Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Włosomaniactwo
Autor Wiadomość
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-17, 20:10   

WhiteBlankPage., ooo widzisz. Mam u siebie Ziko, to następnym razem zamówię tam. Choć wydaje mi się, że stały tam. Nie pomyślałam.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-17, 20:31   

Czy ktoś może farbował włosy henną?




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Włosomaniactwo
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-17, 20:39   

Adriaen, ja 2x i właśnie dziś miałam 3. Jednak kupię dopiero jutro.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Włosomaniactwo
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-05-17, 20:40   

Jak tak piszecie, to też się do Ziko jutro przejdę.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Włosomaniactwo
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-17, 20:47   

Szamanka, przeczytałam tylko, że działa, ale trzeba po nim nakładać odżywkę, bo nie jest super delikatny. I najlepiej ponoć 2-3 minuty tylko na skórze głowy najlepiej zostawić, całej długości nim nie myć. Zastanawiam się, czy nie będę myła najpierw normalnym, a potem nim. Zobaczymy, jak będzie się sprawował.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-17, 20:52   

Żurawek, włosy po tym szamponie nie są delikatne. Stąd moje używanie tej odżywki albo keratyny właśnie.



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-17, 20:53   

WhiteBlankPage., ja mam taką eko odżywkę i bardzo dobrze się spisuje na moich włosach, więc będę jej używać. No i przejeżdżam na koniec lekko olejkiem arganowym potem już suche włosy.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-05-17, 21:17   

Żurawek, chcę wypróbować ten żel od nich:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,16273,dermena-zel-zapobiegajacy-wypadaniu-wlosow.html

A jeżeli chodzi o drożdże to zamiast picia ich, bo mam jakieś wewnętrzne "fuj" to znacie tabletki Drovit?




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Włosomaniactwo
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-17, 21:22   

Szamanka, czytałam sobie o nich wczoraj, ale ponoć są mniej skuteczne. Zawsze warto spróbować. Może się jutro odważę kupić drożdże i je wypić. Piłaś, czy może usiłowałaś pić je na czczo? Czy to nie ma znaczenia?

A ten żel to jak szampon się używa?




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-05-17, 21:31   

Żurawek, bierze się po 4 tabsy dziennie, a drożdże - sam zapach mnie odrzuca. Tabletka łatwiej przejdzie, łykam ich tyle...


A żel to ma specjalny aplikator, którym aplikujesz, wcierasz. Tak mi się wydaje :P , popytam farmaceutki dokładnie, ale można go stosować codziennie z tego co wyczytałam




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Włosomaniactwo
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-18, 11:33   

Szamanka, skusiłam się na Lewitan dzisiaj. Też 4 tabsy. Będę informować na bieżąco, jak się czuję, czy coś działa, choć na to trzeba będzie poczekać.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-05-18, 11:45   

Żurawek napisał/a:
skusiłam się na Lewitan dzisiaj. Też 4 tabsy


Łykałam swojego czasu regularnie przez dłuższy czas drożdze Lewitan. Jeśli chodzi odziałanie - lepsze efekty zauważyłam po gultku z siemienia lnianego i tabsach z pokrzywy. Na mnie w ogóle słabo drożdże działały od zawsze. :<




Disqualified as a human being.
 
 
Włosomaniactwo
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-19, 21:25   

Mustela Nivalis, pokrzywę też kiedyś, co prawda piłam i wcierałam, ale chyba mój brak systematyczności spowodował, że znacznych zmian nie zaobserwowałam.

Właśnie wyszłam z łazienki i zobaczyłam dopiero przy ciemnych włosach jak mi lecą. Wystarczy strumień wody i leci tego od cholery, wygładzenie ręką - cała ręka we włosach. Zaaplikowałam pierwszy raz ten szampon, potem przeleciałam moją odżywką. Wzięłam Lewitan pierwszy raz. Mam nadzieję, że będę systematyczna i będą efekty, bo jak nie to rzucę się na Loxon (swoją drogą jest teraz Loxon max i jest 5%). A jak to nie pomoże to już nie wiem.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-05-19, 22:32   

Żurawek, często leki od psychiatry mają w skutkach ubocznych wypadanie włosów, mi garściami wypadają i żadne suplementy nie działają.



 
 
Włosomaniactwo
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-19, 22:46   

Jednobarwna, oczywiście i to od nich właśnie mi tak lecą. Ale mam nadzieję, że coś chociaż drgnie, bo o odstawieniu leków to ja mogę ewentualnie tylko pomarzyć. Biorę jeszcze dodatkowo biotynę, tak mi się przypomniało.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12