Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak staracie się podnieść Waszą niską samoocenę?
Autor Wiadomość
tup_tuś
[Usunięty]

  Wysłany: 2011-12-01, 16:01   Jakie sposoby ... ?

Witam :)
Chciałam zapytać czy :
Stosujecie jakieś metody na poprawę samooceny, na polepszenie zdania o sobie i takie tam ... ?
Znalazłeś/aś je w jakieś książce czy może zalecił Ci je psycholog/psychiatra ?

Czy stosujesz jakieś rytuały które pomagają ci wyjść z dołka ?

Pomagają Ci ?

Możecie się podzielić wiadomościami dotyczącymi wymienionych tematów może pomogą komuś innemu w pracy nad sobą :)




Ostatnio zmieniony przez tup_tuś 2011-12-01, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jak staracie się podnieść Waszą niską samoocenę?
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2011-12-01, 16:14   Re: Jakie sposoby ... ?

Cytat:
Czy stosujecie jakieś metody na poprawę samooceny, na polepszenie zdania o sobie


Czasem staram sobie przypomnieć momenty, w których ktoś ważny powiedział o mnie coś naprawdę miłego, jak dobrze się wobec mnie zachował, pochwalił, przytulił. Wspominam uśmiech tej osoby i jej radość, gdy słyszy, że u mnie lepiej.

Cytat:
Pomagają Ci?


Niestety rzadko.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Jak staracie się podnieść Waszą niską samoocenę?
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-01, 17:26   

czarną-linia napisał/a:
Czy stosujesz jakieś rytuały które pomagają ci wyjść z dołka ?

?piewam :) A po za tym terapia oddechowa. Czasami pomaga.




 
 
Jak staracie się podnieść Waszą niską samoocenę?
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-12-02, 11:18   

Cytat:
Czy stosujesz jakieś rytuały które pomagają ci wyjść z dołka ?

Staram się dobić ostatecznie i odbić się od dna. Wynika to z mojej osobowości,zwyczajnie jestem bardzo skrajna.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Jak staracie się podnieść Waszą niską samoocenę?
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-02, 15:02   

mam podobnie jak ho im w gorszym jestem nastroju tym bardziej staram sobie dowalać na wszelakie sposoby, ale co jak co nie polecam czegoś takiego, może się źle skończyć. ale ja jestem albo w euforii i latam parę cm nad ziemią albo mam takiego doła że chodzę poniżej poziomu czyli łażę wtedy depresjami.



 
 
Jak staracie się podnieść Waszą niską samoocenę?
Angry-Bird
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-02, 20:40   

śpiewam pod prysznicem :D



 
 
Jak staracie się podnieść Waszą niską samoocenę?
Cicha_96
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-05, 22:06   

Może spróbuj sporządzić liste wszystkich swoich zalet talentów i osiągnięć ( mi to zazwyczaj pomaga ;) ) a jak nie pomoze to zawsze można iśc na zakupy !



 
 
Jak staracie się podnieść Waszą niską samoocenę?
Outsider 
aka Razorek



Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 126
Skąd: biorą się dzieci ?

Wysłany: 2011-12-06, 09:58   

Mi pomagaja 2 rzeczy fryzjer gdy mnie fajnie obetnie :D no i wydawanie kasy na wlasne przyjemnosci.



!
 
 
Jak staracie się podnieść Waszą niską samoocenę?
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-09, 18:11   

Mercy, Ja Ci nie odpowiem ponieważ moja samoocena jest poniżej zera i nie wiem, nie potrafię tego zmienić



 
 
Jak staracie się podnieść Waszą niską samoocenę?
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2708
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2011-12-09, 21:51   

Moja samoocena jest tak nisko że niżej już chyba nie może.
I nawet jak chce coś zmienić i już prawie mi się udaje to się wszytko wali przez moją matkę.




W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Jak staracie się podnieść Waszą niską samoocenę?
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-09, 22:27   

Hmmm... najpierw należy się zastanowić jaka samoocena jest najlepsza... wysoka czy niska. W moim odczuciu ani taka ani taka - najlepsza jest realna samoocena - jestem w stanie realnie zrobić to i to, nie jestem w stanie (znów realnie) zrobić tego i tego. Jak uzyskać realną samoocenę? Ciężkie pytanie. Być może przeanalizować własne dokonania - to mi się udało, więc... (i nie używać tu stwierdzeń "miałam farta", "to był przypadek", bo nie ma przypadków) a to mi się nie udało, bo... i tu znów nie używać stwierdzeń "jestem beznadziejna", tylko znaleźć faktyczną przyczynę - nie wierzyłam w możliwość sukcesu, nie przyłożyłam się, istniały zewnętrze niesprzyjające okoliczności, było to ponad moje możliwości, bo... Przy odrobinie wysiłku uzyskamy realniejszy obraz siebie i jeżeli będziemy go pielęgnować to z czasem zaczniemy tak właśnie na siebie patrzeć... chyba...



Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2011-12-09, 22:30, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Jak staracie się podnieść Waszą niską samoocenę?
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-09, 22:54   

myślę, że afirmacje są dobrym sposobem na podniesienie samooceny. próbowałam kiedyś i muszę przyznać, że codzienne stawanie przed lustrem, patrzenie sobie w oczy i natrętne powtarzanie, że jest dobrze, pomaga. na początku przychodziło mi to z ogromnym trudem, ale potem już nawet udało mi się coś sobie wmówić. szkoda tylko, że to bardzo szybko mi się znudziło. :roll:



 
 
Jak staracie się podnieść Waszą niską samoocenę?
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-10, 13:01   

bardzo możliwe. próbowałaś kiedyś tego?



 
 
Jak staracie się podnieść Waszą niską samoocenę?
Dante 
Cyberpunker



Wiek: 32
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 567
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2011-12-10, 13:36   

Ja się tym zajmuję od czasu do czasu. Co prawda nie po to, by podnieść samoocenę, ale przed jakimiś egzaminami, sprawdzianami, kolokwiami, czy coś takiego. Jak kładę się spać relaksuje się ok. 10 minut, a potem przez ok 5 minut się afirmuję. Nie wiem, czy moje sukcesy są efektem właśnie tych afirmacji, ale na chwilę obecną metoda ta działa (nie odpowiada to oczywiście całkowicie za moje wzloty, ale na pewno pomaga:) )



"Najsurowszy norweski black metal prosto z głębin norweskich lasów osikany moczem renifera"

Stay hungry, stay foolish...
 
 
 
Jak staracie się podnieść Waszą niską samoocenę?
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-10, 15:37   

Mercy napisał/a:
kokosowa, robilam. Wpisywałam też sobie w opis na gg. Ale z czasem przestałam nawet nie wiem czemu. Ogólnie to inaczej podnoszę sobie samoocenę. Zaczełam dbać o ciało kosmetykami :D Np. kupię balsam do ciała i już inaczej myślę :D

O dokładnie, mam to samo. :) Po prostu dogadzam sobie i dbam o siebie. Przed każdym myciu używam na włosy olej, po myciu odżywkę/maskę, myję metodą OMO. Twarz myję olejami, używam kremów z filtrem/przeciwzmarszczkowych i bambino z cynkiem na noc. Regularnie robię peeling całego ciała, po każdej kąpieli obowiązkowo balsam do ciała. Do tego jakiś lekki makijaż i po prostu czuję się pewnie, bo są tego efekty.




 
 
Jak staracie się podnieść Waszą niską samoocenę?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12