Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak minął twój dzień?
Autor Wiadomość
Neverhood 


Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 262
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-06-23, 23:46   

O 18 uwaliłem się na wyro i niespodziewanie przespałem 5 godzin :facepalm:
To co... wracam do łóżka :roll:




 
 
Jak minął twój dzień?
Iroisai 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lut 2014
Posty: 708
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-06-23, 23:59   

Calutki dzień siedzę sama w pokoju przed komputerem. Wstałam o 13. :facepalm: Ogólnie cały dzionek tylko słucham muzyki, co jakiś czas coś zjadłam i tyle. Nic porzytecznego nie zrobiłam...



Odciski naszych palców na życiu innych nigdy nie znikają.
:iso:
 
 
Jak minął twój dzień?
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-06-24, 00:02   

nieAgresywna napisał/a:
Calutki dzień siedzę sama w pokoju przed komputerem. Wstałam o 13. :facepalm: Ogólnie cały dzionek tylko słucham muzyki, co jakiś czas coś zjadłam i tyle. Nic porzytecznego nie zrobiłam...


Właśnie opisałaś całe moje życie. :cry:




 
 
Jak minął twój dzień?
Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-24, 00:05   

Sadist napisał/a:
nieAgresywna napisał/a:
Calutki dzień siedzę sama w pokoju przed komputerem. Wstałam o 13. :facepalm: Ogólnie cały dzionek tylko słucham muzyki, co jakiś czas coś zjadłam i tyle. Nic porzytecznego nie zrobiłam...


Właśnie opisałaś całe moje życie. :cry:

I moje.

A dzień... Czytałam książkę, a później przyjechał ojciec. Posiedziałam z nim chwilę i poszedł. Wypiłam hektolitry herbaty. I wysłałam CV. Nie zrobiłam nic konstruktywnego.




 
 
Jak minął twój dzień?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-24, 08:02   

Astrid, wysłanie CV jest konstruktywne.



 
 
Jak minął twój dzień?
frantic
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-24, 12:50   

Wstałam rano i pojechałam do Opola z chłopakiem zakupić wah-wah i nowe struny. Dziś zamierzam wyczyścić nasze gitary, posprzątać pokój i klatkę mojego szczura. Potem chciałabym pójść na jagody i upiec jagodowe ciasto, a wieczorem jakieś wino na odchamienie się od tego świata. Mam nadzieję, że moje zamiary obrócą się w produktywny dzień.



 
 
Jak minął twój dzień?
Kot
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-27, 15:16   

Zdałem maturę (ach, nie mogę się tym nacieszyć :D ) oraz mam kilka pomysłów dotyczących znalezienia pracy. :drapanie:
Jestem też nieco zmęczony, ale dzień mija, jak na razie, super. :D




 
 
Jak minął twój dzień?
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-07-05, 22:44   

Wstalam kolo 9, lekko ogarnelam mieszkanie (ale naprawde bardzo lekko), pojechalam do biblioteki, na poczte, potem zrobilam zakupy, zdjelam pranie, ktore wyschlo i ugotowalam obiad. To by bylo na tyle mojej aktywnosci, mialam w planie wiecej.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
Ostatnio zmieniony przez 2014-07-06, 09:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jak minął twój dzień?
Pomanita 
Baba



Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1019
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-07-05, 23:09   

Bardzo milutko. Posiedziałam na działce z rodziną, najadłam się niezdrowego żarcia z grilla, potem lodów z Mc Donald's, a zaraz pójdę zrobić sobie kąpiel z bąbelkami :) .



:wałek:

Dobroć można niekiedy znaleźć w środku piekła.
 
 
Jak minął twój dzień?
Fantoma 



Wiek: 30
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 53
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-07-06, 14:49   

Pobudka 5.45, do pracy na ósmą. Po przerwie ok 11.30 ochoczo wróciłam do biureczka i prawie zemdlałam. Dostałam okresu, byłam niewyspana, do tego straszny dziś upał. Do domu więc wróciłam nie po 12, a po niecałych 4 przepracowanych godzinach.

Cóż... Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!




"Poza tym jest szansa, że człowiek będzie w przyszłości umierał w straszliwych męczarniach, więc dobrze być jakby odrobinę przygotowanym (...) i czasami poczuć jakiś trochę ból, nie?"
 
 
 
Jak minął twój dzień?
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-07-06, 19:56   

Najpierw powędrowałam do kościoła, potem obiad, "Uprowadzenie Agaty" połączone z :facepalm: jeszcze nigdy nie miałam takiego problemu z oceną filmu, rozmowa na gadu, lol w miłym towarzystwie, zlamiony po całej linii :D a teraz TOSTY!



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Jak minął twój dzień?
Akurat 
zajebiście, 2/10



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Mar 2014
Posty: 109
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-07-06, 21:33   

Większość dnia komputer i jedzenie. Ale w pewnym momencie spadł deszcz i biegałam sobie w białej sukience i na bosaka. Porównana zostałam, nie wiedzieć czemu, do Zosi z "Pana Tadeusza". A potem dostałam zaproszenie na wesele, co też mnie ucieszyło, bo wesele bardzo lubię. Więc teraz japa mi się cieszy.



złączyć się jednym przyjemnym dreszczem
pochodzić razem nocą po mieście
zimnym zachłysnąć się majem
siedzieć i patrzeć na nasze tramwaje
 
 
Jak minął twój dzień?
Vanilla 


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-07-07, 00:42   

Nic produktywnego dzisiaj nie zrobiłam (jak zawsze zresztą :roll: ), jedynie przeszłam się po zakupy. Mimo tego mam jakoś dziwnie dobry humor.



 
 
Jak minął twój dzień?
Forever Alone 



Wiek: 25
Dołączyła: 02 Lis 2013
Posty: 993
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-07-10, 20:02   

Dzień mi minął sennie i leniwie. :) Zrobiłam sobie zupełnie wolny dzień, wszystkie obowiązki domowe zrzuciłam na barki taty. :D Miałam dziś wyjść do ludzi, ale nie wyszło przez pogodę. :ech: Postanowiłam w zamian nadrobić zaległości na forum i wypowiedzieć się w tematach O, tu mogłabym coś powiedzieć, ale to zaraz... kiedy indziej. No cóż, na Wasze nieszczęście "kiedy indziej" przyszło dziś. :P



:fori:
13.02.2017
 
 
Jak minął twój dzień?
Rainbow 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-07-12, 09:24   

Wczorajszy dzień minął świetnie! Wstałam po 10, mama wyszła do pracy. Napisał do mnie Szymon. Świetny początek dnia. Do 16 leżałam z psem. Potem pojechaliśmy z rodzicami nad morze! :) Po morzu pojechaliśmy do rodziny. Było bardzo fajnie :) ogółem bardzo miły dzień :3


<<< Dodano: 2014-07-19, 11:18 >>>


Wczoraj było świetnie :3 Od 8 do 15 zajmowałam się dzieckiem. Potem leżałam w domu. Po 19 wyszłam na upragniony spacer z Sz. :3 Wróciłam po 22, weszłam na komputer i potem poszłam spać. Tak miło bardzo. :3




Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Jak minął twój dzień?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 12