Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Włosomaniactwo
Autor Wiadomość
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-06-17, 06:54   

agogika, dziękuję :)
Wczoraj odebrałam paczuszkę z olejem rycynowy (wcześniej, zanim zamówiłam, czytałam trochę o oleju, o porowatości włosów i teoretycznie wyszło, że mogę go używać, nie wiem jak w praktyce :D )




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 681
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-07-15, 14:49   

Czy ktoś mógłby polecić mi jakąś odżywkę z prostym składem, która nadałaby się do mycia włosów?

Kilka lat temu myłam włosy takimi odzywkami jak balsam Ms Potters albo różowa Isana, a teraz już chyba są wycofane z produkcji i szukam zamienników :P .




 
 
Włosomaniactwo
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-07-15, 15:10   

Cytat:
Czy ktoś mógłby polecić mi jakąś odżywkę z prostym składem, która nadałaby się do mycia włosów?

Odżywki z firmy O'herbal w rossmanie dostępne, vatika z czarnuszką (stacjonarnie nie wiem gdzie a online na loczek.pl), sylveco balsam myjący z betuiną - używałam go ale ma mocny ziołowy zapach, który psuł mi używanie, praktycznie się nie pieni i jest taki se. Odżywki O'herbal są bardzo fajne, moja ulubiona to wzmacniająca i nawilżająca. A odżywka z Vatika to moja miłość w sumie w każdej postaci, także polecam.




 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2021-07-18, 13:50   

Maze, kurcze, nie wiedziałam, że Isany wycofują, muszę się przyjrzeć jak będę w drogerii. Ja myłam miodową (służyła też do podkładu pod olej :) ). Polecam również O'herbale jak już Jednobarwna wspomniała.

U mnie sprawdzają się jeszcze te dwie, są bardzo wydajne:

https://www.rossmann.pl/P...-ml,221763,8659

https://www.siberica.com....4183013483.html - po niej mam tak cudownie miękkie włosy... :D




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 681
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-07-18, 14:44   

Jednobarwna, WhiteBlankPage., dzięki wielkie dziewczyny, porozgladam się :)

WhiteBlankPage., nie jestem pewna, czy są wycofane - w ogóle nie ma ich w drogeriach do których zaglądam więc tak pomyślałam. Być może to pomyłka :) .




 
 
Włosomaniactwo
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2021-11-11, 02:40   

Który peeling do skóry głowy polecacie? A może jakiś inny?




Ten ostatni to akurat w formie szamponu, ale od jednej osoby słyszałam, że jest spoko.

Sama używałam dwóch. Jeden z nich próbuję dokończyć i ciężko mi to idzie, bo jest dużo drobinek, źle się spłukuje.

Najpierw miałam z Onlybio a teraz z Neboa





 
 
Włosomaniactwo
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-11-11, 10:26   

20września, nie polecam tego z bandi. Nie robi nic. Ostatnio u fryzjera miałam oglądaną skórę głowy pod mikroskopem a dzień wcześniej użyłam tego peelingu. Skóra wyglądała tak jakbym nie używała nigdy peelingu.
Ten z onlybio mam i polecam, bardzo fajnie działa, w połączeniu z oczyszczającym szamponem bardzo fajnie działa. Czuć, że włosy są czyste, skóra głowy jest oczyszczona i bez problemu da się go wypłukać.
Reszty nie używałam to nie wiem.




 
 
Włosomaniactwo
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2021-11-11, 12:21   

Jednobarwna, ja już miałam ten z onlybio i właśnie ciężko mi szło wypłakać te drobinki z włosów + opakowanie się zepsuło. :| Nie wiem czy jakoś pechowo.



 
 
Włosomaniactwo
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-11-11, 12:24   

20września, ja zawsze najpierw coś wypłuczę przy zmywaniu go a potem oczyszczającym szamponem resztę i nigdy nie miałam problemu z tym.
A opakowanie - ja odkręcam tą nakładkę, wyciskam na rękę i wmasowuję, porcjami w skórę głowy. Tak mi wygodniej.




 
 
Włosomaniactwo
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3155
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-11-11, 12:59   

Ja polecam ten:






"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Włosomaniactwo
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-11-12, 19:23   

20września, od jakiegoś czasu używam peelingu Neboa i dobrze oczyszcza skórę głowy.
Używam raz w tygodniu z połączeniem maski do włosów tej firmy i znacząco zmniejszyło mi się wypadanie włosów.
Peelingu Bandi nie polecam, brak zauważanego działania.
Stosowałam jeszcze peeling Pharmaceris, ale też szału nie robił a do tego drobinki trudno się wypłukiwały.




 
 
Włosomaniactwo
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 710
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-09-02, 21:25   

Od ponad pół roku staram się wydobyć skręt. Całkiem nieźle wychodzi. W końcu mam pofalowane włosy i estetycznie mi to nie przeszkadza, a nie jakieś dziwne wywijasy, każdy w swoją stronę. Dodatkowo zajmuje mi to o wiele mniej czasu niż prostowanie.
Próbuje też olejki, mgiełki, by je wygładzić. Okiełznać, ułożyć. Tafla na skręt.




 
 
Włosomaniactwo
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2022-09-03, 16:22   

Arashi, a próbowałaś kosmetyków Cantu? :)



 
 
Włosomaniactwo
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 710
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-09-07, 08:50   

20września, nie, ale już planuję wypróbować przy kolejnych zakupach. :)



 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2022-09-07, 14:16   

U mnie Cantu się akurat nie sprawdziło, szkoda, że nie można jakichś mniejszych próbek kupić (albo można, a ja o tym nie wiem), żeby człowiek nie wywalał w błoto kasy :(

Jedyne co to sprawdziło mi się Cantu avocado. To klasyczne robi mi puch na głowie okrutny, używam jedynie do kremowania lub jako podkład pod olej. :)




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12