Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Strona "raźniej z nami" prośba o pomoc
Autor Wiadomość
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-02-22, 16:24   

korba napisał/a:
Czy ktoś zastanawia się nad tym by coś napisać, opowiedzieć? Nie wiem czy to w ogóle dobry pomysł, czy ktokolwiek będzie chciał pomóc i się przyczynić...


Myślę, że w nadchodzącym tygodniu dostaniesz coś ode mnie. ;)




Disqualified as a human being.
 
 
Strona "raźniej z nami" prośba o pomoc
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-02-22, 17:00   

Hej. Wysłałam na email moją historię. Co prawda nie zastosowałam się dokładnie do pytań pomoczniczych, bo bardziej opisałam ostatnie lata swojego życia, ale wydaje mi się że jest tam na tyle, żeby osoby które mają problemy podobne do moich nie popełniały tego błędu co ja.



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Strona "raźniej z nami" prośba o pomoc
Kissa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-23, 19:47   

korba, wybacz, że nie wysłałam Ci mojej obiecanej historii. Zrobię to w najbliższym czasie. Co do dwubiegunówki wpadłam na pewien pomysł. Zaczęłam prowadzić dziennik, w którym dokumentuję to co się ze mną dzieje. Myślę, że będziesz miała z tego wspaniały materiał, lepiej niż z pierwszej ręki ;) Inaczej się pisze od razu na bieżąco co się dzieje, a inaczej po pewnym czasie. Tylko to niestety musi potrwać.



Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2015-02-23, 19:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Strona "raźniej z nami" prośba o pomoc
korba 



Dołączyła: 21 Cze 2011
Posty: 224
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-02-24, 10:38   

Cirnella i Lenka dziękuje za historię! wpisy zostały wstawione i zaktualizowane na stronie :) Z niecierpliwością czekam na kolejne historie!


<<< Dodano: 2015-03-06, 16:24 >>>


Jakieś zdanie, opinie, sugestie przychodzą Wam do głowy? :) Widzę kilkaset odsłon wątku ale mało kto dzieli się przemyśleniami, a dla mnie jest to na wagę złota :)




 
 
Strona "raźniej z nami" prośba o pomoc
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-03-14, 21:55   

Jest taka możliwość, żebym dostała link do tej strony? :)



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Strona "raźniej z nami" prośba o pomoc
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-14, 22:10   

Cirnellé, http://razniejznami.pl/




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Strona "raźniej z nami" prośba o pomoc
korba 



Dołączyła: 21 Cze 2011
Posty: 224
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-08-10, 16:00   

Na studiach napisałam pracę licencjacką na temat autoagresji gdzie przeprowadziłam wywiady z osobami autoagresywnymi. Pomyślałam, że warto by było przerobić tą prace na książkę o autoagresji gdzie byłaby teoria, pomoc i terapia osób z problemem aa no i kwintesencją całej pracy to wywiady z osobami okaleczającymi się. Zastanawiam się w związku z tym czy nie znalazłyby się osoby, które zgodziłyby się na przeprowadzenie wywiadu, który później opracuję i umieszczę w książce. Co myślicie o tym? Zainteresowanym mogę wysłać jeden z wywiadów który był w pracy lic byście wiedzieli o czym mówię.

Zastanawiam się też nad waszymi opiniami czy takiego typu książka jest potrzebna i przydatna?

Czy jest sens opowiadania mojej i waszej historii innym by mogli zrozumieć czym jest autoagresja w życiu a nie tylko z teorii (która i tak jest niewielu znana)?

Z moich obserwacji wynika, że wiedza ludzi na temat autoagresji jest niewielka lub żadna, poza tym nie spotkałam się jeszcze z książka o tej tematyce która byłaby ludzka i oddawała całą plejadę uczuć i myśli towarzyszącym samookaleczeniu się.




 
 
Strona "raźniej z nami" prośba o pomoc
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-10, 18:24   

korba napisał/a:
Zastanawiam się też nad waszymi opiniami czy takiego typu książka jest potrzebna i przydatna?

Uważam, że tak. Każde uświadamianie jest warte starań.




 
 
Strona "raźniej z nami" prośba o pomoc
Rainbow 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-08-10, 19:23   

korba, z chęcią bym przeczytała taką książkę ;)



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Strona "raźniej z nami" prośba o pomoc
korba 



Dołączyła: 21 Cze 2011
Posty: 224
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-08-10, 19:31   

Chochlik napisał/a:
korba napisał/a:
Zastanawiam się też nad waszymi opiniami czy takiego typu książka jest potrzebna i przydatna?

Uważam, że tak. Każde uświadamianie jest warte starań.


Dziękuję za Twoją opinię, jest ona dla mnie cenna :)

Cytat:
korba, z chęcią bym przeczytała taką książkę ;)


Ciesze się! Jak napiszę i ktoś ją WYDA to wtedy będziesz mogła przeczytać taką książkę :) Problem jednak w tym, że potrzebuje historii, najlepiej w formie wywiadów, ponieważ najlepiej oddają istotę tego problemu. Nie wiem skąd mam wziąć te kilka osób: myślę, że musi być minimum 6-7 wywiadów (2 już mam).

Gdyby tak płynąć marzeniami chciałabym przeprowadzić też wywiady z osobami z najbliższego grona osoby autoagresywnej by zobaczyć inny punkt widzenia. Jednakże, to wydaje się jeszcze trudniejsze niż znalezienie osób okaleczających się... :shock:




 
 
Strona "raźniej z nami" prośba o pomoc
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5678
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-08-11, 14:46   

korba, mogłabym wziąć udział w takim wywiadzie. Pomysł ogólnie jest świetny.



:myszka:
 
 
Strona "raźniej z nami" prośba o pomoc
korba 



Dołączyła: 21 Cze 2011
Posty: 224
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-08-11, 17:11   

aga_myszka napisał/a:
korba, mogłabym wziąć udział w takim wywiadzie. Pomysł ogólnie jest świetny.


REWELACJA!!!! Bardzo mnie to cieszy!!! Nie spodziewałam się, że ktoś z "starej gwardii" też będzie chciał mi pomóc :D

Będę miała do Ciebie dodatkową prośbę o ile się zgodzisz i uznasz, że to właściwe: chciałabym dowiedzieć się od Ciebie informacji o misji forum i napisać o nim jako o formie pomocy z autoagresją :)




 
 
Strona "raźniej z nami" prośba o pomoc
Alice Liddell
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-11, 22:00   

korba, pomysł dobry. Mogłabym udzielić wywiadu, jeśli będziesz potrzebować chętnych. ;)



 
 
Strona "raźniej z nami" prośba o pomoc
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5678
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-08-11, 22:46   

korba napisał/a:
Będę miała do Ciebie dodatkową prośbę o ile się zgodzisz i uznasz, że to właściwe: chciałabym dowiedzieć się od Ciebie informacji o misji forum i napisać o nim jako o formie pomocy z autoagresją :)

Skonsultuję to jeszcze z Namiś i Czu, ale myślę, że nie będą miały nic przeciwko. :)




:myszka:
 
 
Strona "raźniej z nami" prośba o pomoc
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-12, 12:13   

korba napisał/a:
Zastanawiam się w związku z tym czy nie znalazłyby się osoby, które zgodziłyby się na przeprowadzenie wywiadu, który później opracuję i umieszczę w książce. Co myślicie o tym? Zainteresowanym mogę wysłać jeden z wywiadów który był w pracy lic byście wiedzieli o czym mówię.

Zastanawiam się też nad waszymi opiniami czy takiego typu książka jest potrzebna i przydatna?

Czy jest sens opowiadania mojej i waszej historii innym by mogli zrozumieć czym jest autoagresja w życiu a nie tylko z teorii (która i tak jest niewielu znana)?

Ja również chętnie mogłabym wziąć udział w czymś takim - i tak, uważam to za świetny pomysł. Jak najbardziej ma to sens.




 
 
Strona "raźniej z nami" prośba o pomoc
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13