Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Autor Wiadomość
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-07, 18:43   

Szamanka napisał/a:
Jest krótsza niż na zdjęciu, tak do połowy łydki, ale jest zajebista


Nom. Faaaaajna. I nawet chyba lepsza taka długość, jak sobie to wizualizuję.



Adenium napisał/a:
Kimono szlafrokowe ładne, natomiast z leginsami i proporcjami może nie będzie tak masakrycznie.

A, mały uptade: legginsiki okazały się raczej optycznie wyszczuplać, a w kimonku bym ciągle chodziła, ekstra jest. :D




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10447
Skąd: świat

Wysłany: 2018-07-07, 19:26   





No, teraz już chyba widać bez problemu ;)

Mustela Nivalis napisał/a:
Nom. Faaaaajna. I nawet chyba lepsza taka długość, jak sobie to wizualizuję.

Dzięki :) najlepsze są kieszenie :D




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-07, 20:50   

Szamanka, o, dzięki Ci. :D
Teraz te ciuchy wyglądają jeszcze fajniej!
Jak coś tam zamawiasz, to długo czekasz na przesyłkę?




 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2018-07-12, 01:21   

Trochę w desperacji szukałam sukienki i połasiłam się na tę:
https://www.reserved.com/...ASABEgKckfD_BwE

Teraz zastanawiam się, czy nie jest za bardzo :paw: , bo potrzebuję jej na pewną półoficjalną okazję...




 
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-17, 08:47   

Niektóre z moich zakupów online "bo wyprzedaż". Jestem zawiedziona, bo miałam upatrzoną taką piękną sukienkę w Reserved i mój rozmiar został wykupiony w tym czasie, kiedy zakładałam tam konto klienta... :lol:

https://www.reserved.com/...duct_list_image

https://www.zara.com/pl/p...html?v1=5823036

https://www.reserved.com/...duct_list_image

Są jeszcze żółte chinosy z białym lampasem i koszulka z różową wojowniczką Power Rangers, typowy zakup z nudów niż z potrzeby... ale daruję sobie foteczki. Przypałowe ciuchy, nawet jak na mnie.

Kupiłam też sobie kilka przecudnych biustonoszy, ale nie będę tutaj świecić bielizną.
Teraz pora na rajd po lumpkach. :pacynka:




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-17, 09:43   

Mustela Nivalis, koszula i sukienka w paski są cudowne <3



 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-17, 11:43   

Jednobarwna, prawda! Dodatkowo po dzisiejszym noszeniu stwierdzam, że ta koszula jest ekstra na tyle, że zamówię sobie jeszcze jedną. Tył mi sięga do wysokości kolan, ale nie wygląda to aż tak źle. :3

Wróciłam z lumpków z dwiema reklamówkami, jakby było mniej, to bym się pochwaliła już zaraz, ale trochę tego za dużo...


<<< Dodano: 2018-07-18, 17:02 >>>


https://www.housebrand.co...with-tie-detail

Dałam się złapać na ten wzorek, a dzięki krótkiemu tułowiu arbuzowa koszula zakrywa mi bebzola. Bezsprzecznie jedna z zalet bycia niską!




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-18, 20:46   

Mustela Nivalis, chciałam kupić w końcu ten przeklęty biustonosz i te z panache są bardzo ładne ale właśnie Instagram uświadomił moją osobę, że mają rozmiary D+ :| a ja raczej jestem B-C :D
Czyli wracam do punktu wyjścia ;]




 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-18, 21:06   

Uuuu...

A właśnie, może jak będziesz miała okazję, to daj się obmierzyć jakiejś brafitterce (to powinno być bezpłatne)? Masa lasek sądzi, że jest jakieś B czy C, a okazuje się, że tak naprawdę to cyc na 60E na przykład). Zwłaszcza, że sama piszesz o "raczej", a nie konkretnym rozmiarze.

Sama tak miałam, do połowy studiów byłam przekonana, że jestem C, a tu zonk, trochę dalej w alfabecie, ale mniej w liczbach. I już nie chodzi o tego Panacha, tylko dobrany rozmiar (już nawet jakiejś tańszej marki) zdziała cuda z wyglądem i komfortem. Nie czujesz cyca, a jest pod kontrolą, nic nie skacze, nic się nie zsuwa, sylwetka inaczej się trzyma, nic nie boli etc.




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-18, 21:34   

Mustela Nivalis, co Ty, taki ogromny to raczej nie. Ja zawsze w obwodzie muszę mieć duży ale potem klops bo miseczka dużo za duża. Zazwyczaj mam miseczkę C bo obwody w B za małe ale te co mam to mam miseczki C i praktycznie wszystkie miseczki za duże a co zmniejsze te ramiączka to za chwilę są znowu ponaciagane (z Triumph tak mi się dzieje z tymi ramiączkami a to najdroższe jakie mam. Ogólnie mega wygodny ale te ramiączka to koszmar).
Z tą brafiterka to od dłuższego czasu myślę, tylko w sumie to nie wiem gdzie/w jakich sklepach są. Kiedyś byłam w jednym droższym i pani mnie zapytała o rozmiar a ja wspomniałam o brafittingu to powiedziała, że powinnam znać swój rozmiar i była bardzo niemiła ("uroki" wygladania jak nastolatka). Zawsze jak idę do drogiego sklepu to każdy patrzy na mnie z góry bo młodo wyglądam.




 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-18, 22:24   

Jednobarwna napisał/a:
co Ty, taki ogromny to raczej nie


To nie jest ogromne właśnie, to bardzo powszechny mit. :)
Mój cyc w 65F jest obiektywnie patrząc mały w kierunku średniego, a przecież według obiegowych opinii o miskach ponad D, to bimbały powinny mi się o twarz obijać podczas podbiegania do autobusu i we śnie dusić. Znajdę jakieś foto, gdzie bardziej widać jak to moje F wygląda (w ubraniu) i podeślę na pw żebyś miała ogląd, że to wcale ogromne nie jest.

Jednobarwna napisał/a:
Ja zawsze w obwodzie muszę mieć duży ale potem klops bo miseczka dużo za duża. Zazwyczaj mam miseczkę C bo obwody w B za małe ale te co mam to mam miseczki C i praktycznie wszystkie miseczki za duże a co zmniejsze te ramiączka to za chwilę są znowu ponaciagane (z Triumph tak mi się dzieje z tymi ramiączkami a to najdroższe jakie mam. Ogólnie mega wygodny ale te ramiączka to koszmar).


Brzmi to dla mnie jak: "brafitterka potrzebna od zaraz". :D
Jednobarwna napisał/a:
Zawsze jak idę do drogiego sklepu to każdy patrzy na mnie z góry bo młodo wyglądam.


Młodo czy nie, po prostu trafiłaś na niekompetentną obsługę, tamten salon omijałabym z daleka. Profesjonalistka powinna obmierzyć każdą klientkę bez marudzenia i dać potem milion staników do mierzenia i nauczyć w nich regulować wszystko na cacy. Gdybyś była z moich rejonów to poleciłabym Tobie sprawdzone miejsca, no ale daleko.




Disqualified as a human being.
Ostatnio zmieniony przez Mustela Nivalis 2018-07-18, 22:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-18, 22:36   

Jednobarwna, z tego co mówisz, to mam nieodparte wrażenie, że Mustela Nivalis ma rację.
Niestety w naszych okolicach ciężko z kimś kompetentnym. Jeśli byłabyś zainteresowana, to mogę podać Ci nazwy salonów... Ale z Wodzisławia, Jastrzębia, Gliwic i Katowic.
Ja też jestem po kursie... Ale mam za mało praktyki by radzić.




 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-18, 22:58   

Camaleao, to ja poproszę z Wodzisławia :D akurat tam pracuję to będzie blisko :D
Mustela Nivalis, Camaleao, dzięki za pomoc <3




 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-18, 23:17   

Jednobarwna, jak Wodzisław to przed wszystkim "Mała kokietka".
Adres: Mały Rynek4.
Wiem, że w Rybniku też był, ale nie wiem czy jest jeszcze, bo wiem że przez jakiś czas nie było.
Albo "Manificco" na ul. Jastrzębskiej76.




 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-07-19, 09:13   

Camaleao, a mogłabyś powiedzieć, jak należy się samej obmierzyć? Bo z moją wstydliwością nie poszłabym do brafitterki.



:myszka:
 
 
Zakupy ubraniowe i zakupy dodatków
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12