Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Puzzle
Autor Wiadomość
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-12-11, 18:53   

Zawsze lubiłam układać puzzle. Kiedy byłam mała, układałam je z rodzicami. Potem miałam okres, kiedy robiłam to tylko w samotności, chcąc mieć to poczucie, że to JA, a nie ktoś inny, ułożył takie cuda. :D Ostatnio znowu nakręciłam się na puzzle, ale układam je ze znajomym. Im więcej kawałków, tym więcej frajdy. :)



 
 
Puzzle
akleks 



Dołączył: 20 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-12-11, 19:49   

Zawsze układałem puzzle z siostrą.
Nawet jedne puzzle potrafiliśmy układać kilkaset razy do znudzenia i nam to nie przeszkadzało.
Może jakbym miał więcej puzzli to bardziej bym się tym zajmował, a tak to jakoś przeszło obok mnie to hobby.
Aż mnie zachęciliście tym tematem do kupna puzzli. :D




Możesz jak pies wściekać się, że coś poszło źle. Zaklinać albo przeklinać los. Ale gdy koniec nadchodzi, po prostu odpuść.
 
 
Puzzle
an angel
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-12, 00:37   

Ostatnio miałam w ręku takie z 13200 elementów. Ależ mnie korciło, żeby sobie kupić. Tylko byłby problem - gdzie to cudo ułożyć, a potem umieścić. :P



 
 
Puzzle
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-12-12, 10:28   

A po jakie obrazki sięgacie? Pełne kolorów, czy może jednolite, sprawiające więcej trudności w układaniu? Wolicie zwierzęta, zamki, ludzi, oceany, ulice miast? Układanie jakich sprawia Wam najwięcej frajdy?



 
 
Puzzle
akleks 



Dołączył: 20 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-12-12, 10:42   

Hekate, ja bardziej przedstawiające coś - samochód, dom, koty, cokolwiek.
Nigdy nie potrafiłem układać drzew, nieba i tym podobnych... :facepalm:




Możesz jak pies wściekać się, że coś poszło źle. Zaklinać albo przeklinać los. Ale gdy koniec nadchodzi, po prostu odpuść.
 
 
Puzzle
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-12-12, 13:09   

Cytat:
A po jakie obrazki sięgacie? Pełne kolorów, czy może jednolite, sprawiające więcej trudności w układaniu? Wolicie zwierzęta, zamki, ludzi, oceany, ulice miast? Układanie jakich sprawia Wam najwięcej frajdy?

Pejzaże, ładne widoki. Zwierzęta, najchętniej koty. Nie przepadam za układaniem abstrakcyjnych postaci na przykład.
A przez internet lubię układać puzzle w tęczowych kolorach. Ostatnio moimi ulubionymi są kolorowe kredki ułożone w kole.




:myszka:
 
 
Puzzle
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-12, 13:12   

W wieku wczesno-nastoletnim sporo układałem, razem z dziadkiem i osobno. Takie po 500, 1000, czy nawet 2 tyś. sztuk - długoterminowa była z tym zabawa, ale satysfakcja po ukończeniu niesamowita. Chyba kiedyś sobie znowu kupie jakieś puzzle, to relaksująca i rozwijająca zabawa.



 
 
Puzzle
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-22, 13:54   

A ja mam taką prośbę.
Wiem, że parę osób interesuje się tutaj układaniem puzzli i może pomogą znaleźć mi coś ciekawego.
Chcę podarować prezent osobie, która właśnie pasjonuje się tym. Interesowałby mnie motyw nieba/wszechświata. Polecacie jakieś strony z których można kupić puzzle właśnie z taką tematyką? Może znacie nawet coś konkretnego?




 
 
Puzzle
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-01-17, 18:35   

Puzzle to jedna z moich ulubionych "gier". Kiedyś chciałem kupić puzzle 60tys ale okazało się że nie miałbym gdzie ich układać. :lol:



Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Puzzle
Bartek 
Osamělý Vlk



Wiek: 31
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 402
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-01-17, 20:07   

Ja układam teraz puzzle z wilkami w zimowej scenerii. Świetnie zajmuje myśli.




"Gdybym kiedyś odszedł stąd, nie obrażaj się na śmierć."
 
 
Puzzle
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-01-17, 21:07   

Byłam w domu na święta, zobaczyłam swoją starą kolekcję puzzli i postanowiłam coś ze sobą przywieźć. Dziś mam zamiar ułożyć ponownie takie oto puzzle, w ramach rozluźnienia. :)




 
 
Puzzle
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-01-21, 14:08   



To jest takie moje małe marzenie. :>




Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Puzzle
Dark soul 



Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 283
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-01-21, 15:03   

Syriusz, tylko gdzie to układać :D Jak byłem w szpitalu to układaliśmy 3000. Stół do ping-ponga calutki w puzzlach :D Puzzle fajna rzecz, ćwiczy się wzrok i wychwytywanie kolorów. :) Sam mam w domu ułożone 1000 cały czas :D



 
 
Puzzle
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-01-21, 15:18   

Night Hunter, no własnie nigdzie bym nie miał miejsca. Gdybym chciał je układać to musiałbym wynająć salę balową.
Ja zawsze gdy ułożę puzzle przyklejam na cienką sklejkę i mam obraz. :D

Gdybym nawet jakimś cudem ułożył te puzzle to i tak nie miał bym gdzie ich powiesić. Mój dom jest za mały. :(




Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Puzzle
Dark soul 



Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 283
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-01-21, 17:40   

Syriusz, a jakie wymiary mają te puzzle? Bo 3000 to miały 1.5x1m :D i już było duże xD



 
 
Puzzle
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 11