Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Muzykomaniacy
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-13, 12:57   

piec0 napisał/a:
nie lubię, jak ktoś przy mnie stoi i napiernicza mu w słuchawkach do tego stopnia, ze nawet nie wie, ze może to komuś przeszkadzać

Może, jakbyś uświadomił, że słychać i przeszkadza, to by ściszył?




 
 
Muzykomaniacy
piec0
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-13, 13:09   

Chochlik napisał/a:

Może, jakbyś uświadomił, że słychać i przeszkadza, to by ściszył?


Może tak może nie... Wiadomo, że tak bym zrobił, jakby mi to przeszkadzało, ewentualnie przesiadł bym się w inne miejsce. Zależy na jakiego człowieka trafisz, a chamstwa nie da się wyleczyć u poniektórych. Długo nie jeżdżę już autobusami komunikacji miejskiej, ale kiedyś pamiętam miałem styczność z takimi zachowaniami.




 
 
Muzykomaniacy
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-13, 13:13   

piec0 napisał/a:
Wiadomo, że tak bym zrobił, jakby mi to przeszkadzało

Piszesz, że nie lubisz, a potem, że ci nie przeszkadza. :roll:




 
 
Muzykomaniacy
piec0
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-13, 13:25   

Chochlik napisał/a:

Piszesz, że nie lubisz, a potem, że ci nie przeszkadza. :roll:


Bo nie lubię, aktualnie mi nie przeszkadza bo nikt nie słucha przy mnie głośno muzyki (tu i teraz)więc nie ma mi co przeszkadzać. Potrafię ocenić stan, w którym coś mi przeszkadza :P Ale dzięki za troskę :)




 
 
Muzykomaniacy
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-13, 13:28   

piec0 napisał/a:
aktualnie mi nie przeszkadza bo nikt nie słucha przy mnie głośno muzyki (tu i teraz)więc nie ma mi co przeszkadzać.

Czy wszystko z tobą w porządku? Sprawiasz wrażenie, że albo nie rozumiesz albo uparcie udajesz.




 
 
Muzykomaniacy
piec0
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-13, 13:36   

Chochlik napisał/a:

Czy wszystko z tobą w porządku? Sprawiasz wrażenie, że albo nie rozumiesz albo uparcie udajesz.


Myślę, że tak. Powiedz mi jeśli coś jest ze mną nie tak, dobra rada zawsze mile widziana :)




 
 
Muzykomaniacy
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-13, 13:40   

Dobrze, to tak łopatologicznie:
1. Rozpatrywana była sytuacja "jadę autobusem i ktoś jadący obok słucha muzyki";
2. Stwierdziłeś, że taka sytuacja ci przeszkadza, a ta osoba nawet o tym nie wie;
3. Powiedziałam, żebyś poinformował w takim razie osobę, ze ci przeszkadza;
4. Uznałeś, że tego nie zrobisz, bo nic ci nie przeszkadza, bo nie jesteś teraz w autobusie.

Nie wpadłeś na to, że sugerowałam reakcję na tę sytuację KIEDY ZAISTNIEJE, a nie w tej chwili?




 
 
Muzykomaniacy
piec0
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-13, 13:48   

Chochlik napisał/a:
Dobrze, to tak łopatologicznie:
1. Rozpatrywana była sytuacja "jadę autobusem i ktoś jadący obok słucha muzyki";
2. Stwierdziłeś, że taka sytuacja ci przeszkadza, a ta osoba nawet o tym nie wie;
3. Powiedziałam, żebyś poinformował w takim razie osobę, ze ci przeszkadza;
4. Uznałeś, że tego nie zrobisz, bo nic ci nie przeszkadza, bo nie jesteś teraz w autobusie.

Nie wpadłeś na to, że sugerowałam reakcję na tę sytuację KIEDY ZAISTNIEJE, a nie w tej chwili?


Wpadłem ale nie lubię gdybać a za dużo gdybam, kiedyś na tyle gdybałem, że nie mogłem odnaleźć w teraźniejszym świecie :) Dlatego tak szybko uciekłem nie kontynuując tego tematu.




 
 
Muzykomaniacy
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-13, 13:49   

piec0 napisał/a:
Wpadłem ale nie lubię gdybać a za dużo gdybam, kiedyś na tyle gdybałem, że nie mogłem odnaleźć w dzisiejszym świecie :) Dlatego tak szybko uciekłem nie kontynuując tego tematu.

:facepalm2: :facepalm2: :facepalm2:

Evi, wróć! Wolę mieć bardziej rozgarniętych 'wrogów'.




 
 
Muzykomaniacy
piec0
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-13, 13:55   

Ja za to wole bardziej rozgarniętych forumowiczów :D A tu taka spina że hej :P



 
 
Muzykomaniacy
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-13, 14:34   

Chochlik napisał/a:
Może, jakbyś uświadomił, że słychać i przeszkadza, to by ściszył?

Jest jeszcze opcja: do niektórych strach się odezwać.
I być może trzeba by go szturchnąć, aby usłyszał uświadomienie.

Liczę, że może po przeczytaniu posta w tym temacie, ktoś kto miałby w nosie wszystkich przy głośnym słuchaniu muzyki w autobusie, jednak zacznie zwracać uwagę na dostosowanie głośności.




 
 
Muzykomaniacy
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-13, 14:36   

ina napisał/a:
Liczę, że może po przeczytaniu posta w tym temacie, ktoś kto miałby w nosie wszystkich przy głośnym słuchaniu muzyki w autobusie, jednak zacznie zwracać uwagę na dostosowanie głośności.

Jest różnica między słuchaniem głośno, a słuchaniem w słuchawkach, które się 'wylewa' poza pożądany obszar. Ten drugi osobnik faktycznie nie jest świadomy co słyszą inni.




 
 
Muzykomaniacy
piec0
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-13, 14:39   

ina napisał/a:

Liczę, że może po przeczytaniu posta w tym temacie, ktoś kto miałby w nosie wszystkich przy głośnym słuchaniu muzyki w autobusie, jednak zacznie zwracać uwagę na dostosowanie głośności.


Dokladnie tak, wspaniala puenta ;-)




 
 
Muzykomaniacy
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-13, 14:42   

Chochlik napisał/a:
Jest różnica między słuchaniem głośno, a słuchaniem w słuchawkach, które się 'wylewa' poza pożądany obszar.

Możesz rozwinąć to o wylewaniu?




 
 
Muzykomaniacy
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-13, 14:48   

ina napisał/a:
Możesz rozwinąć to o wylewaniu?

Masz słuchawki, a w nich głośno tak, że inni to słyszą.




 
 
Muzykomaniacy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11