Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Izolacja
Autor Wiadomość
Okularnik 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2023
Posty: 109
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2023-05-02, 22:14   

Sweden napisał/a:
Okularnik, jeszcze ma, nie jest powiedziane, że zawsze je będzie miała jeśli konsekwentnie będzie ich odmawiała. Później zwykle trzeba zrobić jeszcze trudniejszy krok i samemu wyjść z ukrycia...


Dlatego być może warto korzystać z takiej okazji do przełamania izolacji, jaką miała Iroisai, .
Ja takiej okazji nigdy nie miałem, nigdy sam się też nie izolowałem od nikogo.




 
 
Izolacja
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1088
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-05-03, 08:59   

Okularnik napisał/a:
Dlatego być może warto korzystać z takiej okazji do przełamania izolacji, jaką miała Iroisai, .

Gdyby to byłoby takie łatwe, to już dawno sam przełamałbyś swoją izolację i umiał w relacje międzyludzkie.




 
 
Izolacja
Okularnik 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2023
Posty: 109
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2023-05-03, 11:58   

Sweden napisał/a:
Okularnik napisał/a:
Dlatego być może warto korzystać z takiej okazji do przełamania izolacji, jaką miała Iroisai, .

Gdyby to byłoby takie łatwe, to już dawno sam przełamałbyś swoją izolację i umiał w relacje międzyludzkie.


Nie mam pojęcia, co znaczy "umieć w relacje". Ludzie nie wchodzą ze mną w relacje, gdyż nie mam im literalnie NIC do zaoferowania. Każda relacja międzyludzka, pomijając relację rodzica z dzieckiem, ma charakter transakcyjny. Ja zaś nie mam nikomu nic do zaoferowania, przeto nikt ze mną w takie relacje nie wchodzi.




 
 
Izolacja
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1088
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-05-03, 13:26   

Okularnik, i koło się zamyka, więc można uznać, że Ci to tak pasuje. Nie wnikam kolejny raz. Na forum jest bardzo dużo tematów, w których możesz nawiązać rozmowę lub okazać komuś wsparcie w jego trudnościach. Tym są także relacje. Jeśli nie masz nic (czas, zainteresowanie, rozmowę, wsparcie, czy choćby dział gier i zabaw forumowych) do zaoferowania to tak, nie ma o czym pisać.



 
 
Izolacja
Okularnik 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2023
Posty: 109
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2023-05-03, 16:41   

Sweden napisał/a:
Okularnik, i koło się zamyka, więc można uznać, że Ci to tak pasuje. Nie wnikam kolejny raz. Na forum jest bardzo dużo tematów, w których możesz nawiązać rozmowę lub okazać komuś wsparcie w jego trudnościach. Tym są także relacje. Jeśli nie masz nic (czas, zainteresowanie, rozmowę, wsparcie, czy choćby dział gier i zabaw forumowych) do zaoferowania to tak, nie ma o czym pisać.


Brakuje mi doświadczenia w relacjach z innymi ludźmi, a czas mam tylko w dni wolne od pracy
Nie wypowiadam się w tematach poważnych problemach, zaburzeniach psychicznych, bo ze swoimi sobie nie poradziłbym bez leków. Każdemu mogę doradzać jedynie leczenie psychiatryczne.




 
 
Izolacja
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3503
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-05-03, 21:13   

Okularnik, próbowałeś terapii grupowej? Może nie jest to miejsce do szukania znajomych, ale do ćwiczenia interakcji międzyludzkich jak najbardziej.



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Izolacja
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1747
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-05-22, 21:45   

chiroptera napisał/a:
próbowałeś terapii grupowej
Taka moja dygresja, że tęsknię za terapią grupową. Były to specyficzne relacje, ale była to fajna przestrzeń do przyjrzenia się sobie.



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Izolacja
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2023-06-11, 17:11   

chiroptera napisał/a:
Okularnik, próbowałeś terapii grupowej? Może nie jest to miejsce do szukania znajomych, ale do ćwiczenia interakcji międzyludzkich jak najbardziej.

Tylko, żeby Okularnik, się nie nastawił, że po niej zmieni szkła na różowe - Ja mam z grupową złe doświadczenia. I zdecydowanie powód był tylko we mnie - negatywne nastawienie do niej. Ja to wszędzie do znudzenia powtarzam - terapii trzeba chcieć.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Izolacja
Okularnik 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2023
Posty: 109
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2023-06-19, 01:48   

Postaram się dziś zapisać na taką terapię.



 
 
Izolacja
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1868
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2023-06-19, 08:51   

Okularnik, super. Mądra decyzja.



 
 
Izolacja
Okularnik 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2023
Posty: 109
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2023-06-19, 16:13   

takajakinne napisał/a:
Okularnik, super. Mądra decyzja.


Dziękuję Ci za te słowa, moja bogini!




 
 
Izolacja
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11