Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Muzykomaniacy
Autor Wiadomość
Duszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-23, 20:51   Muzykomaniacy

Może to głupi temat, nie wiem.
Ja uzależniłam się od muzyki. Gdziekolwiek się nie ruszę, musi towarzyszyć mi muzyka- najczęściej radio. Pozwala mi się to odciąć od świata zewnętrznego i widzieć piękno przyrody wokół mnie:)
Czasem stwarza to konflikty między mną a niektórymi ludźmi. Powinnam coś z tym zrobić? Ograniczać się??

Czy ktoś z was jest uzależniony od muzyki? Co znaczy ona w Twoim życiu?

ORT, int, skł.//Aga




Ostatnio zmieniony przez 2010-02-23, 22:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Muzykomaniacy
Mariusz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-23, 22:59   

Oj ja bardzo jestem uzależniony :) Muzyka to moja miłosc <3 :)



 
 
Muzykomaniacy
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-26, 00:41   

okaleczona_dusza napisał/a:
Czy ktoś z was jest uzależniony od muzyki? Co znaczy ona w Twoim życiu?


WSZYYYYYYYYYYYSTKO! :lol:

Jeden z powodów zaniku mego życia osobistego xD siedzę i słucham kiedy mogę w domu (prawie całe dnie) i poza domem też... do sklepu chodzę w słuchawkach! Ostatnio zasypiam ze słuchawkami!

Muzyka, fotografia i kinematografia pozwalają mi domniemywać, że MIŁO?Ć ISTNIEJE:D No bo to właśnie czuję :lol: na tym polu wyraźnie, bez przeszkód, czysto i w PEŁNI :lol:

Raz tak jeden jedyny tak było, że przestałam słuchać - najbardziej parszywy dół jaki przeżyłam.




 
 
Muzykomaniacy
calendula
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-26, 09:51   

Tracy, ja zasypiałam w słuchawkach przez bite trzy lata - ile ja słuchawek napsułam, oj oj :P Potem aż do teraz zdarza mi się usypiać bez słuchawek, ju nou, żeby nie zamordować przedwcześnie słuchu :P



 
 
Muzykomaniacy
sanderka1000
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-26, 23:08   

Ja na szczęście od muzyki, w sensie jako takiego słuchania nie jestem uzależniona, ale jestem uzależniona od czegoś związanego z muzyką - mam tzw. tyki perkusyjne ^^ Znaczy ja to tak nazywam ;P Gdziekolwiek jestem muszę w coś walnąć, popukać, powybijać rytm, nawet jeżeli wcale nie jest odpowiednia chwila do tego ^^



 
 
Muzykomaniacy
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-03, 23:21   

Możecie się śmiać, ale jeśli jest coś, czego bym nie chciała w życiu i czego bym na pewno nie przeżyła to jest to głuchota. Od razu mogą do mnie strzelać. Nie przejmę się.

Nie ma życia bez muzyki!




 
 
Muzykomaniacy
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2010-09-10, 11:27   

O jej! Że ja wcześniej tego tematu nie widziałam.
Jestem uzależniona od muzyki, mogłabym słuchać cały dzień, całą noc.
W szkole na lekcjach, na przerwach, podczas jedzenia, podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych, w czasie jazdy samochodem, autobusem, przy książce, przy nauce, przed kompem, na imprezie, w łóżku gdy śpię!
NON STOP MUZYKA. Nic innego mnie tak nie uszczęśliwia, nic innego nie wzbudza we mnie tylu uczuć.
Ach...




Ostatnio zmieniony przez Sadist 2010-09-10, 11:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Muzykomaniacy
dead_eternity
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-07, 20:49   

Nie słucham jej 24/24, ale często. Najczęściej, jak coś szperam/ czytam na necie, chodzi na okrągło, czasem w trakcie podróży. Jak gdzie wychodziłam na spacer, słuchawki w uszy. Wiele lat dojeżdżałam (szkoła) i lubiłam cokolwiek słyszeć, choćby radio, byle by coś w miarę normalnego ;) . Przy muzyce odpływałam, pobudzała mi wyobraźnię. Mam hopla na punkcie poznawania nowych kapel. Nie wyobrażam sobie całkowitego zrezygnowania z niej.



 
 
Muzykomaniacy
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-03, 12:55   

Byłam chyba uzależniona. Bez mp3 w kom nie ruszałam się nigdzie. Wieczne słuchawki w uszach. Ciągle bym słuchała i słuchała. To się stało, gdy pokłóciłam się z przyjaciółką. Trochę trwało.. Ale potem się ''pogodziłyśmy''.. Ale nie mogę jej wybaczyć ani zapomnieć kilku rzeczy.. Więc nasza przyjaźń już nie istnieje.. A po za tym ona włazi teraz w dupe innej :lol: A mi to wisi i powiewa. Chociaż ciężko jak była dla mnie ważna osobą...



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Muzykomaniacy
Scarlett 


Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 62
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2011-07-30, 00:48   

No, ja jestem zdecydowanie muzykomaniaczka. Ale jest to na szczescie bardzo przyjemne uzaleznienie^^.



 
 
Muzykomaniacy
Outsider 
aka Razorek



Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 126
Skąd: biorą się dzieci ?

Wysłany: 2011-08-02, 12:03   

Ja tam jestem muzykomaniakiem :D 50 gb mp3 mam samego Dnb/hardcoru/breakcoru/gabberu/dubstepu i 10 gb normalnych smetow do sluchania :P jeszcze kolekcja staroci ale tego nie potrafie zliczyc ponad 200 gb bedzie... Jak wrzucam wszystko winamp mi pada :/ i zawsze jak wracam po robocie to pierwsze co robie na komputerze ta wlaczam winampa pozniej dopiero reszta :)



!
 
 
Muzykomaniacy
margaret
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-12, 21:20   

Oczywiście że jestem uzależniona od muzyki jakby inaczej :D



 
 
Muzykomaniacy
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-08-14, 12:42   

Nie wiem, czy jestem. Fakt, że jak mam dostęp, to słucham, ale ostatnio (taa, parę miesięcy temu gdzieś) ukradli mi mp4 i nie mam jak słuchać muzyki przy wyjściu gdziekolwiek. Czekam na przypływ gotówki,żeby sobie najprostszą mp3 kupić, ale nie wiem ile mi zejdzie no i trzeba wytrzymać..



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Muzykomaniacy
Cicha_96
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-27, 22:53   

Ja zdecydowanie jest uzależniona od muzy :D
Życie z podkładem muzycznym jest o wiele bardziej ekscytujące :!:
Nie uważacie?




 
 
Muzykomaniacy
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2011-11-28, 19:51   

Uważam...
Łatwiej się żyję z muzyką...




W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Muzykomaniacy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12