Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sadist
2013-02-18, 21:47
Dlaczego macie żyć?
Autor Wiadomość
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-29, 14:19   Dla czego i dla kogo żyjesz?

Po co żyjemy? Dla czegoś, Dla kogoś? Żyjecie, żeby żyć? Bliskiej osoby, marzeń, dobrych chwil? Proszę o pochwalenie się swoimi powodami. Nie chodzi o to samo co w temacie "powody do dalszego życia", nie ma tu samobójstwa w tle. Chodzi o to co nadaje Waszemu życiu sens.

Pytam, bo sama mam wrażenie, że żyję by żyć i ani życie ani umieranie sensu nie ma. Więc musi być tak, jak jest... :roll:




 
 
Dlaczego macie żyć?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2009-12-29, 14:27   

Żyję sama dla siebie. Nie uzależniam się od nikogo. Sama jestem sobie sterem i okrętem czy jak to się tam mówi.
Nie mam jakiegoś większego celu, po prostu żyję.

Może na znalezienie celu potrzeba czasu, dojścia do ładu z samym sobą? Być pewnym czego się chce od życia.
Jest to jakieś wytłumaczenie dla tego, że go jeszcze nie mam jakoś sprecyzowanego i trwam w zawieszeniu.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Dlaczego macie żyć?
Silence
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-29, 15:26   

Czasami mi się wydaje,że to moje życie nie ma większego sensu.Ot istnieję sobie i tyle.Ale gdzieś tam w tej mojej głowie kłębią się jakieś marzenia i cele, które chciałabym osiągnąć i do których chyba dążę.



 
 
Dlaczego macie żyć?
Duszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-29, 19:30   

Kiedyś żyłam dla mojego chłopaka ale nauczyłam się że liczy się tylko na siebie. Żyję dla siebie i na złość mojej babci...



 
 
Dlaczego macie żyć?
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-29, 19:52   

żyję TYLKO dla mojej Córki, jestem TYLKO dla Amelki... i dzięki niej.



Ostatnio zmieniony przez Camaleao 2012-09-14, 21:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Dlaczego macie żyć?
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2009-12-30, 09:50   

Żyję, bo chciałabym kiedyś pływać z delfinami, podróżować autostopem, jeździć do woli do Polsce. Żyję, bo chciałabym jeszcze nie raz zobaczyć Płock, Kraśnik, leśniczówkę, morze i góry.
Żyję, bo mam przyjaciół. Moją s.M. i inne siostry ze Zgromadzenia, moje cztery przyszywane młodsze siostrzyczki. Bo są ludzie, którym na mnie zależy.
Żyję, bo chcę dokładnie poznać historię matematyki, umieć z niej jak najwięcej i uczyć jej innych.
Żyję, żeby powiedzieć moim siostrzeńcom i bratankom, jaki był mój tata, żeby ktoś o nim pamiętał, jak mnie już nie będzie.




:myszka:
 
 
Dlaczego macie żyć?
gosc
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-30, 11:38   

Żyję przede wszystkim dla siebie.
Chociaż mam dopiero 14 lat, mam sporo marzeń i celów, które po prostu muszę spełnić, a potem mogę sobie umierać ;] Chcę zobaczyć Tokio własnymi oczami, nauczyć się japońskiego, iść na studia na japonistykę (w tym momencie każdy mnie wyśmiewa, ale kij ludziom w oczy :evil: ), obejrzeć chociaż kilka krajów Azji, zaliczyć koncerty moich ulubionych wykonawców, spotkać miłość życia ( :lol: ), no i chcę po prostu być szczęśliwa.
Mam przyjaciół, a szczególnie jedną przyjaciółkę - są ludzie, którym na mnie zależy.
No i mi na sobie zależy :>




 
 
Dlaczego macie żyć?
Overrated
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-08, 20:12   

Żyję dla SIEBIE, swoich marzeń i celów. Żyję, bo kocham życie i staram się czerpać garściami z tego życia. Żyję, bo wierzę, że mogę być szczęśliwa, żyję dla tych krótkich chwil, kiedy właśnie taka jestem, nawet jeśli to tylko kropla w morzu. Żyję, bo chcę żyć, bo chcę dążyć do wyznaczonych sobie celów, pokonywać swoje słabości i udowadniać sobie każdego dnia, że jednak jestem kimś, że coś potrafię. Żyję, bo mam dla kogo. Żyję, bo kocham.

Ale robię to wszystko dla siebie i TYLKO dla siebie.




 
 
Dlaczego macie żyć?
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-08, 23:33   

żyję dla Ami, siebie i pewnego Pana ;*



 
 
Dlaczego macie żyć?
Fikcja
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-10, 11:40   

dla mamy...tylko dla mamy...



 
 
Dlaczego macie żyć?
borys
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-12, 20:57   

ja żyję tylko dla NIEJ. ona jest sensem w moim skopanym życiu.



 
 
Dlaczego macie żyć?
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2010-01-18, 09:33   

Moje życie ma sens tylko dzięki Miśkowi.
Jest dla mnie wszystkim, dzięki niemu żyję, dzięki niemu częściej się uśmiecham.
A gdyby zniknął, no to co ze mną? Ja też bym zniknęła.
Zniknęłabym z powierzchni Ziemi.




 
 
Dlaczego macie żyć?
korba
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-19, 00:38   

zyję dla brata tylko i wyłacznie. jest lina która wiąże mnie z życiem, deską ratunku. Dlaczego tak? Bo po pierwsze rodzina, po drugie wiem, że ma tylko mnie, nikt inny sie nim nie interesuje, nie pomoże, nie wysłucha... Maciej sam by sobie coś zrobil gdyby mi sie cos stało. wiem ze powinnam zyc dla siebie ale po depresji jeszcze do tego etapu nie doszłam.... Może kiedys? Jak na razie musi wystarczyc ten powod. Musze powiedziec ze dla Macieja poszłam do psychiatry i zaczelam sie leczyc z depresji by móc nad sobą panowac i nic sobie nie zrobic bo było strasznie...



 
 
Dlaczego macie żyć?
sanderka1000
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-20, 20:02   

Żyję dla Tego tam u góry... I dla mojej pasji-moja kochana perkusja. W sumie też dla moich przyjaciół... I Franków...



 
 
Dlaczego macie żyć?
HANIA1215
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-31, 17:40   Dlaczego macie żyć?

Trochę się rozpisałam , ale cóż ...

Myślicie, że to pomoże? A czy przez moment pomyśleliście o rodzicach, znajomych i przyjaciołach? Ok. Bywają momenty zwątpienia. Zdarza się, że życie płata nam figle i myślimy, że śmierć to jedyne rozwiązanie. Jednak śmierć to nie wyjście z sytuacji. To jest objaw tchórzostwa. Trzeba walczyć z problemami, a nie poddawać się przy pierwszej przeszkodzie. Niektórzy pewnie pomyślą, że się wymądrzam albo coś w tym stylu. Otóż mam pewne doświadczenie w tych sprawach.

Sama do nie dawna miałam myśli samobójcze. Dobijał mnie fakt, że codziennie ok. 3 moich znajomych chce się zabić. Z nerwów sypiać nie mogłam, zupełnie straciłam apetyt. Miałam tego dosyć. Jednak zrozumiałam, że samobójstwo nic a nic nie pomoże. Nie dość, że z pewnością moi rodzice by siebie obwiniali, chłopak też to w dodatku te osoby, którym pomagałam i do tej chwili pomagam mogły by się zabić.

LUDZIE! PRZECIEŻ ŻYCIE JEST CUDOWNE! NALEŻY SIĘ NIM CIESZYĆ I BAWIĆ PÓKI JESZCZE MOŻNA, A UMRZEĆ TO KAŻDY UMRZE W ODPOWIEDNIM CZASIE, TAKA JEST
KOLEJ RZECZY.

lit. ort. duszka

oddzieliłam temat gdyż myślę, że to osobna całkiem dyskusja:) duszka




Ostatnio zmieniony przez 2010-03-31, 19:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Dlaczego macie żyć?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13