Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Konsole GBA, NDS itp
Autor Wiadomość
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-07, 05:09   Konsole GBA, NDS itp

Graliście/Gracie?

Jakie gry?

Obecnie gram na androidzie w emulatorze NDS w pokemon srebrna dusza.




 
 
Konsole GBA, NDS itp
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-07, 07:23   

Pewnie, że grałem. GB to część mojego dzieciństwa. :) Kij, że nikogo tak na prawdę nie było stać i to kumpel miał, ale był hojny i pożyczał. :D

Rąbaliśmy głównie w Pokemon Blue i Red jak dobrze pamiętam. Potem ten sam kolega jakoś załatwił sobie z 3 ręki GBA, a ja dorobiłem się swojego PSX i handheldy odeszły u mnie w zapomnienie.

Kiedyś zdarzało mi się uruchomić emulator PSX ja jak już miałem komputer, a konsola została sprzedana i wrócić do Final Fantasy VII i reszty, dzisiaj w dobie kiedy wszystkie znaczące wersje wyszły już na PC, nie robię i tego. :)


EDIT:

Chociaż ja wyraźniej pamiętam czasy gdy na osiedlu królował NES, a właściwie jego Europejska podróba czyli Pegasus(i podróby podróbki o wszelkiej maści dziwnych nazwach :P )

Jeszcze wcześniej wszyscy mieli Commodore 64, a ja się męczyłem z Atari XE65. XD




 
 
Konsole GBA, NDS itp
Ijon
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-07, 10:29   

Akyrp Ratavuli napisał/a:
a właściwie jego Europejska podróba czyli Pegasus(i podróby podróbki o wszelkiej maści dziwnych nazwach

też miałem :) , dyskietki od armeńców na targu się kupowało. Np. brałem hokej, a w środku było 198 gier, niby więcej a gorzej.
Fajnie się grało, z pistoletem, w kaczki itp. W contre we dwóch, mario i wiele innych.




 
 
Konsole GBA, NDS itp
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-07, 14:06   

Pykałem w Pokemon Red, ale na komputerze - przez emulator. Straszna moda wtedy na to była. Przynajmniej u naszych wsiowych nerdów. ;)



 
 
Konsole GBA, NDS itp
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-07, 17:32   

Ja miałam, ale dawno... już nawet nie pamiętam, która to była. Chodziłam do sąsiadów grać i też znajoma mamy miała syna, który miał GBA. Grałam w pokemon i te digimony u nich. Bardzo chciałam mieć NDS'a, ale za drogie, a na wódkę było... :3


<<< Dodano: 2016-06-08, 15:21 >>>


Zastanawiam się nad kupieniem sobie takiej konsolki NDS.




 
 
Konsole GBA, NDS itp
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12