Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Włosomaniactwo
Autor Wiadomość
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-20, 11:11   

Ja wcieram minoksydyl 2 %. Hennę zrobiłam wczoraj i mam od razu ładniejsze i gęstsze włosy. Mi przy włosach zalecili też cynk i D3.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Włosomaniactwo
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-21, 13:29   

komarymniepogryzły, ja henny nie chcę, ze względu na plan donacji włosów, choć wiem, że i tak tę długość będę musiała jeszcze ściąć, to i tak wolałam nie ryzykować i położyłam żelową farbę.

Muszę przyznać, że o dziwo po tej dermenie ułożyły mi się fajnie włosy i są całkiem miękkie. Nie brałam na siłownię odżywki i myślałam, że będzie dramat. A jest super.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-24, 14:38   

Zapisałam się na wizytę do... trychologa.
Fryzjerka zasugerowała, że powinnam się zainteresować tematem, bo dermatolodzy często nie mają zbyt dużej wiedzy na ten temat. Mam kilka poważnych objawów, które sugerują głębszy problem z włosami, więc w poniedziałek idę na badanie skóry




 
 
Włosomaniactwo
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-25, 13:05   

Adenium, daj znać jakie wrażenia po wizycie. Byłam na dwóch wizytach u dwóch różnych trychologów i nie trafiłam dobrze. Mam nadzieję, że lepiej trafisz. :)

Kupiłam odżywkę proteinową Anwen i włosy są troche lepsze, ale i tak dużo im jeszcze brakuje. Kupiłam dziś również siemię lniane. Będę nawilżać skórę głowy tym.




„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2069
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-25, 15:39   

A jak sytuacja u Was dziewczęta, jeżeli chodzi o stosowanie Dermeny?



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-05-25, 18:28   

Ja kilka lat temu stosowałam Dermene i zaczęły mi rosnąć włosy a do tego pojawiły się małe baby hair :) . Chyba muszę do niej wrócić, choć bardzo ciężko mi je rozczesać.



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Włosomaniactwo
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-25, 19:02   

WhiteBlankPage., na razie zmian większych nie widzę. Jak leciały, tak lecą, ale dopiero 4 razy umyłam, więc nie spodziewałam się niczego innego. Muszę się znowu zaopatrzyć w biotynę, bo mi się skończyła.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-05-26, 21:55   

Ja za to używam od kilku dni bursztynową wcierkę do włosów z Jantara. Mam nadzieję, że trochę zagęści mi włosy.



:myszka:
 
 
Włosomaniactwo
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-26, 23:50   

Syoss Keratin Hair Perfection -- bardzo zły. 3/4 opakowania powędrowały do kosza. Wracam do Pantene Pro-V.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Włosomaniactwo
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-06-01, 19:57   

Adriaen, nie lubię syossa. Mam wrażenie, że pali mi włosy. Co bym nie użyła z tej firmy.

Ja mam tej zamiar popróbować masek z nafty i oleju rycynowego. Zobaczymy, jakie efekty będą.




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2069
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-06-01, 23:49   

I ja syossa nie cierpię. Ani szamponów, ani farb do włosów (beznadziejne, kolor wypłukiwać się prawie od razu...)

Co do Dermeny - włosy przestały mi tak bardzo wypadać. Kiedy je czeszę, to ze szczotki nie ściągam już garściami włosów.




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Czu 
Bipolar.



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Maj 2019
Posty: 998
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-06-16, 21:45   

Znowu jestem czerwonowłosa. 😁



"Been searching somewhere out there
For what's been missing right here."
LP
:cama:
 
 
Włosomaniactwo
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-27, 17:51   

Po wizycie u specjalisty i badaniu skóry głowy wiem, że mam złą pielęgnację.
Źle myłam włosy, za długo trzymałam je zawinięte w ręcznik, chodziłam spać z mokrymi włosami, olejki nakładałam też na skórę głowy...
Na fatalną kondycję włosów wpłynęła też za duża ilość stresu w życiu i problemy ze snem (chociaż to już uległo poprawie).

Mam 3 razy w tygodniu nakładać peeling na skórę głowy.

I myć głowę zaleconym szamponem:


Dodatkowo łykać cynk, zrobić morfologię i przyjść na kontrolę za 2 miesiące.
Wkrótce ocenię zastosowane leczenie.




 
 
Włosomaniactwo
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-06-30, 19:25   

Adenium, ile kosztowała wizyta?

Po miesiącu stosowania dermeny włosy trochę mniej wypadają, ale nadal lecą, choć już nie aż tak dramatycznie. Tylko najlepsze włosy mam jak najpierw umyję moim eko szamponem, potem Dermeną, a na końcu przelecę odżywką, też eko.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-30, 20:29   

Żurawek, wizyta z badaniem była darmowa. :)
I kontrolna także ma być bezpłatna.




 
 
Włosomaniactwo
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12