Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wszelakie problemy z byłym chłopakiem/byłą dziewczyną
Autor Wiadomość
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-03, 13:51   

Za późno. Już szafa oberwała.



 
 
Wszelakie problemy z byłym chłopakiem/byłą dziewczyną
Reaper 
to hell and back



Wiek: 23
Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 385
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-02-03, 20:13   

Samotnik, Osobiście polecam worek. Twarde np. ściany nie są dobrym rozwiązaniem. Pare miesięcy temu rozwaliłem sobie jeden kłykieć.



"- Pokaż mi blizny.
- Dlaczego?
- Chce zobaczyć ile razy mnie potrzebowałaś, a mnie nie było."
 
 
Wszelakie problemy z byłym chłopakiem/byłą dziewczyną
Patrykeight 



Wiek: 35
Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 162
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-02-24, 17:26   

Ja tam nie rozumiem ludzi którzy po rozstaniu zaraz szukają kogoś innego. Nigdy tego nie zrozumiem. Prosiłbym o wytłumaczenie.



 
 
Wszelakie problemy z byłym chłopakiem/byłą dziewczyną
Reaper 
to hell and back



Wiek: 23
Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 385
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-02-26, 04:39   

Patrykeight, do tego, że ma się drugą połówkę można łatwo przywyknąć. To jest moment w którym ludzie czują się potrzebni, kochani itd. Daje to dużo przyjemności np. pocałunki, a u dorosłych nawet seks. Ludzie zaspokajają w ten sposób swoje potrzeby. Często też poprostu chcą pokazać tym, że są lepsi lub, że nie są gorsi.
Przynajmniej tak wygląda to według mnie.




"- Pokaż mi blizny.
- Dlaczego?
- Chce zobaczyć ile razy mnie potrzebowałaś, a mnie nie było."
 
 
Wszelakie problemy z byłym chłopakiem/byłą dziewczyną
feels3 


Wiek: 28
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 459
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-02-26, 20:02   

Patrykeight napisał/a:
Ja tam nie rozumiem ludzi którzy po rozstaniu zaraz szukają kogoś innego. Nigdy tego nie zrozumiem. Prosiłbym o wytłumaczenie.


Chyba jeden z tych powodów:

1. Nie potrafią żyć samotnie nawet przez moment.
2. Mają duże potrzeby seksualne.
3. Początkowy stan zauroczenia daje euforyczną radość i poczucie szczęścia.
4. Chcą się pochwalić jak największą liczbą partnerów (rzadko i raczej faceci)




 
 
 
Wszelakie problemy z byłym chłopakiem/byłą dziewczyną
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-02-26, 20:23   

Może niekoniecznie "były chłopak", ale ktoś aspirujący na to stanowisko (całe szczęście nieskutecznie i bardzo nieudolnie) stał się dla mnie obrzydliwy. W zasadzie to już dwie takie osoby, następna będzie pewnie przeze mnie potraktowana w ten sam sposób. Problemem jest to, że odebrali mi wiarę w ideał. Jeden z nich początkowo wydawał się niemalże posiadaczem białego rumaka, jednak (łał!) okazało się, że ma wady. Nie wady, które podbijają moje zainteresowanie - jak egoizm, ale wady, które dla większości ludzi są zaletami - rozsądek.
Poza utratą wiary w ideał jeden z nich mnie śledził, obawiam się, że może to robić częściej aniżeli ten wykryty jeden raz. Może "obawiam się" nie jest zbyt fortunnym słowem, bo najzwyczajniej wisi mi to co teraz czuje i czy będzie się za mną wlókł czy nie, jego wola. W każdym razie jest pewnym problemem, zważywszy na to, że co jakiś czas o sobie przypomina i jest mi autentycznie niedobrze. Innych problemów nie stwierdzam.




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Wszelakie problemy z byłym chłopakiem/byłą dziewczyną
feels3 


Wiek: 28
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 459
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-02-26, 21:14   

Axxie napisał/a:
Jeden z nich początkowo wydawał się niemalże posiadaczem białego rumaka, jednak (łał!) okazało się, że ma wady. Nie wady, które podbijają moje zainteresowanie - jak egoizm, ale wady, które dla większości ludzi są zaletami - rozsądek.


Czy to oznacza, że był za dobry? : >




 
 
 
Wszelakie problemy z byłym chłopakiem/byłą dziewczyną
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-02-26, 21:54   

Stealing Horses, okazało się, że był za mało zły, co u mnie bardzo plusuje. Może nie gustuję w typowych bad boyach, ale nie mogłabym darzyć uczuciem ułożonego faceta.
Gdyby rozpatrzeć "dobry" w sensie sympatyczny, uprzejmy, ułożony, to tak, był za dobry.




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Wszelakie problemy z byłym chłopakiem/byłą dziewczyną
feels3 


Wiek: 28
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 459
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-02-26, 23:18   

Axxie, nie jesteś pierwsza i ostatnia zapewne która za takimi nie przepada. ;) Zazwyczaj tacy nie wzbudzają zbyt wielkich emocji.



 
 
 
Wszelakie problemy z byłym chłopakiem/byłą dziewczyną
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-27, 08:39   

Stealing Horses napisał/a:
Axxie, nie jesteś pierwsza i ostatnia zapewne która za takimi nie przepada. ;) Zazwyczaj tacy nie wzbudzają zbyt wielkich emocji.

Ej, nie generalizujmy. Ja tam uwielbiam spokojnych, ułożonych facetów. ;)




 
 
Wszelakie problemy z byłym chłopakiem/byłą dziewczyną
Patrykeight 



Wiek: 35
Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 162
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-03-19, 13:08   

Ja jestem niby grzeczny i spokojny a... No ale jak ktoś kogoś kocha naprawdę to nie odkochuje się z byle powodu. W prawdziwej miłości nikt nikogo nie zostawia z byle powodu. No ale są tacy co nie wiedzą co to prawdziwa miłość i potrafią nagle kogoś zostawić bo np. ma rozstępy. Chore ale tak jest. Mnie ktoś kiedyś zostawił bo niby to siamto, ale chodziło o to że znalazł się ktoś lepszy (zostawił ją po pół roku) ale ja ją p***, nie wybaczam takiego czegoś. A i jak ja zaczynam z miłością to dopiero wtedy jak jestem pewny miłości na 100% a nie jakaś pseudo miłość że zostawię ją bo myślałem że nie jest tak grzeczna czy z innego idiotycznego powodu. Wkurzają mnie ludzie którzy bawią się w miłość i potem koniec bo... po co tak ranią bez sercowcy.
A co co szukają ideałów to już kompletnie są chorzy. Przepraszam takie jest moje zdanie. Niedoskonałość szukająca doskonałości. :?

[ Komentarz dodany przez: Scarlet Halo: 2016-03-19, 13:34 ]
Regulamin V.11. W postach obowiązuje całkowity zakaz przeklinania z wyjątkiem tematów powitalnych użytkowników oraz tematu "Przeklinać każdy może"




Ostatnio zmieniony przez 2016-03-19, 13:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wszelakie problemy z byłym chłopakiem/byłą dziewczyną
Reaper 
to hell and back



Wiek: 23
Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 385
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-20, 09:35   

Patrykeight, "Niedoskonałość szukająca doskonałości." Idealne określenie na prawie każdego człowieka. Zgadzam się ze wszystkimi twoimi słowami.



"- Pokaż mi blizny.
- Dlaczego?
- Chce zobaczyć ile razy mnie potrzebowałaś, a mnie nie było."
 
 
Wszelakie problemy z byłym chłopakiem/byłą dziewczyną
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-20, 13:03   

Ostatnio spotkała mnie dość dziwna sytuacja. Po anulowaniu usuwania konta na fb na czacie zaczęła sporadycznie pojawiać się moja była dziewczyna, której nie mam w znajomych od czasów, kiedy zerwaliśmy. Śmieszny bug.



 
 
Wszelakie problemy z byłym chłopakiem/byłą dziewczyną
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-28, 01:07   

Mnie dręczył nie mój były, ale były zakochany we mnie. Dzwonił, pisał, darł się do mnie i nie ogarniał, że go nie chcę i nigdy nie zechcę. Dał sobie spokój bo ostrym tłumaczeniu i użyciu przemocy :>



 
 
Wszelakie problemy z byłym chłopakiem/byłą dziewczyną
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12