Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Prawo jazdy
Autor Wiadomość
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-02-08, 22:28   

Naamah, a jakie masz materiały?



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Prawo jazdy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-09, 13:00   

Kodeks drogowy, płyta z ćwiczeniami na refleks no i przede wszystkim słowniczek, który pewnie będę musiała wkuć w pierwszej kolejności...



 
 
Prawo jazdy
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-02-09, 15:07   

Naamah, jeżeli chodzi o teorię to ja zdecydowanie bardziej polecam samodzielne przygotowanie - na wykłady i tak nie miałam czasu chodzić, a w domu wystarczyła chwila przed egzaminem na ogarnięcie materiału, jak się okazało.



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Prawo jazdy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-14, 18:44   

Fenoloftaleina, mnie jednak odstrasza angielski. Już sobie wyobrażam, jakie to będzie strasznie nudne. :roll:



 
 
Prawo jazdy
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-02-15, 18:16   

Nie jeździłam trzy lata, więc w sumie niewiele pojeździłam w swoim życiu, ale ponoć robiłam to dobrze. Mam wrażenie, że gdybym teraz miała gdzieś jechać, to sprawiałabym wiele zagrożeń. Nigdy nie lubiłam kierowców niepewnych swoich zachowań, więc takim zostać nie chcę.

Myślicie, że wystarczy poproszenie o pomoc znajomego, czy lepiej wykupić sobie jazdy w ramach przypomnienia i ponownego oswojenia się z byciem kierowcą?




 
 
Prawo jazdy
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-02-15, 18:57   

Hekate, myślę że to indywidualna kwestia, jak ktoś się czuje na siłach. Chociaż wiem, że niektórym więcej pewności dała "nauka" ze znajomym, niż godziny wykupione u instruktora. Może spróbujesz się przejechać ze znajomym i zobaczysz, jak się czujesz za kierownicą?



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Prawo jazdy
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2017-02-15, 20:40   

Zaczęłam kurs w październiku, ale aktualnie już od ponad 2 miesięcy nie było mnie, nie jeździłam, nie chodziłam na wykłady, chcę powrócić, ale bardzo się stresuję, że będa pytania czemu mnie tak długo nie było itd. :roll:



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Prawo jazdy
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-02-15, 21:27   

Zaczęłam na początku stycznia i coś czuję, że szybko nie zdam. Mam idiotycznego instruktora, który na mnie krzyczy za każdą przejechaną ciągłą i zgaśnięcie samochodu. Już na początku szło mi lepiej jak z nim nie jeździłam a z innym, teraz za każdym razem kiedy się dowiaduje, że znów z nim mam, to łzy w oczach i wielki stres.

Ktoś uczył się teorii ze zdamyto.pl?
Wykupiłam sobie testy, ale nie wiem, czy to wystarczy... W sumie nic nie umiem.




 
 
Prawo jazdy
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-02-15, 21:33   

Cytat:
zdamyto.pl

Dwa dni przed egzaminem wykupiłam dostęp, przerobiłam pytania (nie wszystkie oczywiście, ale one się powtarzają, jedno zagadnenie w wersji kilku pytań) i zdałam na maxa. 8)

Również na początku byłam załamana, bo trafiłam na złego instruktora. Zmieniłam go, przez co kurs się przedłużył, ale była to najlepsza decyzja.




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Prawo jazdy
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-02-15, 21:43   

Fenoloftaleina, mówisz? Ja się strasznie boję, widzę niektóre te pytania i nie wiem co się dzieje.

Ja właśnie miałam super instruktora, jeździ równocześnie z tym co teraz mam, ale nie wiem czemu... Pani mi zmieniła go i dala jakieś dziewczynki do niego, a ja ze łzami w oczach wsiadam w drugi samochód. On widzi to, że nie chcę, mój poprzedni instruktor, bo wie jaki jego kolega jest, ale takie dostał polecenie od szefowej i tyle...




 
 
Prawo jazdy
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-02-15, 21:56   

Arche napisał/a:
Mam idiotycznego instruktora, który na mnie krzyczy za każdą przejechaną ciągłą i zgaśnięcie samochodu.


Poproś o zmianę instruktora w biurze jak najszybciej. Ty masz się nauczyć jeździć a nie słuchać jego wrzasków. Zwłaszcza, że za to płacisz.



Arche napisał/a:
Ktoś uczył się teorii ze zdamyto.pl?



Klepałam testy i było git, chociaż najlepiej sprawdziły się te, które dostałam wraz z podręcznikiem na kursie nauki jazdy (Kierowca doskonały czy jakoś tak).




Disqualified as a human being.
 
 
Prawo jazdy
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-02-15, 21:58   

Mustela Nivalis napisał/a:
chociaż najlepiej sprawdziły się te, które dostałam wraz z podręcznikiem na kursie nauki jazdy (Kierowca doskonały czy jakoś tak).


Ja na kursie dostałam jakiś skserowany podręcznik, i to tak niezbyt profesjonalnie skserowany, nawet na to nie patrzę XD

No tak myślę, ale oni jeżdżą równocześnie, nie chce, żeby było, że na niego narzekam, donoszę i w ogóle, żeby nie stracił pracy, podobno dużo skarg na niego jest.




 
 
Prawo jazdy
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-02-15, 22:01   

Arche, ale pomyśl, skoro jest tyle skarg, a on nic nie zmienia w swoim podejściu, to jest dobrym instruktorem? Musisz czuć się komfortowo podczas jazdy, bo możesz naprawdę bardzo się zniechęcić do tego... Nie ma co się męczyć, zrób wszystko, żeby te jazdy jak najlepiej wykorzystać. ;)

Na zdamyto znajdziesz wszystkie pytania, jakie mogą przytrafić Ci się na teście, więc nie musisz się martwić, że coś Cię zaskoczy.




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Prawo jazdy
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-06-05, 22:11   

Zdałam już jakiś czas temu prawo jazdy, kilka razy jeździłam samochodem, ale cholernie się stresuję jak za każdym razem wsiadam w samochód...

Nie wiem, nie mam wyczucia, kiedy jadę za blisko czy za daleko samochodów czy krawężnika. Wiecznie dostawałam opieprz za jeżdżenie za blisko krawężnika. No i faktycznie, już raz urwałam lusterko w samochodzie który sobie stał i nikomu nie przeszkadzał na chodniku.

Od tamtej pory tak strasznie się stresuję kiedy jeżdżę... Boję się parkować.
Boję się wyjeżdżać z parkingu. Mam ochotę wyrzucić to prawko i go nie używać do końca życia.
Jestem typową babą i po prostu nie potrafię jeździć. Nie chce spowodować wypadku, wkurzać innych drogowców swoją nieumiejętną jazdą.




 
 
Prawo jazdy
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-06-05, 22:26   

Cytat:
Jestem typową babą i po prostu nie potrafię jeździć.

A co to za stereotypy? ;>

Myślę, że duża część osób ma podobne odczucia po zdaniu prawa jazdy - ze innym kierowcom będzie się przeszkadzać, że się czegoś nie zauważy, że jakaś stłuczka. I znam parę osób, które chociaż zdały prawo jazdy, nie jeżdżą od tego czasu, ponieważ się bały, unikały jazd i już im tak zostało. Kiedy się zrobi przerwę w jeżdżeniu to ciężko wrócić do tego, kiedy nie ma się w ogóle wprawy.

Jest ktoś, kto może z Tobą jeździć i przy kim czujesz się spokojnie? Jeździjcie wszędzie, gdzie da radę, do sklepu, do miasta, kogoś odwieźć. Chyba, że się mylę i chodzi o coś innego, niż brak wprawy i pewności siebie.




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Prawo jazdy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 11