Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wychowanie fizyczne
Autor Wiadomość
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-08-01, 08:26   

Chyba moja szkoła jest jakimś ewenementem, bo u mnie na coś więcej niż niedostateczny trzeba zapracować.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Wychowanie fizyczne
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-08-01, 09:08   

U mnie są punkty, za każde ćwiczenie na lekcji można je zdobyć (samo ćwiczenie stanowi 50% wszystkich punktów), 40% to zaliczenia, 10% to dodatkowe rzeczy, takie jak prowadzenie lekcji lub udział w zawodach. Taki system akurat mi pasuje. No i oczywiście, żeby zaliczyć trzeba mieć określoną liczbę obecności, jak z każdego przedmiotu, ale wydawało mi się, że tak jest w każdej szkole.



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Wychowanie fizyczne
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-01, 09:23   

U mnie jest tak, że wystarczy się przebrać i... tyle. Resztę lekcji spędzamy według uznania - inni grają, na przykład w kosza, inni zaś idą na ping-ponga, reszta sobie siedzi. :D



 
 
Wychowanie fizyczne
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-09-07, 00:32   

U mnie jest tak, że jeśli jest powyżej 12 st. Celsjusza na dworze i nie pada to idziemy na dwór na piłkę nożną. Jeśli pada, to do sali na siatkową/koszykową lub małej sali na zbijaka i "siłowni" na ping-ponga.
Ale ta piłka nożna to jest taka, że jak nie pękniesz ze śmiechu, to się rozkleisz. Trzeba mieć mocne nerwy, szczególnie po meczu...




 
 
Wychowanie fizyczne
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-09-07, 08:55   

W ramach zajęć wychowania fizycznego w tym roku wybrałam zajęcia taneczne i jestem zachwycona. :3 Ogólnie był bardzo duży wybór, np. joga, basen, golf, tenis ziemny, a nawet nordic walking. :lol:



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Wychowanie fizyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-09-07, 09:00   

Fenoloftaleina, ale fajnie! Takich rzeczy do wyboru w ramach wychowania fizycznego doczekałam się dopiero na studiach i najfajniejsze zajęcia były błyskawicznie zaklepywane. EDIT: Ostatecznie trafiłam na studiach na golfa, więc więcej ruchu zażyłam docierając na pole golfowe na jakimś zadupiu niż machając kijem. :D

Te zajęcia taneczne to takie ogólne, jakieś zumby czy może taniec towarzyski albo choreografie?




Disqualified as a human being.
Ostatnio zmieniony przez Mustela Nivalis 2016-09-07, 09:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wychowanie fizyczne
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-07, 09:03   

Fenoloftaleina, u mnie na na zajęciach z wychowania fizycznego nauczyciel zazwyczaj rzucał nam dwie paletki + piłeczkę do ping pong na 30 osób. To było w zimę, a w lato wyganiał wszystkich na dwór i dostawaliśmy obdartą piłkę do gry w nogę na boisku pokrytym asfaltem.

ps. Kiedyś też, dostaliśmy łopaty i kopaliśmy jakiś rów przy szkole bo nie było komu.

:DD




 
 
Wychowanie fizyczne
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-07, 09:54   

Łał, chodziłabym na taki wf!

Ja po cichu liczę, że będę mogła zaliczyć sobie wf w tym roku w ramach wycieczek górskich. Czasami pozwalają nam na taką możliwość, a wówczas tydzień w górach zalicza prawie rok wf-u.




 
 
Wychowanie fizyczne
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-09-07, 09:59   

Cytat:
Te zajęcia taneczne to takie ogólne, jakieś zumby czy może taniec towarzyski albo choreografie?

Nacisk na salsę, bo prowadzi instruktor salsy, ale poznamy podstawy wszystkich tańców towarzyskich. :) I bardzo prawdopodobne, że uda się utworzyć grupę zaawansowaną, bo zapisało się mnóstwo osób już tańczących. :P Zajęcia z zumby też są, osobno. :D

Cytat:
Kiedyś też, dostaliśmy łopaty i kopaliśmy jakiś rów przy szkole bo nie było komu.

Też jakaś forma wychowania fizycznego. :D

Arya , to ciekawe zaliczenie. :D Nigdy bym nie musiała ćwiczyć. :lol:




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Wychowanie fizyczne
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-07, 10:09   

Akyrp Ratavuli napisał/a:
ps. Kiedyś też, dostaliśmy łopaty i kopaliśmy jakiś rów przy szkole bo nie było komu.

O lol. :lol:
Fenoloftaleina napisał/a:
Arya , to ciekawe zaliczenie. :D Nigdy bym nie musiała ćwiczyć. :lol:

Taka przyjemna forma - też trzeba się trochę nachodzić, bo to jednak spacery od rana do wieczora... ale za to jakie przyjemne. :3




 
 
Wychowanie fizyczne
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-09-07, 11:06   

Ja już się orientowałam jaki wf będzie na uczelni i nie ukrywam, że najbardziej napaliłam się na body shape, jeśli uda mi się dostać na nie to będę bardzo szczęśliwa. W szkole też rzucali nam piłkę, kazali grać w siatkówkę, pingponga czy coś tam. Straszna nuda, choć w gimnazjum mieliśmy lekcje z siatkarką, która była bardzo fajna, a gdy wybiłam sobie bark to robiła dla mnie specjalnie ćwiczenia rehabilitujące.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Wychowanie fizyczne
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-10-02, 22:27   

Miał ktoś z was kiedyś zwolnienie z wf od psychiatry? :roll:



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Wychowanie fizyczne
Vennie 


Dołączyła: 03 Wrz 2016
Posty: 30
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-10-03, 19:04   

U mnie wf to jakaś jedna, wielka porażka. Akurat moja grupa przez 45 minut wykonuje jakieś idiotyczne ćwiczenia z siatkówki (której z całego serca nienawidzę), koszykówki albo rzadko kiedy z piłki ręcznej. Czyli np. całą lekcję poświęcam na odbijanie piłki nad sobą, podania, dwutakty (?). Niby jest to potrzebne, ale 5 rok tego samego jest po prostu nudny (zwłaszcza, że inne grupy dostają piłkę i grają w co chcą).



 
 
Wychowanie fizyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-10-03, 19:08   

poetka napisał/a:
Miał ktoś z was kiedyś zwolnienie z wf od psychiatry?


Na studiach miałam. Kaprysili, cmokali, ale przyjęli.




Disqualified as a human being.
 
 
Wychowanie fizyczne
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-03, 20:00   

Ja to wycofałbym obowiązkowe uczestnictwo w wychowaniu fizycznym(szczególnie na studiach), tak samo jak i religie. W końcu to jak chcemy żyć to kwestia wyboru. Coś pomiędzy wódką, a książką. Z tym, że idąc tym tropem to Tomek, który nie lubi czytać nie musiałby chodzić na język polski. Więc co, likwidujemy polskie szkolnictwo?
***
A tak serio to sam nienawidziłem wf'u. Poszło mi bardziej w głowę(chociaż zastanawiam się jak to jest możliwe, skoro zrzucili mnie na podłogę wieku jednego i coś tam roku), więc rpg'ową analogią straciłem kilka punktów w sile i zręczności. Tak więc łapało się każdej możliwości uniknięcia takowych zajęć: począwszy od zwolnień, kończąc na bajach. Luźniej zrobiło się dopiero w technikum, wychowawcy było to raczej obojętne czy ktoś się pojawia czy nie, więc też korzystałem z okazji. W czwartej klasie nie pojawiłem się wcale i dostałem jakże ambitną dwóje. Niedawno spotkałem go w monopolowym, więc - tak, czy owak - skończyliśmy tak samo.
Lubię pomachać kijem, czy poślizgać się na łyżwach, ale tego raczej nie doświadczyłem podczas okresu edukacji(no chyba, że jakieś wyjścia po szkole, ale kto wbijałby za mnie elo w lolu?).




 
 
Wychowanie fizyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12