Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gimnazjum
Autor Wiadomość
Namelost 


Wiek: 25
Dołączyła: 21 Maj 2017
Posty: 33
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-05-30, 22:15   

Ja chodziłam do katolickiej "gimby" i dużo lepiej od patologii "normalnego gimnazjum" nie było. Jedynym plusem, był fakt, że nikt nikogo nie gnębił...przynajmniej w gronie uczniowskim.

Kiedy na angielskim zrobiłam prezentację o książkach fantasy, które akurat czytałam, nauczycielka wezwała moich rodziców :") Wicedyrektorka zabrała mi moje ulubione kolczyki w kształcie, uwaga...kawałków arbuza :")

Poza tym sztywna atmosfera, nic się nie działo, każdego dnia siedziałam na korytarzu i myślałam tylko o tym, jak bardzo jest beznadziejnie. Kompletnie nic nie przeżyłam, byłam osamotniona i odizolowana od zewnętrznego świata.




 
 
Gimnazjum
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-27, 14:30   

''Z dniem 1.09.2019 nastąpi całkowita likwidacja gimnazjów.''

Miło wspominam tylko 2 klasę i egzamin z niemieckiego (98% z podstawy uuuuu). 1 klasa była taka sobie, w 2 klasie zawierałam dużo (interntowych) znajomości i miałam starych przyjaciół i dziąły się różne rzeczy przez które miałam później przypały, w 3 przeleżałam chyba z pół roku i ogólnie czułam się źle i nie wiedziałam co się ze mna dzieje, byłam w toksycznym związku, przytyłam i straciłam 2 najlepsze przyjaciółki, meh.




 
 
Gimnazjum
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-07-04, 19:11   

Czyli już nie będzie się mówić "gimby nie pamiętajo/nie znajo"? :<

Dla mnie gimnazjum to była porażka. Skupisko ludzi w wieku buntowniczym z wyżu demograficznego zamknięci we własnym sosie z bojącymi się ich pedagogami.
Tak to u mnie wyglądało.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Gimnazjum
ananas
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-04, 19:49   

Szamanka, Zgadza się, obecnie słowo "gimb" jest archaizmem :D



 
 
Gimnazjum
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-04, 20:10   

Gimb/gimbus to stan umysłu, gimnazjów może nie być, za to tradycja będzie kultywowana.



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Gimnazjum
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11