Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura

Na kogo głosujesz?
Andrzej Duda
66%
 66%  [22]
Bronisław Komorowski
33%
 33%  [11]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-25, 23:30   

Usunąłem zdjęcia. Jawne pogwałcenie regulaminu.
Ludzie są dziwni. Mentalność jest dziwna. Te wybory to podział Polaków.




Ostatnio zmieniony przez PanFoster 2015-05-26, 03:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-05-25, 23:31   

Nightmare, szczęka mi opadła. Nie wierzę. :facepalm:



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-26, 00:20   

Fenoloftaleina, znajomy mi to wysłał. Też w to nie mogłam uwierzyć.



 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-29, 21:39   

Jeszcze nie zdążył objąć urzędu, a już strzela "prezydenckie" gafy.

http://polska.newsweek.pl...tors_picks=true




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-31, 13:50   

Ciekawe ile wyjdzie z tej jego "otwartej prezydentury".



 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-31, 16:15   

Zaq, cytat oczywiście wyrwany z kontekstu. Nawet w innym artykule Newsweeka pojawia się reszta wypowiedzi.
Cytat:
-Chyba nie wyobraża pan sobie, że będę pytał ludzi, których chcę zatrudnić, z kim i jak żyją? Sprawdzę kwalifikacje, fachowość, ale nie będę pytał o orientację seksualną. Oczywiście nie wyobrażam sobie, żeby mi ktoś półnagi paradował po kancelarii, ale przekraczanie norm obyczajowych jest niesmaczne bez względu na orientację. Prywatne życie moich współpracowników pozostanie ich prywatnym życiem - skwitował Andrzej Duda.

Nie widzę w tym nic obraźliwego. Może warto byłoby jednak poczekać do sierpnia, zamiast wydziwiać i szukać dziury w całym? :)




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-31, 17:25   

Chodzi o to, że jemu homoseksualizm od razu kojarzy się z "paradowaniem półnago". Nie istnieją w polskim języku słowa mogące określić ten poziom ciemnoty.



 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2015-05-31, 18:52   

To co jest jeszcze ciekawe, to że Polacy zrobili to co robili od około 25 lat... Chcąc odsunąć obecną władzę, wybrali faceta, który naobiecywał im tylu pierdół ile tylko mógł... Przerabiamy to od tylu lat i ciąle tak samo głupi jesteśmy.



My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-31, 19:09   

kokosowa, nikt nie mysli przy zatrudnianiu pracownikow o tym czy beda nago po biurze chodzic... nikt przy zdrowych zmyslach, bo to jest dla niego oczywiste jak beda sie ubierac. widac prezydent elekt bardziej sie przejmuje strojem niz kwalifikacjami.

a szczerze mowiac to predzej bym zrozumiala gdyby sie obawial, ze go podrywac beda (choc to tez glupota), a nie ze sie beda niestosownie ubierac.




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-31, 20:31   

Zaq, Chochlik, wydaje mi się, że to właśnie dziennikarze, pytając o to, czy zatrudni homoseksualistów, zrobili z tych ludzi jakieś dziwowisko. Co to w ogóle za pytanie? Niby dlaczego ktoś taki miałby nie pracować w kancelarii prezydenta? Takie pytania sugerują od razu, że ta osoba wyróżniałaby się z tłumu.



 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-31, 21:41   

kokosowa napisał/a:
wydaje mi się, że to właśnie dziennikarze, pytając o to, czy zatrudni homoseksualistów, zrobili z tych ludzi jakieś dziwowisko. Co to w ogóle za pytanie?

Bo to jest Polska i niestety na pytanie "czy zatrudniłby pan osobę homoseksualną?" wielu polskich pracodawców odpowiedziałoby: "nie". Istnieją w tym kraju osoby uważające, że ktoś homoseksualny nie powinien być nauczycielem ani nie powinien wykonywać żadnej pracy związanej z dziećmi, bo będzie "poddawać dzieci homopropagandzie". Stąd nic dziwnego, że dziennikarz o to pyta. Skojarzenie pana Dudy z "paradowaniem nago", to właśnie typowe skojarzenie tych, którzy by gejów nie zatrudniali.




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-31, 22:16   

Scarlet Halo, ktoś, kto nie obnosi się ze swoim życiem seksualnym na rozmowie kwalifikacyjnej nie będzie mieć takiego problemu. I nie dotyczy to tylko osób homoseksualnych, ale też heteroseksualnych. Pracodawca nie ma prawa o to zapytać, a pracownik nie powinien się tym chwalić, bo to jego prywatna sprawa. Jak niby Duda miałby rozpoznać, że ktoś jest takiej a nie innej orientacji? Miałby zaproponować jej seks i sprawdzić, czy przyjmie propozycję czy odrzuci? Nie przyjąłby stereotypowego geja-ulubieńca kamery prosto z wielkiej parady równości, tak jak i mnie, z pejczem przy boku, ubranej w lateksowe wdzianko. Każdego by to odrzuciło, bo praca to nie miejsce na takie wynurzenia. Inaczej nie wiem, jak miałby rozpoznać, że ma doczynienia z taką a nie inną osobą.



 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-31, 22:30   

kokosowa napisał/a:
ktoś, kto nie obnosi się ze swoim życiem seksualnym na rozmowie kwalifikacyjnej nie będzie mieć takiego problemu. I nie dotyczy to tylko osób homoseksualnych, ale też heteroseksualnych.

Wiesz na ilu rozmowach byłam pytana o stan cywilny? Na niemal wszystkich. Także to nie kandydaci się obnoszą, a pracodawcy żądają takich deklaracji.

kokosowa napisał/a:
Pracodawca nie ma prawa o to zapytać

A jak potencjalny pracownik powie, że pracodawca nie ma takiego prawa, to już na pewno pracy nie dostanie. :roll: Radzę zejść na ziemię.

kokosowa napisał/a:
Jak niby Duda miałby rozpoznać, że ktoś jest takiej a nie innej orientacji?

Na przykład po profilu na Fb lub innym portalu. Nie musiałby zresztą sprawdzać. Żeby nie dostać pracy z powodu orientacji wystarczy, że pracodawca uzna, że 'wygląda na geja', a to czy nim jest w rzeczywistości to sprawa drugorzędna.




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-31, 23:17   

Chochlik napisał/a:
Wiesz na ilu rozmowach byłam pytana o stan cywilny?


-Tak, jestem w związku.
-Z kobietą, czy mężczyzną?

Tak to wygląda?




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-31, 23:19   

kokosowa napisał/a:
Inaczej nie wiem, jak miałby rozpoznać, że ma doczynienia z taką a nie inną osobą.

Jasne... prezydent powierza sprawy wagi państwowej ludziom, których w ogóle nie sprawdza... takim przypadkowym z ulicy. :roll:




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15