Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paplanina polityczna
Autor Wiadomość
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-23, 16:54   

Scarlet Halo napisał/a:
UPDATE: Jaki 'szczęśliwy' zbieg okoliczności! Zamachowiec-kretyn porzucający swoje dokumenty na miejscu zdarzenia zostaje zastrzelony zanim go można przesłuchać.


Od razu przypominają mi się "zamachy" w Polsce, kiedy PiS wprowadzał ustawę inwigiliacyjną... Nagle był wysyp wyjątkowo nieudolnych zamachowców.

Scarlet Halo napisał/a:
Pamiętacie jak pisałam, że celem Merkel był damping wynagrodzeń? Niemcy niedawno wprowadzili dla uchodźców czekających na nadanie oficjalnego statusu pracę ze... 1 euro.


Takich absurdów nie ma nawet w USA... Trzeba jednak przyznać, że "uchodźcy" z północnej Afryki i Bliskiego Wschodu, są jakośćiowo biegunowo odlegli od tych z Meksyku i Am. Środkowej. USA i w tej kwestii ma więcej szczścia niż Europa.




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Paplanina polityczna
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-23, 17:42   

1€Job był już wcześniej, jako forma aktywizacji zawodowej bezrobotnych...



 
 
Paplanina polityczna
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-23, 18:22   

eternit napisał/a:
1€Job był już wcześniej, jako forma aktywizacji zawodowej bezrobotnych...

Nie 100 000 miejsc pracy dla ludzi, których można w tej pracy trzymać teoretycznie w nieskończoność, bo biurokracja przecież może się dowolnie przeciągać. To już nie incydent, bo ktoś jest wybitnie trwale bezrobotny, a wielki przemysł taniej siły roboczej.




 
 
Paplanina polityczna
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-23, 19:44   

Taka nowa forma niewolnictwa...

A ten Anis Amri, co niby miał nasyfić w Berlinie, to Tunezyjczyk, podobno wcześniej podpalił ośrodek dla uchodźców we Włoszech.




 
 
Paplanina polityczna
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-28, 09:49   

Komentarze do artykułu o frankowiczach.







 
 
Paplanina polityczna
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10456
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-31, 00:24   

Wkurza mnie ta nagonka na frankowiczów. Nie wszyscy polecieli do sądu. Szok, prawda? Moi też są frankowiczami i histerii nie urządzają. To jak z każda afera - przeciw/za aborcją homoseksualiści vs. Heteroseksualiści. Tak naprawdę awanturnikami są nieliczni, a 'linczuje' się wszystkich.
Nie raz jest że jak ktoś usłyszy że frankowicze, to 'jesteś głupi i co, do sądu idziesz!'




Ostatnio zmieniony przez Hedum 2016-12-31, 00:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paplanina polityczna
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-31, 07:27   

A mnie kuzynka usunęła ze znajomych na fejsie! :P Powiedziała, że jestem durna, bo stwierdziłam, że jak się czuje oszukana, to niech idzie do sądu, a nie sterczy pod sejmem i oczekuje, że PiS ją uratuje. Wszyscy oni byli głupi, że wzięli kredyt w obcej walucie. A ci, co chcą, żeby rząd coś z tą ich głupotą zrobił są dodatkowo bezczelni.

Szamanka napisał/a:
Moi też są frankowiczami

Moi?




 
 
Paplanina polityczna
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10456
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-31, 09:22   

Chochlik, kurde, przepraszam w 'rodzice' (swoja droga to by było ciekawe biorąc pod uwagę gabaryty ojca).

Jasne, my też jestesmy źli, ale na siebie, że nie znając tematu do końca, poszliśmy w to. Ale jak się ma przysłowiowy 'nóż na gardle' to łapie się to, co w danej chwili jest najlepsze, bo nie ma czasu na zastanawianie się i kalkulowanie. I nie jesteśmy jedyni z taką właśnie historią. Tylko jak wiadomo, każdy wyciąga swoje wnioski, dlatego uogólnianie jest krzywdzące i niesprawiedliwe.
Więc punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Jakby groziło Ci zajęcie mienia inaczej byś na to patrzyła, w sensie na niektóre przypadki.




Ostatnio zmieniony przez Hedum 2016-12-31, 12:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paplanina polityczna
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-31, 12:53   

Nie wiem co próbujesz mi przekazać.



 
 
Paplanina polityczna
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-31, 16:04   

Chochlik napisał/a:
Powiedziała, że jestem durna, bo stwierdziłam, że jak się czuje oszukana, to niech idzie do sądu, a nie sterczy pod sejmem i oczekuje, że PiS ją uratuje. Wszyscy oni byli głupi, że wzięli kredyt w obcej walucie. A ci, co chcą, żeby rząd coś z tą ich głupotą zrobił są dodatkowo bezczelni.

Zgadzam się. W ogóle nie ogarniam dlaczego rząd ma im jakkolwiek pomagać z tymi kredytami. Niech ludzie do sądu idą i tam walczą o swoje, jeśli czują się oszukani czy tam mają jakoś źle skonstruowane umowy z bankiem.

Znam kogoś z tym kredytem i ostatnio usłyszałam, że ta osoba przestała go spłacać, bo jak sobie przeliczyła to uznała, że już dawno spłaciła kredyt i nawet go przepłaciła, więc też idzie z tym do sądu, bo jak brała kredyt we frankach to tej waluty tak jakby nie było(?), w sensie, że niby była to wirtualna waluta, bo pieniądze przelali jej w złotówkach.
Tego o wirtualnej walucie też nie ogarniam. :P




 
 
Paplanina polityczna
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10456
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-31, 16:35   

Chochlik, to, że nie każdy frankowicz, liczy na załatwienie w rządzie w tej sprawy.
Nie mówiąc o tym, że od tego rządu liczę tylko na jego dymisję.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Paplanina polityczna
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-31, 17:18   

A gdzie ja napisałam, że każdy? o.0 Pisałam wyraźnie o tych, którzy mają jakieś wybujałe oczekiwania i drą japy "Andrzej, obroń mnie".



 
 
Paplanina polityczna
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10456
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-31, 17:47   

Chochlik, napisałaś 'wszyscy oni byli głupi, że wzięli kredyty w obcej walucie a ci co chcą, żeby rząd...'
Czyli wszyscy frankowicze są głupi, a awanturnicy frankowicze są głupi i bezczelni.




Ostatnio zmieniony przez Hedum 2016-12-31, 19:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paplanina polityczna
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-31, 17:52   

Szamanka, bo wszyscy, którzy wzięli te kredyty byli głupi (nie wnikam z jakiego powodu). Ci, którzy się awanturują są bezczelni. Gdzie tu jest coś o tym, że wszyscy się awanturują?



 
 
Paplanina polityczna
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-31, 18:01   

Chochlik napisał/a:
Szamanka, bo wszyscy, którzy wzięli te kredyty byli głupi (nie wnikam z jakiego powodu).


Wszyscy którzy nie poszli na studia informatyczne, też byli głupi ;)

Branie kredytu walutowego jest ryzykowne, ale ryzykowne jest również otwieranie własnego biznesu, inwestowanie w złoto etc.




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Paplanina polityczna
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14