Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Sprawy ginekologiczne
Autor Wiadomość
Piotr4s 
unika osób ułomnych



Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 68
Skąd: pomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-03-25, 18:33   

Camaleao napisał/a:
Mam kamice nerkowa.
W niedzielę wieczora dostałam wysokiej gorączki. Miałam cała noc dreszcze. Bolało mnie wszystko. Brzuch. Podbrzusza, jak przed okresem, ale to za wcześnie... Boki na wysokości nerek, nogi, uda. Wszystko, spać nie mogłam.


Kamień przesunął się do kanalika nerkowego, najprawdopodobniej konieczne rozbijanie tzw Laserowe.




Udzielałem porad ludziom ułomnym. Pod wpływem otrzymanego ostrzeżenia zmieniłem swe postępowanie. Już nie będę (:
 
 
Sprawy ginekologiczne
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-03-21, 13:17   

Pojawił się problem u mnie: tj. krwiomocz... Umówiona jestem na wizytę u lekarza (teleporadę) na jutro... Boję się... Oprócz tego nie boli mnie nic... Tylko strach jest... I głupia ja sprawdziłam czego to może być objawem i wyskoczyło, że raka pęcherza moczowego. Niech jeszcze moja paranoja będzie podsycana



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Sprawy ginekologiczne
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-03-21, 13:36   

Zakręcona, dużo częstsze i bardziej prawdopodobne będą: zapalenie pęcherza, zapalenie nerek, kamica nerkowa, a nawet intensywny wysiłek fizyczny. Rak pęcherza moczowego to głównie mężczyźni po 60-ce.
Nie dziwię się, że się niepokoisz, ale mam nadzieję, że udało mi się trochę uspokoić. :sciska: Powodzenia jutro!




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Sprawy ginekologiczne
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-03-21, 14:37   

chiroptera, dziękuję :tuli9: za słowa otuchy. Jak już się uspokoiłam to obstawiam, że to zapalenie pęcherza będzie (nie jestem lekarzem, ale już na początku roku je miałam i się zastanawiam czy nie wyleczyłam wtedy tego raz a dobrze czy teraz nawrót jest). Tak to właśnie ze mną jest ostatnio, że pierwsze panika i myślę, że spotka mnie najgorsza możliwość.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Sprawy ginekologiczne
kova84 
Nieżyciowy marzyciel



Wiek: 39
Dołączył: 08 Paź 2022
Posty: 433
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2023-03-21, 18:50   

Zakręcona napisał/a:
Tak to właśnie ze mną jest ostatnio, że pierwsze panika i myślę, że spotka mnie najgorsza możliwość.

U mnie od kilku lat bardzo podobnie w pewnym sensie. Może nie objawia się to paniką, ale zdecydowanie ma znamiona czarnowidztwa. Zdaję sobie przy tym sprawę, że diagnozowanie siebie przez Internet ma mały sens, bo i z bólu palca wyjdzie rak mózgu. Zakładam sobie w głowie, że jakieś choroby zrobią ze mną porządek w perspektywie kilku-kilkunastu lat, a jeśli się pozytywnie rozczaruję i pożyje się dłużej, to tylko na plus. Mam dzisiaj nieprzyjemny ból głowy i zdążyłem przypomnieć znajomym, że ich bardzo lubię, tak na wszelki wypadek ;) A z niektórymi rzeczami po prostu trochę boję się pójść do lekarza. Więc kto wie. Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że to nie jest dobre podejście.

Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko wyjdzie ok i będzie dobrze :)




 
 
Sprawy ginekologiczne
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-03-22, 11:32   

Zakręcona, zdaje się, że zapalenie pęcherza lubi też powracać u tych co już je raz mieli...



 
 
Sprawy ginekologiczne
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-03-22, 15:15   

Dostałam leki... Trochę jestem zdegustowana... znaczy nie zostałam wysłana na badania... Na razie brać leki a jak się nie poprawi to mam się z lekarzem skontaktować... Badania zrobię sobie prywatnie, chyba tyle zostaje albo ja nie mam siły przebicia...



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Sprawy ginekologiczne
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-03-22, 20:03   

Byłam ostatnio u ginekologa i dowiedziałam się, że moje problemy z odczuwaniem bólu są przez ektopię szyjki macicy.

Zapisał mi probiotyk ginekologiczny i globulki mające spowodować regenerację. Mam to stosować przez pół roku :( Ciekawe czy to zniknie, czy nie. Za 3 tyg dowiem się jaki mam wynik cytologii. Miałam pierwszy raz wykonywaną cytologię LBC




 
 
Sprawy ginekologiczne
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-03-22, 23:43   

Zakręcona, może lekarz był niemiły, ale nie zrobił nic nie tak. Posiew moczu robi się dopiero, jak leczenie nie działa. A jeśli zrobisz badanie ogólne moczu, to wyjdzie Ci leukocyturia, czyli nie mówi Ci to nic, bo może oznaczać mnóstwo rzeczy. Jeśli nie zaczniesz mieć dodatkowych objawów, np. ból lędźwi, gorączka, to się nie przejmuj. Pij dużo. :*



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Sprawy ginekologiczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11