z jedyną kandydatką miałem styczność w przeszłości, tak aroganckiego, chamskiego człowieka dawno nie widziałem.



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Paplanina polityczna
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 833
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-10-10, 18:17   

Commodore napisał/a:
tak do senatu oddam nieważny głos

No ja mam straszny dylemat, bo do senatu mogę głosować albo na kolesia z PiS albo na Franka... no i jak by to miało być potem... moje miasto bez Franka? Przecież to będzie prawie jak śmierć Ramzesa II dla Egipcjan... jak odnaleźć się potem w takiej rzeczywistości? ;)




 
 
Paplanina polityczna
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-10-10, 18:44   

Castro napisał/a:
no i jak by to miało być potem... moje miasto bez Franka?


Jak to mówią, nie ma ludzi niezastąpionych, prezydenta też można zamienić, choć w tym przypadku to wydawałoby się że urząd będzie dożywotni :D

Znalezione w necie, takie mocno znajome się wydaje:

1. Demokratyczne wybory (głosami sfrustrowanych i zniechęconych, ale nie większości społeczeństwa) wywindowały do władzy ludzi obiecujących "dobrą zmianę".

2. Władza została skupiona w ręku jednostki - przy pozorach parlamentaryzmu i praworządności.

3. Wola ludu stała się pretekstem do wprowadzania szybkich rozwiązań systemowych (stanęła ponad prawem).

4. Zapanował kult wodza - nieomylnego, wielkiego stratega, troszczącego się o dolę prostego ludu.

5. Struktury demokratycznego państwa prawa zostały podporządkowane władzy (w tym prokuratura i sądownictwo).

6. Prawa mniejszości (etnicznych, seksualnych, politycznych etc.) przestały być szanowane, a przedstawiciele tych mniejszości stali się obiektem pogardy i represji.

7. Opozycja straciła prawo głosu.

8. Przeciwnicy i krytycy "zmiany" i przełomu uznawani byli za wrogów i ludzi, których należy usunąć z drogi.

9. Stworzony został system, w którym szansę na robienie kariery otrzymały jednostki mierne, intelektualnie ostające od przywódców, lecz wierne i fanatyczne.

10. Odwoływano się do retoryki narodowej, ze wskazaniem na "wolę ludu".

11. Społeczeństwo miało tworzyć monolit kierujący się tymi samymi wartościami (niechęć i agresja wobec jednostek czy grup odstających od "słusznego" schematu).

12. Państwo przejęło kontrolę nad życiem jednostki (stosując indoktrynację - od najmłodszych lat, inwigilację i rozbudowując aparat propagandy).

13. Narodowi socjaliści postawili sobie za cel wyniszczenie wykształconego jeszcze w czasach cesarstwa systemu sądowniczego, opierającego się na zasadzie niezawisłości sędziowskiej. Jednym z pierwszych kroków podjętych przez ....... była likwidacja dotychczasowej polityki kadrowej w sądownictwie.


Zgadnijcie o kim to ;)




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Paplanina polityczna
fufu 
Marzyciel



Wiek: 43
Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 138
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2019-10-11, 18:42   

Witam,


Na stronie https://latarnikwyborczy.pl/ wyszło mi że powinienem głosować na Lewicę bądź PSL. Waham się.




SAMOTNIK z wyboru.
 
 
Paplanina polityczna
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 833
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-10-11, 18:56   

fufu napisał/a:
powinienem głosować na Lewicę bądź PSL

PSL balansuje na granicy progu... swoją drogą... przeraża mnie, że miałam ponad 30% zgodności z PiS i Konfederacją i aż 60% z PSL...




 
 
Paplanina polityczna
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-13, 21:20   

Jestem bardzo ciekaw wyników ^^ Zapewne trochę może być nieważnych czy coś



 
 
Paplanina polityczna
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-10-13, 21:37   

Jestem załamana wstępnym rozkładem mandatów... Mam nadzieję, że jeszcze to się zmieni, że nie będą mieć samodzielnej większości...



:myszka:
 
 
Paplanina polityczna
ananas
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-13, 21:39   

No i ch*j no i cześć...


powtarzając z szałtów: Jeśli w oficjalnych wynikach nie będą mieli większości wysyłam 100 zł na cele charytatywne :roll:




 
 
Paplanina polityczna
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-10-13, 22:09   

Nie ma nadziei, rozdawnictwo, socjal, propaganda zwyciężyły. Pytanie, czy za 4 lata będzie co zbierać......



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Paplanina polityczna
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 833
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-10-13, 22:37   

aga_myszka napisał/a:
Jestem załamana wstępnym rozkładem mandatów... Mam nadzieję, że jeszcze to się zmieni, że nie będą mieć samodzielnej większości...

Myślę, że się zmieni, ale większość PiS w sejmie raczej nie jest zagrożona... pytanie co z senatem.
Commodore napisał/a:
Nie ma nadziei, rozdawnictwo, socjal, propaganda zwyciężyły. Pytanie, czy za 4 lata będzie co zbierać......

"Rozdawnictwo" to proponowali wszyscy chyba poza Konfederacją... dopłacanie ludziom do pensji minimalnej to był pomysł PO. ;) Dla nikogo natomiast nigdy tajemnicą nie było, że Polacy chętnie wyjeżdżają do państw z bogatą ofertą socjalną... z resztą te państwa dość powszechnie są uważane za jedne z lepszych miejsc do życia.




Ostatnio zmieniony przez Castro 2019-10-13, 22:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paplanina polityczna
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-10-13, 22:44   

ananas napisał/a:
Jeśli w oficjalnych wynikach nie będą mieli większości wysyłam 100 zł na cele charytatywne

Byle nie na organizację, która ich wspiera. ;P

Ciekawe kiedy bycie homo będzie karalne. Sądzicie, że zajmie im przegłosowanie tego rok, czy mniej?




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Paplanina polityczna
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 833
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-10-13, 22:47   

Delphi napisał/a:
Ciekawe kiedy bycie homo będzie karalne. Sądzicie, że zajmie im przegłosowanie tego rok, czy mniej?

To wszystko zależy od tego na kim będą robić kampanię w następnych wyborach. 4 lata temu byli uchodźcy, ale jakoś się rozeszło po kościach, dzisiaj LGBT... może się rozejdzie, a może nie znajdą lepszego wroga... chociaż... Erdrogan szaleje w Syrii... tam się może podziać... może kolejna kampania będzie w cieniu 3 wojny światowej to mniejszościom seksualnym dadzą spokój.




 
 
Paplanina polityczna
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-10-13, 22:50   

Poprzednia wojna światowa nie była szczególnie łaskawa dla gejów...

Nie wiem czy zauważyliście, ale nawet u nas, w zachpomie, PiS wygrał. Zastanawiam się jak się to stało... Zawsze z lubuskim mieliśmy inny wynik niż reszta kraju, a najbardziej inny od Podkarpacia. A teraz tylko lubuskie i... pomorskie się wyłamało.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Paplanina polityczna
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12