Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Włosomaniactwo
Autor Wiadomość
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2020-03-28, 19:14   

Macie jakieś porady dla włosów, które są aktualnie suche, ale za to przetłuszczają się jak szalone?( Mam niedoczynność tarczycy, więc pewnie przez to. ) Na dodatek nie lubią żadnych odżywek i masek, buntują się po nich. Słyszałam, że fajna jest babuszka agafia i banfi.
Myślałam też o OMO ale wydaje mi się skomplikowane no i nie mam możliwości kupienia stosu kolorowych buteleczek za bajońskie sumy, które na dodatek mogą się nie sprawdzić :(




Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Włosomaniactwo
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-03-30, 01:14   

księżycowa, czemu za bajońskie sumy? Próbowałam metody OMO i jest naprawdę bardzo fajna, nigdy nie miałam takich ładnych włosów. I wbrew pozorom nie wydawałam dużo pieniędzy - wbrew przeciwnie, zaczęłam od praktycznie najtańszych odżywek w miarę dobrym składem z najbliżej drogerii. Wszystko tylko polega na tym, żebyś była konsekwentna w tym co i jak robisz i uważnie obserwowała, co Twoje włosy lubią i co im służy - a co nie. :)



17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Włosomaniactwo
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2020-03-30, 01:25   

pan_da napisał/a:
czemu za bajońskie sumy?

mam otwarte psikadełka do włosów kilka razy użyte, bo po nich moje włosy sie nie nadają do życia :(

pan_da napisał/a:
Próbowałam metody OMO i jest naprawdę bardzo fajna, nigdy nie miałam takich ładnych włosów.

Właśnie słyszałam dużo dobrych opinii, nie mam kręconych włosów, ale na każde podobno działa fajnie.

pan_da napisał/a:
najtańszych odżywek

Problem w tym, że one żadnych nie chcą, są wtedy ciężkie, spuszone, nie układają się i jest z nimi nie tak dosłownie wszystko. Jedyne po czym wyglądały ostatnio lepiej to śmietana. Znalazłam gdzieś w necie w domowych spososbach na włosy, że nawilża i pomogło, były jakiś czas ładne po kilku takich zabiegach. Za to miód to kolejna porażka, reakcja włosów jak na odżywki, nie i koniec.
Dlatego ciekawi mnie, czy ktoś też ma włosy, które chcą radzić sobie same, ale coś średnio im to wychodzi...




Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Włosomaniactwo
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-03-30, 01:31   

księżycowa, zwracasz uwagę na składy produktów? Nie jestem oczywiście nie wiadomo jaką ekspertką, ale o włosach przeczytałam już większość blogów włosowych i sama dużo zmieniłam w pielęgnacji. Może zacznij na przykład od tego wpisu:

http://mfairhaircare.blog...buja-wosy.html#

Tak jak dziewczyna napisała, trzeba próbować i szukać, cały czas szukać. :)




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Włosomaniactwo
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2020-04-11, 08:06   

Ponoć po świętach mają ruszyć salony fryzjerskie.
Ja wszyscy ruszą to może do maja uda mi się jakiś termin zaklepać.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Włosomaniactwo
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-18, 11:02   

Co myślicie o skrzypie w tabletkach? Tego torebkowego od dawna nie mogę dorwać. :---(



 
 
Włosomaniactwo
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-04-18, 17:14   

krzywdaurojona, na stronie pantabletka masz szczegółowy opis wszystkich popularnych preparatów ze skrzypem. Koleś fajnie wszystko wyjaśnia i opisuje, każdy lek. Gdyby nie on mój portfel byłby bardzo chudy.



 
 
Włosomaniactwo
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-18, 20:42   

Jednobarwna, o, dziękuje!



 
 
Włosomaniactwo
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2020-04-20, 01:02   

pan_da napisał/a:
księżycowa, zwracasz uwagę na składy produktów? Nie jestem oczywiście nie wiadomo jaką ekspertką, ale o włosach przeczytałam już większość blogów włosowych i sama dużo zmieniłam w pielęgnacji. Może zacznij na przykład od tego wpisu:

Dziękuję za link, przeczytałam :*
O ile w pielęgnacja twarzy jakoś to idzie, cera w końcu mi się poprawiła, tak z włosami to dla mnie chińszczyzna totalna. Sporo czytam i oglądam, ale w praktyce nie wychodzi. Nie rozumiem tego. Cerę ogarniam, ale włosów nie. Zaostrzyły mi się problemy z tarczycą i są tak suche, że chce mi się płakać przy każdym myciu. Nigdy nie miałam czegoś takiego. Na dodatek przy myciu robi się z nich totalny kołtun i zaczęły wypadać. Naczytałam się o drożdżach, chcę jutro ruszyć z maską drożdżową. Czy ktoś z Was może pije drożdże? Warto się do tego przekonać?




Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Włosomaniactwo
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2020-05-03, 11:58   

Znacie jakieś sprawdzone sposoby na szybszy porost włosów ? Wcierki? Coś takiego sprawdzonego. :) Ostatnio zaopatrzyłam się w jakieś tabsy z apteki, ale nawet nie wiem czy są ok i czy będą działać.



 
 
Włosomaniactwo
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-05-03, 16:53   

20września, kiedyś piłam rozcieńczone wodą drożdże, ale ile w tym prawdy że drożdże działają, to Ci nie powiem. Za szybko znudziło mnie zapuszczanie włosów i chyba je ścięłam. :facepalm:



 
 
Włosomaniactwo
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-05-03, 18:02   

20września, mi po tabletkach drożdżowych faktycznie szybciej rosły, ale podobno działa też jantar wcierka.
Chociaż jak przestałam myśleć o zapuszczaniu włosów to wtedy faktycznie mi magicznie urosły, tylko długo nie ścinałam, eksperymentowałam z farbami z drogerii i musiałam ściąć z włosów do pasa na takie do ramion :D




 
 
Włosomaniactwo
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2020-05-03, 18:13   

20września, ja też polecam wcierkę z Jantara.



:myszka:
 
 
Włosomaniactwo
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-12, 08:28   

Używał ktoś kallosa (jeśli tak to jakiego)? Chcę sobie kupić dla testów, myślę nad tym bananowym jak będzie.



 
 
Włosomaniactwo
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-05-16, 17:51   

Ogólnie miałam kilka kallosów i nie jestem fanką. Bodajże jedwab, keratyna i aloes albo algi. Niewiele mi robiły dobrego, lepsze efekty dawała rossmanowska Alterra albo już wcześniej wspomniany Garnier Hair Food (mam bananowego). Tego drugiego używam obecnie codziennie na końcówki i w końcu po latach testowania różnych specyfików udało mi się wydobyć/wspomóc naturalny skręt włosów bez obciążenia. Kto by pomyślał, bo nie ja. :lol:



Disqualified as a human being.
 
 
Włosomaniactwo
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11