Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paplanina polityczna
Autor Wiadomość
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 833
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-01-14, 20:05   

komarymniepogryzły, obalenie rządu niczego nie zmieni. Jest powszechne przyzwolenie społeczne na nienawiść i przemoc. Zawsze zaczyna się od dehumanizującego języka ("element animalny", "gorszy sort", "zdrajcy", "antypolacy"), potem są incydenty, których władza "nie popiera, ale rozumie", a potem wszyscy zachodzą w głowę jak to się mogło stać, że sąsiad sąsiada maczetą morduje.



 
 
Paplanina polityczna
feels3 


Wiek: 28
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 459
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-01-15, 01:09   

Ciekawie ustosunkował się do tematu pewien (były już) użytkownik wykopu. Wpis podyktowany głównie nieustannym spadkiem poziomu tej strony, ale można to odnieść ogólnie do całego polskiego internetu i kultury wypowiedzi. Polecam:

https://www.wykop.pl/wpis...nieciu-konta-r/




 
 
 
Paplanina polityczna
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-02-22, 19:01   

Miłościwie nam panujący wystawił listy do europarlamentu, z jednej strony dobrze, że część z tych orłów i sokołów odfrunie do Brukseli, ale z drugiej, to wstyd wystawiać taką ekipę.



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Paplanina polityczna
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 833
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-02-24, 14:02   

Commodore napisał/a:
Miłościwie nam panujący wystawił listy do europarlamentu, z jednej strony dobrze, że część z tych orłów i sokołów odfrunie do Brukseli, ale z drugiej, to wstyd wystawiać taką ekipę.

Kaczyńskiemu najwyraźniej nie wstyd. Obstawiam, że bez problemu wygra wybory do PE. Zobaczymy jak się sytuacja będzie klarować na jesień, ale czuję, że panować nam będzie kolejne 4 lata.

A tak z innej beczki... co myślicie o Biedroniu i Wiośnie?




 
 
Paplanina polityczna
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-02-24, 15:49   

Castro napisał/a:
A tak z innej beczki... co myślicie o Biedroniu i Wiośnie?


Może z tego wyjść ciekawa inicjatywa, o ile, Biedroń wzorem Petru i jego nadwornych tego nie zepsują. Potrzebna w tym kraju jest lewica, lewica z prawdziwego zdarzenia, nie to co prezentuje SLD (khee...), uśmiercony już Palikot (całe szczęście), lub Razem. Obawiam się tylko, że Biedroń ze świtą zbyt szybko popadną w samozachwyt, co już im się zdarza, a dopiero co wystartowali....

Może urwie pisowi kilka punktów procentowych, może wpłynie to na to, że pis nie będzie rządził samodzielnie, może....




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Paplanina polityczna
Sinwonda12 



Wiek: 24
Dołączyła: 30 Sty 2019
Posty: 108
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2019-02-24, 16:58   

Pozwólcie, że się dopnę do dyskusji.
Mam nadzieję, że za Biedroniem pójdzie dużo młodych osób. Trzeba coś zrobić, bo średnia wieku w sejmie to 50 lat. I jak takie dziadki mają rządzić nowoczesnym społeczeństwem?




 
 
Paplanina polityczna
feels3 


Wiek: 28
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 459
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-02-24, 17:48   

https://www.money.pl/gosp...941030529a.html

Mnie przeraża to, że władza myśli o czasie teraźniejszym a nie o przyszłości. Wszystko to co obecnie robi jest i będzie policzkiem na przyszłe pokolenia. Ale się temu nie dziwię. Wielu bliskich i znajomych nie zastanawia się nad przyszłością ani tym co czeka ich na starość. Nie ma ratunku ani drogi odwrotu. Stoimy nad przepaścią. Rozdawnictwo jest w modzie, która jak każda moda kiedyś przeminie, ale na refleksję będzie za późno.

Najbardziej rozsądnym wydaje się teraz Gwiazdowski, ale wątpię że się dostanie.




 
 
 
Paplanina polityczna
Sinwonda12 



Wiek: 24
Dołączyła: 30 Sty 2019
Posty: 108
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2019-02-24, 18:53   

Najgorsze w tym wszystkim, że duża ilość osób nie ogarnia, że właśnie w ten sposób PiS kupuje sobie głosy. Poza tym duży odsetek myśli, że państwo daje im pieniądze i są to pieniądze podatników "nie płacę podatków, bo nie pracuję"



 
 
Paplanina polityczna
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3490
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-02-24, 19:59   

Castro napisał/a:
co myślicie o Biedroniu i Wiośnie?

Serio mnie zaintrygował. Chociaż programy w ulotkach kampanii są tradycyjnie odjechane w kosmos, to podoba mi się, w jakim kierunku idzie parę jego punktów. Zwykle się nie angażuję emocjonalnie w politykę, ale jakoś zbudziła się we mnie nadzieja, że może coś się w tej równwadze sił w sejmie zmieni. Chociaż znając życie, gdzieś się kryje jakiś haczyk. :lol:




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Paplanina polityczna
Kab1998 
Kab1998



Wiek: 25
Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 76
Skąd: dolnośląskie

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2019-02-24, 20:26   

Są ciekawsze oferty niż biedroń ale wolność wyboru ^^ tak czy siak wygra pis ale nie będzie mógł rządzić samodzielnie co jest plusem



A ja królem będę!
 
 
 
Paplanina polityczna
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-04-07, 18:38   

Miłościwie nam panujący właśnie uznał że krowy i świnie są ważniejsze niż nauczyciele..... w jakim my kraju żyjemy?

500 + na każdą krasulę i 100+ na każdego tucznika.....




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Paplanina polityczna
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-07, 19:43   

Commodore, Dla mnie to w ogóle śmiech na sali,wstyd mi teraz przez to wszystko że na nich głosowałem...



 
 
Paplanina polityczna
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2019-04-08, 07:01   

Taksówkarze też się buntują. A na rynku jest już nawet konkurencja dla Ubera. Jeszcze tańsi.

A strajk nauczycieli popieram w pełni.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Paplanina polityczna
Sinwonda12 



Wiek: 24
Dołączyła: 30 Sty 2019
Posty: 108
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2019-04-09, 19:36   

Boli mnie fakt, że jak gospodarka się sypnie, to ja i w sumie duża część forumowiczów będziemy musieli to naprawiać :x



We are the nobodies. We wanna be somebodies
When dead, they'll know just who we are
 
 
Paplanina polityczna
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-04-12, 12:06   

Mamy kolejny dzień strajku nauczycieli, jak myślicie, matury się odbędą?



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Paplanina polityczna
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11