Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Muzykomaniacy
Autor Wiadomość
moje 



Wiek: 29
Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 293
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-01-08, 00:49   

Kiedyś żyłem bez muzyki, teraz nie ma takiej opcji.
Co do uzależnień muzycznych to nie wiem jak to nazwać, ale dobry żeński wokal na żywo i odpływam.




****Żyj. Jesteś swoją bronią w walce o przetrwanie dbaj o nią. Dbaj o swoje stado. Nie wolno krzywdzić szczeniąt. Należy pomagać swoim. Nie kłaniaj się w sercu nikomu, kto na to nie zasłużył. Nie służ nikomu, komu nie pokłonisz się w sercu.****
 
 
Muzykomaniacy
Dark soul 



Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 283
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-01-08, 11:25   

Ja bez muzyki poza dom się nie ruszam, słuchaawki w uszy i dopiero wyruszam. Ciągle coś nuce jak nie słucham albo śpię z muzyką(tak wiem, mózg też musi odpoczywać). Generalnie ok. 12 godzin "na sucho" i dostaje szaleju :D



 
 
Muzykomaniacy
nictakiego 



Wiek: 27
Dołączyła: 13 Paź 2015
Posty: 356
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-11, 12:04   

Ja muszę mieć zawsze przy sobie telefon z muzyką / internetem i słuchawki, szczególnie w komunikacji miejskiej.
Uwielbiam przeglądać YouTube, dodawać po 10 płyt do swojej playlisty, a później przesłuchiwać je cały kolejny dzień i wieczorem dodawać do playlisty kolejne płyty i tak w kółko... Staram się słuchać muzyki w każdej swojej wolnej chwili. :>




 
 
Muzykomaniacy
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-11, 13:40   

Umarłbym bez telefonu, słuchawek i scrobbli na last.fm. Wyjście z domu bez muzyki dla mnie to tak jakby ugotować zupę bez wody.



 
 
Muzykomaniacy
MODOK 



Wiek: 33
Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 165
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-02-11, 18:28   

Dzień bez Iron Maiden i AC DC to dzień stracony.

Trooper, Back to Black, Fear of The Dark, Shoot to Thrill & Thunderstuck to codzienna dawka.




"Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him. Because he can take it. Because he's not a hero. He's a silent guardian. A watchful protector. A Dark Knight".
 
 
 
Muzykomaniacy
Pitchfork 
A world is dying



Wiek: 28
Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 62
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-02-27, 21:12   

Od kilku lat muzyka musi lecieć chociaż w tle, gdy nie oglądam filmów czy zawzięcie nie rozmawiam.



The sky is falling on me
As your hand's turning old and weak
I'm giving myself up to thee
A futile sacrifice gone sere
 
 
Muzykomaniacy
Smutasny 



Wiek: 23
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 126
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-02-28, 18:15   

Gra w którą gram opierajca się na muzyce + słuchanie w pokoju + w autobusie = 5-8 godzin dziennie. Czy to podchodzi pod uzależnienie? :P



Tak bardzo chciałbym zasnąć...
 
 
 
Muzykomaniacy
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-20, 16:20   

Smutasny, w co to grasz?



 
 
Muzykomaniacy
Smutasny 



Wiek: 23
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 126
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-20, 16:26   

Ryba, w osu <3 (lol, wiem co i kto napisał mimo że mu tego nie zaakceptowali :lol: . Tak ma być?)



Tak bardzo chciałbym zasnąć...
 
 
 
Muzykomaniacy
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-20, 16:32   

Smutasny, też swego czasu w to pogrywałem.

Podobno jak wejdziesz na czyjś profil jeszcze przed zaakceptowaniem posta to widać co kto napisał.




 
 
Muzykomaniacy
moje 



Wiek: 29
Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 293
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-03-21, 23:37   

Kto jeszcze ma tak, że muzyka nawet jak nie leci z niczego to leci z głowy, i czasami wręcz wyrywa się na zewnątrz w różnych formach?



****Żyj. Jesteś swoją bronią w walce o przetrwanie dbaj o nią. Dbaj o swoje stado. Nie wolno krzywdzić szczeniąt. Należy pomagać swoim. Nie kłaniaj się w sercu nikomu, kto na to nie zasłużył. Nie służ nikomu, komu nie pokłonisz się w sercu.****
 
 
Muzykomaniacy
Reaper 
to hell and back



Wiek: 23
Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 385
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-21, 23:58   

moje, Ja tak mam. Przeważnie stukam paznokciami o ściane, stół, krzesło itd. Ale często też poprostu sobie nucę, lub ruszam nogą.



"- Pokaż mi blizny.
- Dlaczego?
- Chce zobaczyć ile razy mnie potrzebowałaś, a mnie nie było."
 
 
Muzykomaniacy
ViciousLady 
nobody



Wiek: 23
Dołączyła: 16 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-23, 19:27   

Ja też tak mam. Albo czasem muzyka sama mi leci w głowie, najczęściej zaraz po przebudzeniu :D



Przyłącz się, dostrój się i odpadnij.
 
 
Muzykomaniacy
moje 



Wiek: 29
Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 293
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-03-24, 18:51   

Mnie niektórzy mają chęć zamordować, bo wystukuje najczęściej nogami to co mi w głowie leci.



****Żyj. Jesteś swoją bronią w walce o przetrwanie dbaj o nią. Dbaj o swoje stado. Nie wolno krzywdzić szczeniąt. Należy pomagać swoim. Nie kłaniaj się w sercu nikomu, kto na to nie zasłużył. Nie służ nikomu, komu nie pokłonisz się w sercu.****
 
 
Muzykomaniacy
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-24, 21:07   

Heh, tak samo, stukam, nucę + nie mogę się powstrzymać od cytowania tekstów przy byle okazji, lol. Z domu bez słuchawek się nie ruszam.



 
 
Muzykomaniacy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11