Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sadist
2013-02-18, 21:47
Dlaczego macie żyć?
Autor Wiadomość
liv89
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-02, 10:28   

Cytat:
Dlaczego mamy żyć?żeby cierpieć

Zawsze to jakiś pomysł na życie :/




 
 
Dlaczego macie żyć?
snape2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-02, 12:10   

Andzia napisał/a:
Właściwie nie wiem. Nie wiem, dlaczego mam żyć. Generalnie nie mam nikogo bliskiego, nie mam ani żadnych przyjaciół, ani chłopaka, ani... nic. To przykre. Chciałabym mieć powód, dla którego miałabym tu zostać, taki prawdziwy. A każdego dnia szukam sobie jakiś błahych rzeczy, np. "muszę poodkurzać", ponieważ to nie jest dobry moment. Nie tego dnia, nie teraz.



Z tymi bliskimi to jest dyskusyjne. Mama i mój facet są wręcz przeszkodą do samobójstwa. Gdyby ich nie było już dawno bym to zrobił




 
 
Dlaczego macie żyć?
Andromeda 
samotna



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Sie 2016
Posty: 15
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-09-03, 01:24   

Powinno sie zyc dla samego siebie, ale ciezko jest zuc samemu sobie. Ja zyje dla mojego Ukochanego bez ktorego nie widze sensu w tym burdelu nazwanym zyciem. Nawet nie chce mysle co by bylo jakby go w jakis sposob zabraklo w moim zyciu...



I hate myself
 
 
 
Dlaczego macie żyć?
Artemisia 



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 711
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-09-10, 16:42   

Właśnie nie wiem dlaczego mam żyć. Żeby iść do pracy, wracać styranym wieczorem i iść spac aż do czasu starości gdy będę czekać na śmierć? Przeżyłam juz 21 lat po co mam żyć wiecej? Co takiego mnie czeka czego jeszcze nie było? Znalazłam miłość życia, poznałam wiele ludzi, robiłam rzeczy co lubię, zwiedziłam rożne miejsca. Dni się tylko wleczą, źle się czuję a psychiatra powiedział że jestem zdrowa i mam tylko lekką nerwicę. Czyli już tak zawsze będzie, no to jaki jest sens życia dłużej?



"Na całe szczęście wiem jak radę dać bez wiary
I znalazłem wielu, którzy drogę pokazali mi.
Przez całe życie na najwyższej pędzą fali.
Pochmurne niebo im na głowy się nie zwali."
 
 
Dlaczego macie żyć?
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-10, 16:50   

Artemisia napisał/a:
Co takiego mnie czeka czego jeszcze nie było?

Ten świat nie jest wąski, a oferuje miriadę przeżyć i mnogość tajemnic. Mogłabyś wciąż zdobyć coraz to świeżą wiedzę (człowiek, podobno, całe życie się uczy), podróżować - choćby w pozornie niedostępne miejsca, brać udział w ludzkich "rozrywkach", odkrywać literaturę, nową muzykę, kino... Jak widzisz, niemało jest możliwości, a masz właśnie 21 lat - gdzie przed Tobą jeszcze tak wiele.




 
 
Dlaczego macie żyć?
wiktoriafigura 
Corseofyou


Wiek: 25
Dołączyła: 16 Sie 2016
Posty: 40
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-09-10, 23:19   

Artemisia,
Żyj dla siebie. Pokaż światu środkowy palec i nie daj się złamać. Chyba właśnie to musimy cały czas robić, prawda ?
Będziesz miała jeszcze wiele rzeczy do spróbowania, miejsc do odwiedzenia ...
Rutyna jest i będzie, ale możesz przecież spontanicznie coś wymyślać aby się uwolnić . Psychiatrzy mimo wykształcenia, nie są nami i nie potrafią zrozumieć :/




Nie opłakuje niczego, biorę wszystko
 
 
Dlaczego macie żyć?
zmęczony życiem 


Wiek: 34
Dołączył: 04 Wrz 2016
Posty: 17
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-09-12, 12:23   

Po co żyć, jak świat się wali? po co robić coś dla kogoś jak zawsze jest się skazywanym na porażkę, po co chcieć sie zmienić skoro całe życie robiło się coś złego innym i sobie .... jak walczyć jak brak sił ? co zrobić jak siedzi się od 8 rano ze sznurem w ręce i hamulce puszczają coraz bardziej... co zrobić żeby to powstrzymać ? piszę ostatnie zawołanie o pomoc ... bo może jeszcze jest jakaś nadzieja na to żęby żyć ....



Są sprawy, których nie zapijesz wódką, nauczyłem się żegnać, łatwiej mówi się 'trudno'...
 
 
Dlaczego macie żyć?
Chara 



Wiek: 21
Dołączyła: 21 Wrz 2016
Posty: 63
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-09-21, 20:04   

Żyje tylko dla mojej rodziny. Dla nikogo innego. Ten świat jest zepsuty tak samo jak ludzie w nim żyjący.



On days like these, kids like you... SHOULD BE BURNING IN HELL.
 
 
 
Dlaczego macie żyć?
Pennyroyal Tea 
Pennyroyal Tea



Wiek: 24
Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2016-09-21, 20:08   

Bo wiem, że to jeszcze nie mój czas. Czuję się fatalnie, ale nie zrobiłam jeszcze wszystkiego co chce w życiu. Bałabym się teraz umierać...



 
 
 
Dlaczego macie żyć?
snape2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-21, 21:58   

By się zemścić na tych pooch osobach, przez które wyleciałem z roboty?

[ Komentarz dodany przez: Alice Liddell: 2016-09-22, 01:20 ]
Używaj polskich znaków.




Ostatnio zmieniony przez 2016-09-22, 01:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dlaczego macie żyć?
Kropka Zagłady 



Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2016
Posty: 80
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-09-21, 23:49   

Ja żyje chyba tylko dlatego, bo wierzę (złudnie pewnie), że jeszcze coś ciekawego czeka mnie w życiu... Kto wie, może jakiś romans, wyjazd, ciekawa praca... Wszystko staram sobie wmówić.



Eventually you'll one day know

 
 
Dlaczego macie żyć?
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-22, 05:19   

Kropka Zagłady, młoda jesteś, pewnie Cię to wszystko czeka.



 
 
Dlaczego macie żyć?
Kropka Zagłady 



Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2016
Posty: 80
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-09-22, 05:45   

KrólowaSzczurów napisał/a:
Kropka Zagłady, młoda jesteś, pewnie Cię to wszystko czeka.


Nie uważam się za młodą. Prawie trzydziestka na karku to jeszcze nie starość, ale też nie pierwsza młodość z porywającymi przeżyciami. Przynajmniej ja tak uważam, że to już nie ten wiek, w którym faktycznie jeszcze może coś się zmienić. Ale właśnie staram tak to sobie tłumaczyć, że jeszcze może mnie coś czekać, dlatego powinnam jeszcze pożyć.




Eventually you'll one day know

 
 
Dlaczego macie żyć?
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-09-22, 09:49   

Cytat:
Przynajmniej ja tak uważam, że to już nie ten wiek, w którym faktycznie jeszcze może coś się zmienić.

W każdym wieku można coś zmienić.




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Dlaczego macie żyć?
Makaron 



Wiek: 29
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 406
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-09-22, 10:43   

Kropka Zagłady napisał/a:
może jakiś romans
Ty mężatka, ja Ci dam romans :rycerz: :D

Nie wiem z czym macie problem w tym temacie, wystarczy pielęgnować w sobie zdrowy egoizm i brać od życia tyle dla siebie ile chcecie. Co z tego że już raz się coś przeżyło? Jeżeli było to coś tak wspaniałego jak miłość, to zamiast odhaczać to na liście rzeczy do zrobienia, próbujcie znaleźć kogoś kto wam znów to da... Masz 40 lat i masz dosyć pracy w biurze i narzekającej żony/męża? Zawsze chciałeś tworzyć hamaki na Madagaskarze? P*erdol szefa i małżonka/małżonkę i leć robić to co kochasz. Cała filozofia i sens życia...




"Czy pamiętasz płatków róży szept...
Miłość Cię woła, idź za jej głosem,
Nie mów jutro, nie mów zawsze,
Mów i kochaj dzisiaj!"
 
 
Dlaczego macie żyć?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14