Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura

Na kogo głosujesz?
Andrzej Duda
66%
 66%  [22]
Bronisław Komorowski
33%
 33%  [11]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-19, 12:48   Wybory prezydenckie 2015. Druga tura

Głosujemy!



 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-19, 14:13   

Zagłosuję na Komorowskiego, będę mieć wyrzuty sumienia... zagłosuję na Dudę będę mieć jeszcze większe wyrzuty sumienia... Nie zagłosuję w ogóle - wyrzuty sumienia mnie zeżrą...



 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-19, 14:19   

To może na obu? :lol:



 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-19, 14:23   

Jakby tak się dało! :lol: Myślę od dłuższego czasu... Na początku chciałem na Dudę, bo nie chciałem na Komorowskiego (o zgrozo!). Brzydzi mnie jego idiotyzm i arogancja. Za to Duda... Po prostu nie wiem. Nie wiem też, czy jak pójdę, to nie cofnę się i nie oddam pustej kartki... to tak jakby być między młotem, a kowadłem...



 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-19, 14:27   

W drugiej turze już naprawdę większość osób wybiera mniejsze zło... ale jest jeszcze Ktulu i większe zło. :P



 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-19, 14:36   

Po debacie statystyki sondażu trochę się zmieniły. Trochę mnie to przeraża, jak Polacy łatwo zdanie potrafią zmienić, jakby łatwo było nimi manipulować? Takie miałem odczucia w pierwszej chwili. Jak teraz o tym myślę to sądzę, że właśnie wiele osób jest w takiej sytuacji - wybierają mniejsze zło.Nikt nie chce PiSu, ale też nikt nie chce Komorowskiego, nikt też nie chce PoPiSowych rządów. Ja, czując potrzebę chronienia swojego ojczystego kraju, który kocham i bez wahania walczyłbym na froncie - nie wiem co mam zrobić. Obojętnie co wybiorę i tak będzie źle, bo Polacy, zamiast dać szansę innym partiom, ciągle trzymają się tego PO i PiSu jak rzep psiego ogona...



 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Gość

Wysłany: 2015-05-19, 14:51   

Jeśli jesienne wybory wygra znowu PO to prezydentem powinien być Duda. Jeśli wybra PiS i Kaczyński będzie premierem to prezydentem powinien być Komorowski. Tak dla równowagi a nie żeby przepychać bez zająknięcia każdą ustawe Kaczyńskiego i PiSu. Więc nie ide głosować. W 1 turze oddałem głos na Kukiza i jak sie potem okazało nie tylko ja ale ponad 20% głosujących zrobiło tak samo. Wg mnie prezydent powinien być bezpartyjny bo potem idą w ruch takie ustawy że głowa mała i nie ma kto ich zablokować bo premier i prezydent są z jednej partii.



 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-19, 14:52   

nevermore napisał/a:
Nikt nie chce PiSu, ale też nikt nie chce Komorowskiego, nikt też nie chce PoPiSowych rządów.

Skoro nikt nie chce, to kto tak w pierwszej turze głosował, że akurat ich mamy w drugiej?

nevermore napisał/a:
Ja, czując potrzebę chronienia swojego ojczystego kraju, który kocham i bez wahania walczyłbym na froncie - nie wiem co mam zrobić.

Założyć swoją partię. :)




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-19, 14:56   

Chochlik napisał/a:
Skoro nikt nie chce, to kto tak w pierwszej turze głosował, że akurat ich mamy w drugiej?


Sądzę, że to wina frekwencji. Większość moherów i starszych osób głosowało a PiS, bo "Bóg, honor, ojczyzna", a reszta na Komorowskiego, "bo nie będę ryzykować, stary - wypróbowany". I co z tego, że zły i przynosi wstyd. Później była większość młodych, która głosowała na Kukiza. Tak ja sobie to przynajmniej wyobrażam.


Chochlik napisał/a:
Założyć swoją partię


Brzmi kusząco. :>




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-19, 14:58   

nevermore napisał/a:
Większość moherów i starszych osób głosowało a PiS, bo "Bóg, honor, ojczyzna"

Mohery też "ktoś", więc nie mów, że nikt nie chce... A co do głosowania na "Broniewskiego", żeby nie wygrał PiS, to się zgodzę. Z tym że on też ma swój "pozytywny elektorat".




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-19, 15:07   

Chochlik napisał/a:
Mohery też "ktoś", więc nie mów, że nikt nie chce.


Może trochę źle się wyraziłem, wrzucając wszystkich do jednego worka. Miałem właśnie na myśli to, że frekwencja słaba i głosowała prawie sama starszyzna i to też jest błędem w wyborach.

W pierwszej chwili chciałem kliknąć na Dudę, ale powstrzymam się jeszcze... do niedzieli jeszcze czas jest... Trzeba się porządnie zastanowić. :>




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
wisienka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-19, 16:43   

Ani Duda, ani Komorowski nie jest moim kandydatem na prezydenta. W I turze głosowałam zgodnie ze swoim sumieniem, teraz niestety trzeba wybrać mniejsze zło. Komorowski przez 5 lat pokazał, co potrafił. Wstyd mi za niego. Nie chcę, żeby był prezydentem przez kolejne 5 lat, dlatego zagłosuję na Dudę. Smutne, ale prawdziwe.



 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-19, 16:47   

wisienka napisał/a:
zagłosuję na Dudę

Jak on wygra i wsadzą mnie do więzienia za niechodzenie do kościoła, to z pretensjami się zgłoszę do ciebie.




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-19, 17:18   

Chochlik napisał/a:
Jak on wygra i wsadzą mnie do więzienia za niechodzenie do kościoła, to z pretensjami się zgłoszę do ciebie.


:D Właśnie najbardziej czego się boję w PiSowych rządach to ich posrany fanatyzm. Jeszcze tego brakowało, by religia w szkołach obowiązkowa była.




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-19, 18:36   

Jeżeli ktoś nie może się zdecydować czy głosować na Komorowskiego czy Dudę, to proponuję głosować na Komorowskiego... bo... prezydent niezależnie od ilości kadencji ma prawo do uprzywilejowanej emerytury. Komorowski już ją i tak dostanie, a po co wypłacać ją dwóm debilom, skoro można jednemu?



 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13