Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Studia
Autor Wiadomość
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-09-21, 12:17   

Milijon Daj znać jak zakończyła się Twoja historia z wprowadzeniem do chemii ... Wykładowcy to też czasem ludzie. :D



 
 
Studia
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-09-23, 00:44   

Czy jest tutaj ktoś, kto studiuje dwa lub więcej kierunków jednocześnie?



17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Studia
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-23, 08:28   

Ja w sumie próbuję... ;) Jeśli masz jakieś konkretne pytania, napisz do mnie na PW.



 
 
Studia
Double 



Wiek: 27
Dołączył: 04 Maj 2014
Posty: 59
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-09-23, 11:22   

Co myślicie o Dyplomacji Europejskiej? Dostałem się na ten kierunek trochę spontanicznie, znacie kogoś kto to studiuje? Są jakieś perspektywy pracy?



 
 
Studia
Anesthesia 



Wiek: 24
Dołączyła: 23 Wrz 2017
Posty: 7
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-09-23, 20:40   

Ktoś studiował/studiuje filologię angielską i byłby chętny odpowiedzieć na kilka pytań?



 
 
Studia
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-24, 08:39   

Anesthesia, wydaje mi się, że moja siostra to studiuje. Moge zapytać.



 
 
Studia
Anesthesia 



Wiek: 24
Dołączyła: 23 Wrz 2017
Posty: 7
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-09-24, 09:16   

Inertia, o, to super. Pytanie może wydać się trochę idiotyczne, ale naprawdę jestem dość zielona w temacie. Wiadomo - filologia - trzeba dużo czytać. Słyszałam, że na tych studiach (zwłaszcza angielska) dość trudno się utrzymać i dużo osób rezygnuje/zostaje wywalonych. Ja mam często słomiany zapał, brak mi też jakiejś szczególnej pasji, ale prawda jest taka, że poza filologiami nie bardzo mam pomysł gdzie się podziać. Nie jestem jakimś pasjonatem literatury i kultur, choć nie mam też z nimi problemu. No więc gdyby Twoja siostra mogła się podzielić wrażeniami, jak tam jest, czy trudno, dużo prac pisemnych, czy plan jest bardzo obładowany zajęciami?



 
 
Studia
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-24, 22:58   

Anesthesia, teraz trzeci rok będzie studiować. Ona lubi te studia. Wybrała sobie dodatkowy język obcy - włoski. Zajęcia po angielsku (mnie to już odrzuca bo jestem słaba z angielskiego). Siostra lubi gramatykę i chce iść w tłumaczenie.
Na pierwszym roku jest wiecej zajeć, różne kultury, literatury, historie itd. Na drugim jest troche wiecej konkretów. Uważa, że pisania miała więcej na drugim roku.




 
 
Studia
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-09-25, 16:59   

Pisał ktoś kiedyś podanie o przesunięcie terminu obrony ?
Długo się czeka na decyzje ? i jakie podaliście uzasadnienie ?




Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Studia
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-09-25, 17:51   

Zakręcona napisał/a:
Pisał ktoś kiedyś podanie o przesunięcie terminu obrony ?
Długo się czeka na decyzje ? i jakie podaliście uzasadnienie ?
Tydzień temu złożyłam "wniosek o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej" (tak to się oficjalnie nazywa). Już wiem, że został przyjęty. Wniosek wzięłam z dziekanatu, konieczne było zatwierdzenie wniosku przez promotora. W uzasadnieniu napisałam o tym, że opóźnienia zostały spowodowane niezdaniem niektórych przedmiotów, co zmusiło mnie do "uczestniczenia" w sesji poprawkowej, oraz konieczność dokończenia pracy i wprowadzenia poprawek edytorskich.

Tym sposobem do końca października muszę złożyć pracę.




 
 
Studia
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-09-25, 19:55   

Hekate napisał/a:
Zakręcona napisał/a:
Pisał ktoś kiedyś podanie o przesunięcie terminu obrony ?
Długo się czeka na decyzje ? i jakie podaliście uzasadnienie ?
Tydzień temu złożyłam "wniosek o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej" (tak to się oficjalnie nazywa). Już wiem, że został przyjęty. Wniosek wzięłam z dziekanatu, konieczne było zatwierdzenie wniosku przez promotora. W uzasadnieniu napisałam o tym, że opóźnienia zostały spowodowane niezdaniem niektórych przedmiotów, co zmusiło mnie do "uczestniczenia" w sesji poprawkowej, oraz konieczność dokończenia pracy i wprowadzenia poprawek edytorskich.

Tym sposobem do końca października muszę złożyć pracę.


U mnie zostało pracę przepuścić przez program antyplagiatowy i to wszystko. Jednak już wiem, że nie zdążę bronić się we wrześniu. Jeśli chodzi o zatwierdzenie wniosku to z tym nie będzie problemu: sam promotor zaproponował mi, żebym wniosek do dziekanatu złożyła. Uzasadnić myślałam tak, "nie udało mi się ukończyć pisania pracy w wyznaczonym terminie i potrzebuje dodatkowe czasu aby pracę dopracować, dopracować szczegóły". Nie wiem czy tak w sumie może być...
Najchętniej powiedziałabym, tak jestem głupia nie wyrobiłam się...




Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Studia
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-09-25, 21:34   

Jeśli masz już zgodę promotora, to wydaje mi się, że tekst dot. konieczności wprowadzenia poprawek edytorskich będzie w pełni wystarczający. ;)



 
 
Studia
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-09-25, 22:52   

Przyznam się, że mi ulżyło, wolałam opinię kogoś dodatkowe, czy to się trzyma całości (moje uzasadnienie).



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Studia
Jeremi 
człowiek hasztag


Wiek: 30
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 657
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-09-26, 09:40   

O 12:30 trzymajcie kciuki za moją obronę.



czas czasami przytłacza - mnie też...
 
 
Studia
Triskel 



Wiek: 24
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 585
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2017-09-26, 10:28   

Jeremi, :kciuki: na pewno sobie poradzisz



Umiesz liczyć, licz na siebie.
 
 
Studia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11