Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Muzykomaniacy
Autor Wiadomość
nadia89
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-30, 14:50   

muzyka ktorej sluchamy to soundtrack do naszego zycia :)



 
 
Muzykomaniacy
Sabre
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-31, 00:47   

Osobiście też jestem uzależniony od muzyki, ale czy to jest taki zły nałóg? Owszem niszczy słuch, ale wydaje mi się, że tak jakby dodaje siły , " pomaga " w przetrwaniu dnia? Na mnie muzyka ma niesamowicie ogromny wpływ. Z największej depresji może mnje wyciągnąć i zamienić w zakichanego optymistę :D Potrafię słuchać całymi dniami, przy każdej czynności, skutki uzależnienia odczuwam dopiero teraz, tak teraz ( patrzeć na godzinę napisania postu ) . Jest 40 minut po północy, a ja nie śpię, mimo, że jestem śpiący, ale wolę słuchać muzyki. Ze słuchawkami w uszach i tak już siedzę od około 8 godzin. I wcale nie mam zamiaru tego zmieniać. Mogę nawet przesłuchać całą noc i to już jest raczej złe. Tylko ja tak mam? Według mnie muzyka to bardzo dobra rzecz, bo pozwala odciąć się od świata, rozładować emocje i poprawia humor. W sumie to chyba nie chcę pozbyć się tego uzależnienia, bo je... Uwielbiam? Co myślicie? Przepraszam, że ta wypowiedź nie ma sensu i jest praktycznie do góry nogi, późno już i nie potrafię niczego sensownego ułożyć ...



 
 
Muzykomaniacy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2012-06-22, 17:18   

Ostatnio zauważyłam że jestem uzależniona od jednej artystki, mianowicie to Fiona Apple.

Ale to nie tylko od jej muzyki, która dla mnie jest nieziemsko stylowa ale i od niej samej, jaka jest, jak wygląda. No ideał po prostu.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Muzykomaniacy
casadi
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-07, 13:12   

Od muzyki na pewno jestem uzależniona. Nie wyobrażam sobie dnia bez niej.
Często bywała inspiracją, powodem do refleksji i przemyśleń.
W tej chwili chyba uzależniłam się od Tool'a. I od Maynarda :zakochany:




 
 
Muzykomaniacy
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-14, 13:48   

Jestem uzależniony od muzyki i tak szczerze to trudno by mi było sobie wyobrażić że wychodzać z domu nie zabrałbym M4,muzyka zajmuje u mnie jedno z ważniejszych miejsc w zyciu,słucham też w domu ale jednak cześciej jednak zakladam słuchawki i to też dlatego że pozwala mi to izolować się od reszty ludzi,słuchając muzyki moge być gdzie indziej.



 
 
Muzykomaniacy
undertaker 



Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 225
Skąd: dante's inferno

Wysłany: 2012-08-14, 16:58   

Ach a teraz wyobraźcie sobie świat bez muzyki.... nagle zrobiło się szaro i smutno



I'm not crazy. My reality is just different then yours.
 
 
Muzykomaniacy
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-14, 20:55   

undertaker napisał/a:
Ach a teraz wyobraźcie sobie świat bez muzyki.... nagle zrobiło się szaro i smutno
Dokładnie,świat byłby ubogi bez muzyki.



 
 
Muzykomaniacy
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-08-14, 21:02   

Ja już wiele razy usłyszałam, że mam nasrane na punkcie muzyki :P Zawsze, zawsze musi mi coś grać. Mogę być zmęczona, może mi pękać głowa, mogę nie mieć siły na nic, musi lecieć muzyka w tle. ;)



 
 
 
Muzykomaniacy
undertaker 



Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 225
Skąd: dante's inferno

Wysłany: 2012-08-15, 23:59   

No ba. Każde życie ma jakiś soundtrack :)



I'm not crazy. My reality is just different then yours.
 
 
Muzykomaniacy
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-16, 11:29   

undertaker napisał/a:
Każde życie ma jakiś soundtrack

?wietnie napisane...




 
 
Muzykomaniacy
Morricorne 
Nobody



Wiek: 32
Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 269
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2012-08-31, 00:30   

Temat w sam raz dla mnie. Czym jest dla mnie muzyka? Proste całym życiem. Jak nie słyszę muzyki to jestem chory. Ale musi to być coś wybitnego. Nie znoszę tego chłamu co w tv w radiu puszczają. Kaźdą wolną chwilę jaką mam spędzam na jej słuchaniu. Ba nawet zdarza mi się zasnąć ze słuchawkami w uszach. Dobrze ze mój wysłóżony telefon K800i posiada mp3 i mimo codziennej 24 godzinej pracy wciąż się trzyma. Odpukać.
Wszystko to zaczeło się jakoś 4 lata temu. Jak pracowałem za granicą. Muzyka pozwalała mi przeżyć w samotności. I tak zostało do tej pory.




Chaos - Pustka, czerń, życie ludzkie.
Mój Telegram @Morricorne
 
 
Muzykomaniacy
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-31, 00:32   

Mam kuzyna w twojej miejscowości ;)



 
 
Muzykomaniacy
opcjonalna 
chwile ulotne.



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 490
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2012-08-31, 15:21   

Kurajmo napisał/a:
Czym jest dla mnie muzyka? Proste całym życiem. Jak nie słyszę muzyki to jestem chory.



święte słowa !




Agresja jest dynamiczna, jak crescendo w muzyce. Zło jest nieruchome.
 
 
Muzykomaniacy
masochista16
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-17, 03:28   

Ja jestem uzależniony od muzyki,słucham codziennie.Wszystkiego co ma sens lub mi się podoba,ale jednak przekaz musi mieć.To dla mnie ważne,staram się słuchać zawsze gdzie jestem bo uspokaja mnie to.Ma to same dobre strony.



 
 
Muzykomaniacy
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-01-17, 08:54   

Zdecydowanie tak!Jestem uzależniona od muzyki comy, i od samego zespołu.Informacje, gadżety wszystko!Zasypiam ze słuchawkami o uszach :)



 
 
Muzykomaniacy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11