Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Miłość do osoby duchownej
Autor Wiadomość
panna_zuzanna 



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Sie 2015
Posty: 63
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-08-22, 13:27   

W mojej parafii był kiedyś przepiękny ksiądz wikary. Miałam wtedy może... 11-12 lat. Był tak przystojny, miał taki prześliczny uśmiech, że wszystkie nastolatki we wsi były w nim zakochane! I ja też! Wiadomo, nie było to wielkie uczucie, a raczej zauroczenie jego urodą.
Był niesamowity! Miły, sympatyczny, aż z wielką przyjemnością chodziłam do kościoła. Po mszy oczywiście z koleżankami zagadywałyśmy księdza Tomka. Czasami wymyślałyśmy sobie problemy rodzinne, żeby przychodzić na plebanię i prosić go o poradę. :lol: On zawsze służył nam pomocą, częstował ciastem, proponował obiad itd.

Ciekawe dlaczego tak szybko zniknął z parafii? :D :D :D :D




Ostatnio zmieniony przez Axxie 2015-08-22, 13:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Miłość do osoby duchownej
dorota1877 


Wiek: 36
Dołączyła: 04 Maj 2013
Posty: 340
Skąd: sama nie wiem

Wysłany: 2015-08-25, 21:08   

Pewnie dlatego że miał dla was czas . On się w ogóle nie kapnął .że kłamiecie że macie wymyślone problemy.



 
 
Miłość do osoby duchownej
Jeremi 
człowiek hasztag


Wiek: 30
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 657
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-08-25, 22:17   

Ja zauważyłam, że niektórzy księża są bardzo ostrożni, to znaczy tworzą jakiś dystans, żeby się nie narazić na zakochanie właśnie. I z jednej i z drugiej strony, tak sądzę.
Znam takiego księdza, który bardzo trzymał mnie na dystans, było to odczuwalne. Kiedy powiedziałam mu o skłonnościach homoseksualnych, momentalnie jakby ta bariera zniknęła :lol:




czas czasami przytłacza - mnie też...
 
 
Miłość do osoby duchownej
dorota1877 


Wiek: 36
Dołączyła: 04 Maj 2013
Posty: 340
Skąd: sama nie wiem

Wysłany: 2015-09-09, 07:24   

Właśnie tacy powinni być księża mieć dystans do młodych a nie spotykać się prywatnie na kawę czy ciastko a później donos do kurii na księdza i przeniesienie na inną parafię.



 
 
Miłość do osoby duchownej
Sophie 



Dołączyła: 30 Sie 2015
Posty: 112
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-10-29, 18:01   

Takie uczucia się zdarzają i wcale nie są jakby przelotnym zakochaniem. Rzeczywiście czasem trafia się taka miłość niemożliwa do zrealizowania na ziemi. Co myślicie o takich kobietach? jeśli rzeczywiście kochają szczerze, takie uczucie wymaga wiele poświęcenia i dojrzałości. Znacie takie przypadki? Wierzycie w takie uczucie? Jak wtedy zachowuje się ksiądz czy np. zakonnica?



 
 
Miłość do osoby duchownej
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-29, 20:35   

Sophie napisał/a:
Co myślicie o takich kobietach?

Hmm... a ciekawe jak często się zdarzają mężczyźni, którzy się zakochują w zakonnicach.




 
 
Miłość do osoby duchownej
Sophie 



Dołączyła: 30 Sie 2015
Posty: 112
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-10-29, 20:53   

Chochlik napisał/a:
Sophie napisał/a:
Co myślicie o takich kobietach?

Hmm... a ciekawe jak często się zdarzają mężczyźni, którzy się zakochują w zakonnicach.

naprawdę zdarzają się.




 
 
Miłość do osoby duchownej
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-29, 21:28   

Sophie napisał/a:
naprawdę zdarzają się.

To, że się zdarzają, nie wyjaśnia jak często się zdarzają.




 
 
Miłość do osoby duchownej
Sophie 



Dołączyła: 30 Sie 2015
Posty: 112
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-10-29, 21:32   

Chochlik napisał/a:
Sophie napisał/a:
naprawdę zdarzają się.

To, że się zdarzają, nie wyjaśnia jak często się zdarzają.

Na pewno rzadziej niż kobiety w księżach czy na odwrót.




 
 
Miłość do osoby duchownej
dorota1877 


Wiek: 36
Dołączyła: 04 Maj 2013
Posty: 340
Skąd: sama nie wiem

Wysłany: 2015-10-30, 09:36   

Miłość do osoby duchownej zdarza się bardzo często. Znam kilka takich przypadków. To kobiety częściej kochają księży niż mężczyźni zakonnice.



 
 
Miłość do osoby duchownej
Sophie 



Dołączyła: 30 Sie 2015
Posty: 112
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-10-30, 21:07   

dorota1877 napisał/a:
Miłość do osoby duchownej zdarza się bardzo często. Znam kilka takich przypadków. To kobiety częściej kochają księży niż mężczyźni zakonnice.


Tak to dosyć częste. To jest bardzo trudna sytuacja ponieważ jest to uczucie ukrywane. Ciekawe czy można taką miłością darzyć osobę duchowną do końca życia, zaakceptować jego wybór drogi. Trudno też wytłumaczyć dlaczego taka miłość zdarza się kobiecie, jedni mówią, że jest to najgorsza rzecz na świecie. Ciekawe też jak w takiej sytuacji zachowuje się ksiądz, jakie ma podejście do takiej kobiety.




 
 
Miłość do osoby duchownej
dorota1877 


Wiek: 36
Dołączyła: 04 Maj 2013
Posty: 340
Skąd: sama nie wiem

Wysłany: 2015-10-30, 22:01   

Ja swója fascynacje księdzem zaczęłam jakiś czas temu. Nie powiedziałam mu o tym chociaż miałam sporo okazji żeby to zrobić. Teraz on odszedł z mojej parafii a ja dalej o nim pamiętam. Przeglądam jego zdjęcia piszę cokolwiek były by tylko z nim popisać.



 
 
Miłość do osoby duchownej
Sophie 



Dołączyła: 30 Sie 2015
Posty: 112
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-10-30, 22:04   

dorota1877 napisał/a:
Ja swója fascynacje księdzem zaczęłam jakiś czas temu. Nie powiedziałam mu o tym chociaż miałam sporo okazji żeby to zrobić. Teraz on odszedł z mojej parafii a ja dalej o nim pamiętam. Przeglądam jego zdjęcia piszę cokolwiek były by tylko z nim popisać.

Rozumiem Twój problem. Czy on w jakiś sposób domyśla się, że coś do niego czujesz? Jak wglądają Wasze relacje? Czy mogłabyś napisać coś więcej? nawet na w prywatnych wiadomościach?




 
 
Miłość do osoby duchownej
dorota1877 


Wiek: 36
Dołączyła: 04 Maj 2013
Posty: 340
Skąd: sama nie wiem

Wysłany: 2015-10-30, 22:06   

On nie wie nic o tym nawet nie podejrzewa



 
 
Miłość do osoby duchownej
Sophie 



Dołączyła: 30 Sie 2015
Posty: 112
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-10-30, 22:12   

dorota1877 napisał/a:
On nie wie nic o tym nawet nie podejrzewa

To dobrze, że nie wie. Czy rzeczywiście kochasz go tak mocno, że nie wyobrażasz sobie, że mogłoby go nie być? Czy to zwykła fascynacja, która może minąć?
Czy mogłabyś napisac coś o innych, znanych Ci przypadkach?




 
 
Miłość do osoby duchownej
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12