Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Autor Wiadomość
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2021-07-25, 20:21   

Jednobarwna, ja na codzień uwielbiam staniki triumpha z serii fit smart.



 
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10448
Skąd: świat

Wysłany: 2021-07-26, 12:52   

Jednobarwna, Ale chodzi Ci tylko o krój czy konkretnie do ćwiczeń? Bo H&M ma fazę na takie. Sama u nich 2 ostatnio kupiłam. Mają gładkie, koronkowe, w podstawowych kolorach. Mi tam się fajnie nosi ale no, ja w tych tematach bardziej uboga, to nie mam problemu ze znalezieniem. :D



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-07-26, 12:57   

Z niesportowych marek mam najwięcej sportowych cyckonoszy z H&M. Czasami wkurzają mnie ich dziwne kroje i maniera wpychania usztywnień, więc trzymam się klasycznych modeli. W ogóle sportowa linia od nich jest na całkiem przyzwoitym poziomie, odpowiednio prana (temperatura, brak zmiękczacza itp) posłuży wiele lat.

Mam też tak od czapy kupione dwie sztuki tego samego modelu stanika sportowego w... Pepco. Cena była śmieszna, więc byłam dość sceptyczna, ale swoje zadanie spełnia idealnie, próbę czasu też dobrze znosi.




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-07-26, 13:18   

Euphoriall, ja jestem z tych co biustonosz uważają za dzieło szatana i w pracy akceptuję tylko taki sportowy a mam jeden bardzo zjechany kupiony x lat temu w h&m i chcę coś nowego na zmianę. Wybitnie podtrzymujący być nie musi bo nie ma czego podtrzymywać.

Mustela Nivalis, w pepco byłam ale nie było nic a nic, h&m muszę odwiedzić ale nie wiem kiedy.
Byłam w Decathlonie i o boże, te kroje to jakaś masakra, kto to projektuje, promocje były ale tragiczne strasznie były i stwierdziłam, że mam to w dupie i wkurzona wyszłam.




 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10448
Skąd: świat

Wysłany: 2021-07-26, 13:33   

Jednobarwna, a. To zdecydowanie polecam H&M. Akurat teraz jest więcej tych bez usztywnień/stelaży*/zbrojeń*, o których napisała Łasia


*bo rzeczywiście, czasem nie wiadomo, czy to biustonosz, czy konstrukcja budowlana.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2021-07-26, 20:46   

Ja w cyckonosze zaopatruję się u brafiterek i tego typu sklepach. Nessa, Panache, coś tam jeszcze. Przymierzam się do gorseni i zaczynan odkładać na stanik sportowy z prawdziwego zdarzenia. Ale to jak zacznę pracę.



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-07-26, 23:12   

Cirilla, ja mam dwa biustonosze dobrane przez brafiterkę ale w dalszym ciągu ich nie trawię. Mam jasny i ciemny co pod elegancki ciuch jest ok ale do pracy to sobie nie wyobrażam chodzić w takim zwykłym i jeszcze fizycznej pracy.



 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2021-07-27, 12:17   

Jednobarwna, staniki ze zwykłych sklepów typu pepco, h&m itd w żaden sposób nie są na mnie ani trochę dobre. xD S sportowe z takich przybytków to już w ogóle dramat.



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-07-27, 14:51   

Cirilla, Nessa i Panache mają ceny kosmiczne i ja biustonosz muszę przymierzyć. Ostatnio jak zamówiłam kilka online w swoim rozmiarze to wszystkie poszły do zwrotu bo były za duże.
Mam mały budżet na biustonosz a potrzebuję na już.
Ale dzięki za pomoc :)




 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-07-27, 15:47   

Panache ma bardzo dobre staniki sportowe, jednak skompletowanie kilku, żeby móc je regularnie zmieniać przy codziennym użytkowaniu to katastrofa finansowa. Są jednocześnie zbawieniem dla większobiuściastych i tych uprawiających intensywne sporty. Trzymają biust na miejscu podczas intensywnych wstrząsów, podskoków etc.

Do roboty oblatuję tymi sieciówkowymi z H&M oznaczonymi jako średnie podtrzymanie i jest git.




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2021-07-28, 09:09   

Jednobarwna, no niestety. Ale osobiście wolę wydać na stanik więcej bi mieć pewność że będzie mi trzynać biust i że wytrzyma pare lat jak nie więcej niż co pare ruchów poprawiać stanik który wytrzyma może z dwa sezony. :( Dodatkowo źle dobrany stanik może zaszkodzić, a w sieciówce to ja dobrze dobranego stanika nie znajdę. Takie żyćko. Już zamiast staników z sieciówki wolę obcisłą bokserke. xD



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2021-07-28, 09:15   

Zauważyłem ostatnio, że dużo kobiet chodzi bez... "Noszenie stanika to wybór a nie obowiązek".



dead but delicious
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-07-28, 09:23   

R. de Valentin, ja zazwyczaj nie noszę bo nie lubię ale w pracy akurat mam tak, że wolę założyć niż nie założyć.
Cirilla, biustonosze zwykłe kupuję stacjonarnie w sklepie z bielizną bo sieciówki mają ograniczoną rozmiarówkę. Dopiero w tym sklepie dowiedziałam się, że muszę inny krój wybierać niż zawsze kupowałam ale przy takiej małej miseczce którą noszę sieciówkowe biustonosze sportowe dają radę.




 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2021-07-28, 10:13   

Jednobarwna, takie zwykłe sklepy z bielizną też nie dają rady. xD



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-07-28, 13:30   

Cirilla, może dla ciebie, jak płacę za biustonosz 100 i więcej to raczej jest dobrze dobrany, szczególnie, że dobiera go profesjonalna brafiterka. Jeżeli ciebie stac na biustonosze za 200 i 300 to kupuj je dalej, nie każdy ma takie możliwości. Ja takiej kasy w sklepie internetowym nie wydam bo muszę przymierzyć ileś modeli żeby wiedzieć że to jest to. Nie będę kupować 20 i 19 zwracać bo chcę przymierzyć. Nie wrzucaj każdego sklepu z bielizną do jednego worka tylko dlatego, że ci się wydaje, że twoje są najlepsze i najlepiej dobrane.
Dla mnie temat jest skończony, dostałam info gdzie mogę kupić tani biustonosz sportowy i jestem zadowolona.




 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11