Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Aplikacje i gry na androida
Autor Wiadomość
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-02-03, 15:17   Aplikacje i gry na androida

Mamy temat o grach na pc-ta, konsolowych - to jeszcze brakuje takiego, w dobie wszechobecnych śmiećfonów (;

Oto kilka pozycji ode mnie - może dzięki temu tematowi trafię na coś wartego uwagi? Macie swoje typy?

1. Zombie, Run!



W mieście panuje dziwna epidemia... amerykańscy naukowcy się nie mylili! Paranoja panująca w tamtym kraju od kilku lat okazała się zapowiedzią pandemii! Zombie apokalipsa nadeszła. Wybierasz cel i ruszasz. Na mapie wyświetla się aktualna pozycja zombie, musisz dotrzeć do celu unikając kontaktu... tylko tak przeżyjesz!


2. E-Codes Free





Odkąd pamiętam czytałam etykietki, moje dziwactwo rozprzestrzeniło się po znajomych, z czego jestem niezmiernie dumna- kiedy znalazłam program zwalniający mnie z obowiązku pamiętania wszystkich skrótów.

3. 99 Bricks



Cover znanego tetrisa – z tą różnicą, że budujemy sobie wieżyczkę z klocków, które zachowują większość praw fizyki.

4. Biotix



Kolejna gierka – tym razem kierujemy kolonią bakterii, a naszym celem jest całkowita kontrola oraz eksterminacja innych szczepów. Im dłużej gramy, tym nasz szczep może ulegać rozwojowi – ewolucja jak w przypadku grypy

5. 2084



Bardzo prosta gra logiczna, polegająca na sumowaniu identycznych cyfr, aż do uzyskania sumy 2084.

6. Magic Piano



Zręcznościowka, która pożarła mi mnóstwo czasu- szczególnie gdy próbuje się ‘grać’ tylko jedną ręką.

7. Zombie vs. Plants



Pamiętam czasy, gdy namiętnie zamulałam przy wersji pctowej zamiast pilnie przygotowywać się do sesji.

8. Brains war




Aplikacja w której rywalizujemy z prawdziwymi graczami – kto lepiej wykona dane zadanie wygrywa i ponosi staty. Niestety apka wymaga ciągłego dostępu do Internetu.

9. Castle Cash



Przyjemna gierka strategiczna – jedna z niewielu działająca na moim telefonie. Zapewne jedna z wielu podobnych w swym gatunku. Cóż – rozwijamy swoją małą twierdzę korzystając z zasobów złota i many.

Poprawiłam obrazek.// Kel.




Este blestemata
Ostatnio zmieniony przez Ella 2016-02-05, 17:32, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Aplikacje i gry na androida
Arsonix 
D001883



Wiek: 26
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 188
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-02-03, 16:15   

Ja jako gracz gram wszędzie i na czym tylko się da, więc i ja przedstawię moje Top 5 gier na system Android.
Tegra w nawiasie sugeruje specjalne efekty na układach graficznych NVidia Tegra II, III i IV.
1. Dead Trigger (Tegra)
Gra typu FPS z arenowym trybem rozgrywki. Areny są może i średniej wielkości, ale zróżnicowane. Grafika to cud. Wymaga androida 2.3, 256 MB RAMu i do 200 MB pamięci.
2. Modern Combat 4 : Zero Hour
Gry z serii Modern Combat zdobywają czołówki list sprzedaży. Czwarta część serii działa na silniku graficznym Havok, tym samym, co Operation Flashpoint 2 Dragon Rising. Graficznie prezentuje się całkiem nieźle a tym co skłania do zakupu jest sieciowy tryb Multiplayer. Cena to 20.99. Wymagania: Android 2.3, 512 MB RAMu, procesor min. 1.3 GHz, 1.90 GB Pamięci na plik obb.
3. Music Hero
Music Hero jest grą, która nigdy się nie nudzi. Od innych gier rytmicznych z DJ Mix Tour na czele wyróżnia ją to, że można grać własne piosenki. Wymagania: Brak danych.
4. Carmageddon
Gra lat '90 w którą grały miliony na komputerach dostępna na Androida :yahoo: . Został on przeportowany przez Stainless Games w 2013 roku. Interfejs został przebudowany do standardów dotykowych. Cena: 10.99.
Wymagania: Android 2.2, 256 MB RAMu, procesor 600 MHz, 73 MB na plik obb.
5. Samurai 2 (Tegra)
No i znowu Mad Finger Games. Gra twórców Dead Trigger. I znowu dobra gra. Samurai 2 to hack&slash z widokiem izometrycznym. Fabuła jest tu tylko pretekstem do obcinania ludziom głów (a także innych narządów). Cena: 5.99 Wymagania: Android 2.2, 256 MB RAMu, procesor 500 MHz.
Wyróżnione pozycje poza składem
Radiant Defence
Tower Defence z niezłą grafiką i świetnym udźwiękowieniem.
Asphalt 8 (lub każda inna gra z tej serii)
Gry te przetoczyły się przez wszystkie systemy mobilne dla kolorowych ekranów. Od 1- Urban GT po 6- Adrenaline na Javie, od 3- Street Racing po 6- Adrenaline na Symbianie i od 4- Elite Racing po 8- Airborne na Androidzie. Cechowała je od zawsze ogromna grywalność.
GTA San Andreas
Nie ma człowieka na świecie, który by tej gry nie znał. Przygody Carla "CJ" Johnsona przeniesione zostały w mobilne platwormy Apple'a, Google'a i Micro$oftu. Za jedyne 29.99.

Kropki.// Kel.




Ty nie chcesz się zabić, bo nie chcesz żyć. Ty się chcesz zabić, bo nie wiesz jak żyć dalej
Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-02-03, 16:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aplikacje i gry na androida
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-02-03, 16:38   

Było tego sporo.
    ColorDict ze słownikami (mam kilkanaście - sprawdzają się w każdej sytuacji)
    RocketPlayer czyli najlepszy odtwarzacz muzyki, jaki znalazłem
    Simple Last.fm Scrobbler do aktualizowania naszego last efę
    Filmweb baza filmów z wbudowanym programem TV (można ustawić przypomnienia)
    Filmove do oglądania filmów (baza filmów dostępnych na cda.pl)
    Wolfram|Alpha skarbnica wiedzy, m.in. rozwiązuje zadania z matematyki (http://www.wolframalpha.com/)
    Państwa Miasta elektroniczna wersja szlagierowej gry
    CSI: Hidden Crimes gra typu point and click
    Temple Run 2 gra zręcznościowa
    Pixel Dungeon roguelike
    Guess The Song gra polegająca na zgadywaniu piosenek
    Sonic Dash podobne do Temple Run 2, ale bohaterem są bohaterowie popularnej kreskówki Segi
    Liquid Bear muzyka online, posiada utwory przechowywane w VK; idealnie synchronizuje się z last efę


Nie podaję popularnych, bo tamte każdy zna. To moja częściowa lista odkryć. :)





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Aplikacje i gry na androida
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-02-03, 20:06   

Fajny temat! ;) Ostatnio szukałam różnych gier i aplikacji na mój telefon, ale koniec końców korzystam tylko z kilku, bo boję się, że wszystko na raz spowolni komórkę...

Gry:
2048 (już wcześniej wymienione).
The Tower - Budowanie wieży poprzez ustawianie bloków jeden na drugim w odpowiednim czasie.
Pou - myślę, że wszystkim znane... Wypasiona wersja starego tamagoczi.
Circle - sterowanie kółkiem w taki sposób, by jego brzeg nie dotknął linii, wzdłuż której się porusza.

Aplikacje:
Jak dojadę - rozkład komunikacji miejskiej w większych miastach.
Tłumacz - typowy tłumacz języków obcych.
Aviary - program do przerabiania zdjęć.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Aplikacje i gry na androida
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-03, 21:57   

M.in.:

- Alchemy - kombinacje na temat wytwarzania różnych substancji, przedmiotów, zaczynając od najprostszych jak ogień, deszcz, błoto po coraz trudniejsze.

- Logo Quiz - odgadywanie znaków firmowych marek z całego świata.

- Endomondo - aplikacja do uprawiania sportu
- WhatsApp - komunikator
- Cartoon Camera - aplikacja do zdjęć

Ella napisał/a:
Pou

Strasznie zżerał moją baterię, mimo wyłączenia wszelkich powiadomień od niego, dlatego w końcu go usunęłam. :P

antymon napisał/a:
2. E-Codes Free

Właśnie sobie zainstalowałam, dzięki! (:




 
 
Aplikacje i gry na androida
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-02-05, 04:14   

Adriaen napisał/a:
ColorDict ze słownikami (mam kilkanaście - sprawdzają się w każdej sytuacji)

Czy te słowniki mają również zapisy fonetyczne (najlepiej z angielskim brytyjskim)? Od kilku tygodni próbuję właśnie taki słownik znaleźć, ale albo nie mają wcale takich zapisów, albo tylko przy niektórych słowach, albo są błędne. A jedyny dobry słownik, który dorwałam, po 30 dniach odmówił współpracy i zażądał dopłaty. :ech:

Ella napisał/a:
Pou

Matko, ile ja czasu temu poświęciłam parę lat temu. :D


Od siebie mogę dorzucić jedyną grę, w którą teraz gram oprócz wymienionych już 99 Bricks:
MyKoala - mój absolutny hit, dzięki tej grze zaliczam wszystkie kolokwia z języków. Gra jest bardzo podobna do Pou, tyle że zarabiamy pieniądze ucząc się słówek. Można korzystać z istniejących już słowników (poziomy są naprawdę zróżnicowane, dla każdego coś się znajdzie), można też stworzyć swój własny słownik, a nawet go udostępnić innym. Jest mnóstwo języków do wyboru, jest też opcja wzięcia udziału w pojedynku z innymi użytkownikami.




Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-02-05, 08:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aplikacje i gry na androida
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-02-05, 10:14   

Cytat:
Czy te słowniki mają również zapisy fonetyczne (najlepiej z angielskim brytyjskim)? Od kilku tygodni próbuję właśnie taki słownik znaleźć, ale albo nie mają wcale takich zapisów, albo tylko przy niektórych słowach, albo są błędne. A jedyny dobry słownik, który dorwałam, po 30 dniach odmówił współpracy i zażądał dopłaty. :ech:


Zapomniałam o nim, mam dodatkowo zainstalowanego MoonReader'a - mogę czytać e-booki w języku angielskim i bezpośrednio w tekście sprawdzać znaczenie słówek/podkreślać je. Potem słówka których nie znam wrzucam do Anki.

Jeśli chodzi o fiszki to chwalę sobie również te z Czterech Głów.

Tak, ColorDict ma zapisy fonetyczne, dodatkowo można znaleźć wyrażenia frazowe.




Este blestemata
 
 
Aplikacje i gry na androida
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-02-05, 10:18   

Coś dla fanów azjatyckich klimatów. Arirang TV czyli puls Azji w twoim telefonie.
Cytat:
Asia Heartbeat arirang, Arirang TV is a public service agency that spreads the uniqueness of Korea to the world through cutting-edge broadcasting mediums.




Disqualified as a human being.
 
 
Aplikacje i gry na androida
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-02-05, 12:29   

Vanilla, tak, mają!

Tutaj baza słowników: http://forum.android.com....-offline-16904/ ;)

Idiomy, wymowa, Thesaurus też jest. :>

Mam też Oxfordzki Advanced Learner's (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.slovoed.oald) jak byś chciała, to daj znać. ;)





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Aplikacje i gry na androida
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-02-05, 21:00   

Adriaen, dziękuję! :love:

Adriaen napisał/a:
Mam też Oxfordzki Advanced Learner's (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.slovoed.oald) jak byś chciała, to daj znać.

Przyda się. :3




 
 
Aplikacje i gry na androida
dyingsooul 



Wiek: 26
Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 211
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-02-07, 18:16   

Więc oprócz tych popularnych aplikacji typu facebook, twitter, tumblr czy snapchat, mam:
Tłumacz, ten zwykły, tłumacz google, przydaje się,
Plan lekcji - idealny jak dla mnie, mam wszystko na jednym widżecie, jeśli chcę to odlicza mi czas do końca lekcji, ideał!
e-dziennik, póki chodzę do szkoły aplikacja dość przydatna, mam włączone powiadomienia, więc przy każdej dodanej ocenie, nieobecności nauczyciela - mam to w telefonie.
Insta Square Maker - Zamiast "Instasize", do obróbki zdjęć.

Z gier mam jedynie kilka z serii "Candy Crush Saga" i kilka podanych już wyżej ;)




„Powiem wam jakie to ma znaczenie. Absolutnie żadnego! Nadzieja i modlitwy to strata czasu. Znajdziemy Sophie całą i zdrową. Czy tylko ja tu wyznaję filozofię zen? Dobry Boże…”
~ Daryl Dixon (The Walking Dead)
 
 
 
Aplikacje i gry na androida
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-08, 21:41   

Ja lubię Dragons World. :D



 
 
Aplikacje i gry na androida
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-02-08, 23:29   

Z gier to polecam Amateur Surgeon 3, strasznie wciąga!



 
 
 
Aplikacje i gry na androida
roko 



Wiek: 45
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 96
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2015-08-16, 01:13   

Z programów RSO i NaviExpert.
Pierwszy to wszelkie ostrzeżenia z wojewódzkich centrów zarządzania kryzysowego. Od drogowych przez meteorologiczne, a na turystycznych kończąc.
Naviexpert to niestety płatna, ale chyba najdokładniejsza nawigacja drogowa. Dane aktualizowane są online, więc żadne roboty drogowe i inne utrudnienia nas nie zaskoczą.




”Don’t depend too much on anyone in this world because even your own shadow leaves you when you are in darkness.”
Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2015-08-18, 12:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Aplikacje i gry na androida
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-27, 01:10   

Fallout Shelter, Plague Inc.



 
 
Aplikacje i gry na androida
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 15