Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Piesze wycieczki
Autor Wiadomość
Nina 
bleyt



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lut 2014
Posty: 263
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-02-22, 23:31   Piesze wycieczki

Nie znalazłam nigdzie takiego tematu ani podobnego, gdzie mogłabym się podpiąć.

Jak w temacie - co powiecie na piesze wycieczki?

Sama bardzo lubię chodzić na samotne, długie spacery, choć właśnie słowo wycieczka pasuje w tym miejscu bardziej. Pozwala mi się to na trochę oderwać od świata. Ponieważ mieszkam za miastem, to mam dość sporo terenu dookoła do zwiedzenia. Dzisiaj przeszłam pieszo kilkanaście kilometrów i odwiedziłam trzy sąsiednie wsie, w których nigdy jeszcze nie byłam. Stosunkowo niedaleko jest bardzo ładny kościół i stary cmentarz ewangelicki, założony w 1886 roku. Okazało się też, że istnieje 9-kilometrowy, czerwony szlak turystyczny, przebiegający wzdłuż linii umocnień wojskowych z okresu II wojny światowej. Na wiosnę planuję nim przejść. Możecie polecić jakieś malownicze szlaki turystyczne w Polsce? ;)




Ostatnio zmieniony przez Ella 2016-02-05, 17:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Piesze wycieczki
Surev
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-22, 23:39   

Uwielbiam chodzić. Mieszkam na wsi, więc często wybieram się na spacery po parku, lesie, czy po prostu do sąsiedniej wioski. Oczywiście obowiązkowo zabieram ze sobą telefon z ulubioną muzyką. :) Takie "wycieczki" potrafią być naprawdę relaksacyjne, mogę się trochę wyciszyć i pobyć sama ze swoimi myślami.



 
 
Piesze wycieczki
lullaby 
ambiwalencja



Wiek: 32
Dołączyła: 07 Lut 2015
Posty: 210
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-02-23, 09:24   

Zawsze byłam "powsinogą" i lubiłam długie spacery - najczęściej smutne. Jak zaczęłam biegać to spacerowanie zmieniło trochę formę ale dalej dawało ogromną ulgę. Trzydziestokilometrowe wycieczki pozwoliły mi poznać okolicę własnego domu i miejsca, o których nie miałam dotąd pojęcia.
Tak samo spacery po nowych miejscach, albo lesie - zazwyczaj nie biorę wtedy telefonu i lubię się zgubić :)




Zgubić za sobą ból gorycz i żal
W ostatnim skoku w nieskończoną dal.
 
 
 
Piesze wycieczki
PanLew 
Hakuna Matata



Wiek: 26
Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 381
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-02-24, 02:14   

Ostatnio wielbię spacery. Może nie chodzę na jakieś długie wędrówki ale zawsze muszę spacerować około 2h. Często pomaga mi to gdy mam zły humor. Ostatnio nawet trochę przesadziłem i się rozchorowałem :lol: Na spacery zawsze obowiązkowo słuchawki+telefon czasami jakiś hajs na coś do jedzenia czy picia. Ogólnie myślę że warto bo nigdy nie wróciłem zły co najwyżej zmęczony :lol:



 
 
 
Piesze wycieczki
BadTrip 



Dołączył: 27 Gru 2014
Posty: 33
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-02-24, 22:55   

lullaby napisał/a:
zazwyczaj nie biorę wtedy telefonu i lubię się zgubić :)

Hej, to jest świetny pomysł. :) Choć muzyka potrafi świetnie nastroić (walać się po bańce jak narkotyk) dostrzegam wartość w czystym kontakcie z naturą.




"I have nothing to offer anyone, expect my own confiusion"
Ostatnio zmieniony przez 2015-02-25, 09:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piesze wycieczki
wisielec
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-25, 14:59   

Na spacery wybieram się kiedy nie mogę wysiedzieć w domu i kiedy mam zły humor. Podobnie jak AnotherCrazyGuy, wybieram się na czas minimum 2h na miasto i patrzę czy nic ciekawego się nie szykuje. Nigdy nie mam jakiejś ustalonej trasy. Kiedy spaceruje staram się nie myśleć i mówiąc szczerze przez to właśnie lubię takie wyprawy. Czasem jak się znudzę to wsiądę w byle jaki autobus i jeżdżę z miejsca w miejsce (tak z reugły spędzałem wagary). Wolę jednak rower, gdyż dzięki niemu mogę pokonać dłuższy dystans w krótszym czasie co pozwala mi pojeździć po okolicznych wioskach i miasteczkach.



 
 
Piesze wycieczki
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-03-01, 20:46   

Kiedyś bardzo lubiłam długie spacery. Najlepiej spacerowało mi się z kimś, ale samotnie też zdarzało mi się wędrować. :3 Teraz prawie w ogóle nie wychodzę, albo wychodzę dosłownie na chwilę, bo nie mam zbyt wiele wolnego czasu. Ale w wakacje planuję wznowić spacerowanie.



 
 
Piesze wycieczki
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-03-01, 20:57   

Uwielbiam długie spacery i piesze wędrówki. Moi znajomi również, więc często urządzamy sobie różne wypady po bliższych i dalszych okolicach. Czasem cały nasz weekend wygląda tak, że idziemy po prostu przed siebie. :)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Piesze wycieczki
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-28, 01:12   

Lubię tak samo sama i z kimś zwiedzać okolicę i odkrywać nowe miejsca swojego miasta.



 
 
Piesze wycieczki
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13