Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gothic style i Castle Party
Autor Wiadomość
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-17, 02:23   Gothic style i Castle Party

Ktoś lubi styl Gothic?
Może był na jakiejś impresie w tym stylu? Castle Party? Dedykowane imprezy w klubach?
Jakieś fajne pomysły na ubiór?

Tylko dwa razy brałem udział w CP. Niestety sytuacja życiowa nie pozwoliła na więcej.




 
 
Gothic style i Castle Party
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-18, 23:03   

Moja znajoma była w tym roku na Castle Party. Mówiła, że to świetna impreza i można poznać masę wspaniałych ludzi.
Aczkolwiek nie jest to coś dla mnie. ;)




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Gothic style i Castle Party
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-11-03, 12:48   

Nie jestem zafascynowana tym stylem, aczkolwiek chętnie wybrałabym się w przyszłości na Castle Party. :)



 
 
Gothic style i Castle Party
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-11-03, 18:20   

W takim razie ja się muszę przyznać - jestem małym goto-metalem, coraz cześciej na emeryturze. Obecnie styl trochę zarzucam, bo i na praktyki nie wolno mi nosić spódnic do labu (taki dziwaczny dress code), a i okazji by wyjśc w pełnej stylizacji coraz mniej. Wstając o 5 nie chce mi się robic pełnego makijażu, nie wychodząc z domu tym bardziej. Swoją drogą jestem na tym etapie, że pewne rzeczy nie wypadają. Tak czy inaczej czerni jestem nadal wierna i glanom. Z wielu rzeczy też wyrosłam, w takim innym znaczeniu- po prostu wiele jest obecnie na mnie za dużych i bez przeszycia nie nadają się do założenia bo lecą mi z tyłka (;
A na CP nie byłam, za to tradycyjnie chodzę na wszystkie koncerty Huntera w Krakowie.




Este blestemata
 
 
Gothic style i Castle Party
StrangeGirl 



Wiek: 32
Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 167
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-26, 10:58   

Ooo, nie widziałam wcześniej tematu, czemuż to?

Ja w 'poprzednim życiu' byłam takim małym gotem :D . Biegałam na czarno ubrana po Wampiriadach i koncertach. Dzięki siostrze 'wpadłam' w te klimaty, ona to już była Gotem przez duże G, zaliczyła kilka razy Castle Party, raz Wave Gothic Treffen. Ja miałam Castle Party w planach tegorocznych, razem ze znajomymi napaliliśmy się strasznie na Deine Lakaien i London After Midnight. To miało być pierwsze moje CP, nie wyszło :cry: .

Sealiah, na których edycjach byłeś? Czyje koncerty widziałeś?




Wariuje się wyłącznie z samotności. Póki jest przy tobie ktoś, kto widzi to, co ty, słyszy to, co ty, nie postradasz zmysłów.
 
 
Gothic style i Castle Party
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-30, 13:52   

StrangeGirl, 2008 i 2010. Najlepsze według mnie występ dali: FAITH AND THE MUSE, BEHEMOTH (widziałem Dodę za kulisami, tłum skandował "pokaż cycki" :D ) THEATRES DES VAMPIRES i oczywiście CLOSTERKELLER. Był tez GOTHICA z japoni, tak niespodziewanie wystąpili, bo w ostatniej chwili stwierdzili, że wpadną zagrać. Ja to tak się bujam między metalem, a gotykiem, chociaż noszę się na czarno to nie sposób powiedzieć po wyglądzie, że gustuje w takich klimatach :)



 
 
Gothic style i Castle Party
StrangeGirl 



Wiek: 32
Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 167
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-30, 22:36   

Behemot to może niekoniecznie, ale Faith And the Muse...oj, posłuchałabym na żywo. Closterkellera oczywiście też, ale ich koncertów akurat kilka już zaliczyłam.

W 2008 grali też Deine Lakaien. Byłeś może? Bo dla tego zespołu właśnie najbardziej chciałam zaliczyć tegoroczne CP.




Wariuje się wyłącznie z samotności. Póki jest przy tobie ktoś, kto widzi to, co ty, słyszy to, co ty, nie postradasz zmysłów.
 
 
Gothic style i Castle Party
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-11-30, 22:42   

Ja uwielbiam jedynie katedry gotyckie z wszystkimi ich komponentami, ale chyba nie w tę stronę z tematem.

Closterkeller nie lubię z podobnych względów co Comy, ale to chyba średnie porównanie jeśli siedzimy w tym klimacie. Jedynie Hunter jakoś przejdzie.

Ale właściwie nie pogardziłabym takim eventem jak CP z czystej ciekawości.




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Gothic style i Castle Party
StrangeGirl 



Wiek: 32
Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 167
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-30, 22:47   

Closterkeller a Coma czy Hunter to inne bajki, ale chyba wiem, o co Ci chodzi :)
Znam dużo osób którym w Closterze coś własnie przeszkadza. Coś - nadmierny patos tu i ówdzie...Mnie czasem też irytuje.

A na CP muzyka jest tak różna, że mogłabyś znaleźć i coś dla siebie. Nie mówiąc o oprawie wizualnej, zapewnianej przez uczestników.




Wariuje się wyłącznie z samotności. Póki jest przy tobie ktoś, kto widzi to, co ty, słyszy to, co ty, nie postradasz zmysłów.
 
 
Gothic style i Castle Party
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-01, 18:22   

StrangeGirl, się pochwalę, Faith And the Muse mam DVD z autografami całego zespołu :P
Deine Lakaien tego nie znam niestety. To było pierwsze CP i trochę w szoku byłem, żeby wszystko ogarnąć :)




 
 
Gothic style i Castle Party
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-12-01, 22:44   

Ja kiedyś byłam bardzo zajarana tematem gotyku i nosiłam się tak, nadal zresztą jarają mnie grafiki pod gotyk, gotyckie dziewczyny, strasznie mi się to podoba, jak dla mnie nie ma bardziej kobiecej kobiety niż gotki. Co do muzyki, też się słuchało, chociaż teraz już mniej. Ale na Castle Party bym pojechała z chęcią. ;)



 
 
 
Gothic style i Castle Party
StrangeGirl 



Wiek: 32
Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 167
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-02, 17:54   

Sealiah napisał/a:
Deine Lakaien tego nie znam niestety.

Nie wiem, czy by Ci się spodobało, tam dużo elektroniki jest. Ale mają też boskie, przecudowne, mniej elektroniczne kawałki. Oraz wokalistę o niesamowitym głosie.

Evicka napisał/a:
gotyckie dziewczyny, strasznie mi się to podoba, jak dla mnie nie ma bardziej kobiecej kobiety niż gotki

Ja kiedyś usłyszałam, że nie ma mniej kobiecej kobiety niż gotka oraz inne, równie 'pochlebne' teksty. Miałam to jednak, najogólniej mówiąc, głęboko w nosie.




Wariuje się wyłącznie z samotności. Póki jest przy tobie ktoś, kto widzi to, co ty, słyszy to, co ty, nie postradasz zmysłów.
 
 
Gothic style i Castle Party
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-02, 21:13   

Gotki rulezzz :D :D



 
 
Gothic style i Castle Party
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-06, 10:32   

StrangeGirl napisał/a:
że nie ma mniej kobiecej kobiety niż gotka

Otóż to! właśnie tak.



:pacynka: <3 :padam: :D Tylko ten kolczyk z nosa bym wyjął. :D




 
 
Gothic style i Castle Party
StrangeGirl 



Wiek: 32
Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 167
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-06, 13:19   

OMG, ta na pierwszym zdjęciu jest przeboska. Jak widzę takie zdjęcia od razu łapię doła, że już nie mam okazji się tak wystroić. A taki styl własnie najbardziej lubię, koronkowo-powłóczysty :)



Wariuje się wyłącznie z samotności. Póki jest przy tobie ktoś, kto widzi to, co ty, słyszy to, co ty, nie postradasz zmysłów.
 
 
Gothic style i Castle Party
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12