Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Włosomaniactwo
Autor Wiadomość
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-16, 17:23   

Szamanka, no chcę je obciąć. Ale wciąż koloru dużo zostaje. Dlatego się zastanawiam. Odrost ma już jakieś 4 cm, razem z ostatnim dużo ciemniejszym farbowaniem 8 cm. No ale aż tak krótko się nie zetnę.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-16, 17:40   

Droższy nie, ale szamponu używam:

i polecam.

Najtaniej w aptece ziko znalazłam. Mała pojemność, ale bardzo wydajny. Mam też odżywkę.




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-05-16, 19:57   

Żurawek, miałam na myśli właśnie cięcie pixie. Ale podejrzewałam, że nie o to Ci chodzi. A szkoda, bo takie, dobrze zrobione cięcie z ładnie wykoczykowanymi uszami... <3
Doooobra, bo będzie żem podjudzacz :P

P.S.
Ja sobie dałam bana na oglądanie zdjęć pixie, bo zaraz bym do fryzjera poleciała. Kocham to cięcie, ale nie jest mi w nim za dobrze. :< ... podobno.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Włosomaniactwo
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-16, 20:06   

Szamanka, o jaaa. No właśnie ja mam nadal zbyt pulchną twarz do tego. Muszę mieć włosy wokół twarzy, wtedy aż tak się nie rzuca w oczy, że nadal mam pulchną twarz. Poza tym mój facet byłby niepocieszony. A chodziło za mną takie cięcie. A kolczyków jeszcze nie mam. :<

WhiteBlankPage., i jak działa?

Używam (sporadycznie, bo mam problem z regularnością) sesę. Ale zapach mi przeszkadza... Czytałam, że efekty potrafią być bardzo dobre, no i moje włosy po całej nocy z sesą na głowie faktycznie były milsze.

Polecacie jakiś ręcznik do włosów?




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-05-16, 20:10   

Żurawek, siostro ma :żółwik:
No ja też właśnie ze względu na lubego nie ścinam. :cry2: tak bardzo zniewolona x|




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Włosomaniactwo
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-16, 20:19   

Szamanka, haha. Miałam kiedyś nieco dłuższe, ale podobnie ścięte włosy, przed liceum ścięłam. Mogę wrzucić w swoim temacie zdjęcie. :P



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-16, 20:38   

Żurawek, mi ogólnie mega wypadają włosy. Garściami. Jedno przeczesanie i szczotka do czyszczenia. Kiedyś jak używałam to faktycznie przestały wypadać, to znaczy zdecydowanie mniej, ale nie myłam nim regularnie. Ostatnio sobie kupiłam i myłam wczoraj pierwszy raz. Postaram się teraz myć tylko tym + odżywka. Choć odżywki codziennie nie używam.
Znajoma z pracy z kolei po ciąży miała mega problem z wypadaniem. Zaczęła używać i w tej chwili przy czole odrastają jej nowe włosy nawet. :D i nie wypadają oczywiście.




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-16, 20:48   

WhiteBlankPage., o, to super. Szukam właśnie czegoś takiego. Moje włosy też tak lecą, że boję się, że wyłysieję. Cała szczotka włosów. Normalnie kulka mieszcząca się w garści. Brrr. Spróbuję tego specyfiku.
Czymś konkretnym czyścisz szczotkę? Jakiej używasz?




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-16, 20:50   

Żurawek, a jak ta sesa Ci się sprawdza?

Ostatnio mam mega suche włosy, nie mogę normalnie przeczeszać tak się plączą, że ich dużo po prostu wyrywam. Nie wiem jak temu zaradzić, odźywki niewiele pomagają.




„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Włosomaniactwo
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-16, 20:53   

komarymniepogryzły, no właśnie chyba dzisiaj sobie ją aaplikuję. Jak stosowałam, to może włosy nie przestały wypadać, prawdopodobnie za krótko i nieregularnie ją stosowałam. Natomiast włosy ładnie się błyszczały, były takie milutkie w dotyku.

Co do suchych włosów to poszukaj produktów bez SLS i SLES. Spróbuj. Może podziała.


<<< Dodano: 2019-05-17, 14:40 >>>


WhiteBlankPage., kupiłam ten szampon. Ciekawa jestem, jak będzie działał. Oby pojawiły się baby hair. Pragnę ich. <3




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-17, 15:51   

Żurawek, za ile i gdzie kupowałaś? :) Odżywka do tego też jest całkiem niezła, bo faktycznie ułatwia rozczesywanie po szamponie. Ale ja używam albo tej odżywki własnie:



albo zazwyczaj, a właściwie najczęściej:







Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-17, 15:54   

WhiteBlankPage., w Rossmannie za jakieś 30 zł. Kupiłam na razie szampon, bo odżywkę mam dobrą. No i teraz, z moją długością nie powinno być problemu z rozczesywaniem. Jestem ciekawa, jak zadziała.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-17, 15:57   

Żurawek, no, w Rossmannie mega drogo jest. :( W Ziko najtaniej :) Na działanie oczywiście troszkę trzeba poczekać i oszczędnie stosuj, naprawdę się później nieźle pieni :)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-17, 15:58   

WhiteBlankPage., za ile kupiłaś w Ziko?



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-17, 16:06   

Żurawek, 18zł. :) Zamawiałam w necie, ale odbierałam po prostu w aptece Ziko, żeby nie płacić za przesyłkę. :) O tutaj.



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11