Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Izolacja
Autor Wiadomość
Partyzant 


Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 106
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-12-11, 08:24   Izolacja

Od jakiegoś czasu izoluję się od ludzi. Wolę siedzieć w kącie ze słuchawkami, niż śmiać się z byle głupot.Gdy ktoś mnie o coś zapyta odpowiadam "tak". "nie", "sp*******j", ewentualnie odpowiadam, ale krótko. Rozmawiam tylko z rodzicami, dziewczyną, przyjaciółką i ewentualnie nauczycielami. Ma ktoś z Was tak? Że macie dość tej fałszywej ferajny i zostajecie w swoim świecie?



 
 
Izolacja
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-11, 09:00   

Jasne, że tak :)
Przynajmniej tak miałem, kiedy byłem w twoim wieku. Z czasem masz wybór - to ty decydujesz o tym, kogo poznajesz i z kim chcesz utrzymywać kontakty, a nie system komputerowy, który losowa wybiera ci osoby do klasy. Później utrzymujesz kontakty tylko z tymi ludźmi, którzy są dla ciebie ważni. Oczywiście jest ich mniej, ale są dla ciebie bardziej wartościowi.




 
 
Izolacja
Raira 



Wiek: 25
Dołączyła: 30 Lis 2014
Posty: 29
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-12-11, 11:59   

Mam tak średnio raz-dwa w miesiącu, że nie chce iść o szkoły, wyjść do ludzi. Nawet dziś przeżywam istne piekło w domu jak i ze strony ukochanej bo nie poszłam do szkoły...



Nawet my najmłodsi mamy za sobą przeżycia zbyt ciężkie dla niejednego dorosłego.
"Nikt nie ma prawa ich osądzać. Każdy zna ogrom swego cierpienia i tylko on sam może ocenić, czy jego życie ma sens czy nie."
 
 
Izolacja
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-11, 17:55   

Cały czas izolatka... Izoluje się, unikam, zamykam się w sobie... O na forum rozgadany, a w realu uciekam... Ale nie dziwota. Spaprane życie...



 
 
Izolacja
Edgar 



Wiek: 34
Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 123
Skąd: świat

Wysłany: 2014-12-11, 18:14   

„…Samotność to taka straszna trwoga…”, ale jakże gorzko urocza. Samotne myśli najpiękniej wirują. Wykrystalizuj swoją osobowość. Jestem zdania, iż jest ona potrzebna absolutnie każdemu ale tylko na określony czas. Kiedy masz bagaż życiowy zaczynasz w chwilach bycia sam na sam, docierać do wnętrza osobowości. Przestajesz być uzależniony od bycia z drugim człowiekiem co staje się zaletą, bo rozwijasz siebie by być z kimś ale nie czujesz się w swoim ciele jak ćpun potrzebujący bardzo często obecności drugiej osoby, co kształtuje charakter.
Pustka, którą możesz zagospodarować albo napawać się jej niczym nieograniczonym pięknem.




 
 
Izolacja
PersonaNonGrata 


Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 115
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-12-12, 15:49   

Adrienex112, miałem dokładnie tak samo w gimnazjum [niestety z przymusu] oraz w szkole średniej [pozostała skaza po poprzedniej szkole]. Nigdy nie czułem się w klasie jak część tejże grupy, zawsze byłem traktowany inaczej, jak intruz, no po prostu persona non grata :D W wyniku tych kilku lat nauczyłem się żyć z minimalnym kontaktem z ludźmi. Nie mogę raczej powiedzieć że w ogóle bez ludzi da się żyć, ale bez życia towarzyskiego już tak. Dobrze że trafiłem na to forum w sumie...



 
 
Izolacja
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-13, 01:56   

Od dziecka bez towarzystwa, sama w kącie... Teraz? Nie chodzę do szkoły. Nie chce mi się. Mam dużo zaległości. Wcześniej chodziłam w każdy weekend do siostry w odwiedziny. Teraz? Nie chodzę, nie odczuwam takiej potrzeby i mam ją gdzieś. Męczy mnie rozmowa. Obecnie tylko spotykam rodziców, dziadków i braci. Dobrze mi z tym. Kiedyś było źle. Teraz jest dobrze. :3



 
 
Izolacja
Partyzant 


Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 106
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-12-13, 16:45   

PersonaNonGrata napisał/a:
Nigdy nie czułem się w klasie jak część tejże grupy, zawsze byłem traktowany inaczej, jak intruz, no po prostu persona non grata :D

:piwko:




 
 
Izolacja
Iroisai 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lut 2014
Posty: 708
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-13, 19:08   Re: Izolacja

Adrienex112 napisał/a:
Od jakiegoś czasu izoluję się od ludzi. Wolę siedzieć w kącie ze słuchawkami, niż śmiać się z byle głupot. Gdy ktoś mnie o coś zapyta odpowiadam "tak", "nie", ewentualnie odpowiadam, ale krótko. Rozmawiam tylko z rodzicami, nauczycielami. Ma ktoś z Was tak? Że macie dość tej fałszywej ferajny i zostajecie w swoim świecie?

:piątka: Mam tak, jak to napisałeś odkąd pamiętam. Dopisać tam tylko, że rozmawiam jeszcze z siostra i dwiema koleżankami i masz cały obraz moich kontaktów.
Zamykam się w swoim świecie muzyki i to mi wystarcza.




Odciski naszych palców na życiu innych nigdy nie znikają.
:iso:
 
 
Izolacja
Aerolit 



Wiek: 27
Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 128
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-12-15, 19:50   

Ja tak jak ten Pink z albumu ''The Wall''- izoluję się grubym murem od społeczeństwa, które notabene zbudowało mi ten mur.

Zburzenie owego muru byłoby dla mnie śmiertelnie niebezpieczne... zresztą- ja tego nie chcę.




Nad stanami jest i stanów-stan,
Jako wieża nad płaskie domy
Stercząca, w chmury...
 
 
 
Izolacja
Ola7899 



Wiek: 29
Dołączyła: 22 Wrz 2013
Posty: 117
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-12-15, 20:51   

Nienawidzę ludzi, unikam ich jeżeli tylko mogę. Najchętniej schowałabym się gdzieś przed całym światem. Nawet do szpitala byle nie przebywać tutaj. Niestety rodzice zmuszają mnie do chodzenia do szkoły. Czuje sie tam strasznie, mam wrażenie że wszyscy się na mnie patrzą, że obgadują. Później jak wracam to czuje się fatalnie ale nie mam wyjścia i musze wychodzić do świata.



 
 
 
Izolacja
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-16, 10:33   

Myślę, że większość osób na tym forum tak ma. Od dziecka byłam bardzo nieśmiała. W szkole to raczej środowisko izolowało się ode mnie - byłam obiektem pośmiewiska, bo nie malowałam się, nie ubierałam modnie, byłam typową kujonką i w dodatku zbyt nieśmiałą i przestraszoną żeby nie dać się zniszczyć. Do liceum poszłam z czystą kartą, ale po wcześniejszych przeżyciach byłam bardzo nieufna. I tak już zostało. Mam garstkę znajomych, przyjaciół może kilku, a przez ostatni rok z kilkoma osobami zupełnie straciłam kontakt. Ciężko pielęgnować przyjaźnie kiedy leczy się na depresję i nie ma się siły nawet na wstanie z łóżka... A później... nie miałam odwagi pierwsza się odezwać.
Obecnie mam wrażenie, że już prawie nie potrzebuję ludzi, bo i tak mnie nie zrozumieją. Jednej przyjaciółce przestałam w ogóle mówić jak się czuję, bo pewnie miała już tego dość, a poza tym i tak ciągle słyszałam, że przecież ona ma gorzej. Zwierzam się czasami partnerowi, ale coraz rzadziej czuję, że mnie rozumie. To trochę żałosne, ale zaczęłam nawet pisać dziennik, tylko dlatego, że nie chciałam po raz kolejny mu truć jak to znowu jest mi źle...




Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Izolacja
Aerolit 



Wiek: 27
Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 128
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-12-16, 20:24   

kelpia, Ty przynajmniej masz partnera, masz jakiś punkt oparcia... ja nie mam nikogo takiego...



Nad stanami jest i stanów-stan,
Jako wieża nad płaskie domy
Stercząca, w chmury...
 
 
 
Izolacja
Partyzant 


Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 106
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-12-17, 14:22   

Aerolit, to nie zawsze tak jest. Jeśli jesteś osobą która szybko ufa i się przywiązuje, to możesz mieć oparcie w partnerce. Jeśli jednak jesteś osobą która potrzebuje do tego czasu, nawet jeśli będziesz otaczany ludźmi dla których jesteś ważny i tak będziesz się czuł samotny i smutny. Ja się niesety zaliczam do tych drugich, i moja dziewczyna z która jestem ponad rok nie wie nic o tym że się okaleczam, że jestem ciągle samotny, nawet o tym że mam tu konto.



 
 
Izolacja
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-12-19, 14:44   

Partyzant, też złapałam się na tym, że izoluję się od świata. Wolę słuchawki i rysowanie niż spędzanie czasu z rodziną... Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, bo zamykam się w swoim świecie i ludzie tego nie rozumieją...

"Nie wiem", a nie "nwm". Pisownia, literówki, przecinki. // Myszka




Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2014-12-19, 15:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Izolacja
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12